Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Autorių straipsniai » Paranormal News » 2020 » Gegužės » 21

NASA Scientists In Antarctica Find Evidence of ‘Parallel Universe’ Where ‘Time Runs Backward’

Parallel Universe’ Where ‘Time Runs Backward’
  • 21.05.2020
  • 0.0 Reitingas
  • 1327 Peržiūrų
  • Aptarti

NASA scientists working on an experiment in Antarctica may have detected evidence of a “parallel universe” where “time runs backwards” and “the rules of physics are the opposite of our own.”

The concept of a parallel universe has been around since the early 1960s, mostly in the minds of fans of sci-fi TV shows and comics, but now a cosmic ray detection experiment has found particles that could be from a parallel realm that also was born in the Big Bang, the Daily Star reported.

The experts used a giant balloon to carry NASA’s Antarctic Impulsive Transient Antenna, or ANITA, high above Antarctica, where the frigid, dry air provided the perfect environment with little to no radio noise to distort its findings.

A constant “wind” of high-energy particles constantly arrives on Earth from outer space.

ANITA Antarctic Hang Test

ANITA Antarctic Hang Test

NYPost report: Low-energy, subatomic neutrinos with a mass close to zero can pass completely through Earth, but higher-energy objects are stopped by the solid matter of our planet, according to the report.

That means the high-energy particles can only be detected coming “down” from space, but the team’s ANITA detected heavier particles, so-called tau neutrinos, which come “up” out of the Earth.

The finding implies that these particles are actually traveling backward in time, suggesting evidence of a parallel universe, according to the Daily Star.

University of Hawai’i at Manoa

University of Hawai’i at Manoa

Principal ANITA investigator Peter Gorham, an experimental particle physicist at the University of Hawaii, suggested that the only way the tau neutrino could behave that way is if it changed into a different type of particle before passing through the Earth and then back again.

Gorham, lead author on a Cornell University paper describing the odd phenomenon, noted that he and his fellow researchers had seen several of these “impossible events,” which some were skeptical about.

Not everyone wacomfortable with the hypothesis,” he told New Scientist.

The simplest explanation for the phenomenon is that at the moment of the Big Bang 13.8 billion years ago, two universes were formed — ours and one that from our perspective is running in reverse with time going backward.

Of course, if there are any inhabitants of a possible parallel universe, they’d consider us the backward ones.

We’re left with the most exciting or most boring possibilities,” said Ibrahim Safa, who also worked on the experiment. Source

Turite savo nuomone, tapk autoriumi, prisijunk ir rašykite bloge. Dalinkitės receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2023 laikas 09:04 Tauta Siūlo Kodėl valdžia viešai nebesiskiepija?
Žmonės jau buvo linkę pamiršti kovidą ir su juo susijusias problemas bei ribojimus, tačiau pastaruoju metu įvairūs ekspertai vėl pradėjo gąsdinti, kad jeigu dar ne rudenį, tai žiemą virusas tikrai smogs.

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:44 Tauta Siūlo Papiktino atmintinos vietos pavadinimas
Nurodoma, kad tai „Lietuvos partizanų užkasimo vieta“. Savo nuomonę išsakęs ukmergiškis svarsto, kodėl parinktas toks keistas, niekur negirdėtas terminas. „Negi negalima buvo kaip nors kitaip pagarbiau pavadinti“, – piktinosi jis....

Skaityti daugiau

22.09.2023 laikas 08:39 Tauta Siūlo Dėl praleisto skambučio liko be vaistų

Ponia Danutė liko nusivylusi nuotolinių konsultacijų pas medikus tvarka – dėl praleisto skambučio mėnesį liko be vaistų.

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:42 Kaip keičiasi vyro reikalavimai moteriai, kai jis iš tiesų myli
Ar pastebėjote šiuos vyrų reikalavimus? Nuolat diskutuoja apie kažkokią tobulą porą. Įdomiausia tai, kad ji ne visada net egzistuoja. Ypač jei jie aptarinėja ne tik išvaizdą, bet ir charakterį. Moterys, būkime atviri, taip pat yra nuodėmingos....

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:23 Po kokių žmogaus frazių suprantu, kad jis yra tingus ir silpnas
Mūsų frazės visada buvo ir bus atspindys to, kas vyksta mūsų viduje. Jei žmogus yra stiprus ir drąsus, jo kalba skirsis nuo, pavyzdžiui, tinginio ir silpno žmogaus. Labai svarbu išmokti atskirti šiuos dalykus žmonių kalboje. Juk taip iš karto suprasi...

Skaityti daugiau

23.09.2023 laikas 20:06 Kaip suprasti iš vyro, ar jūs jam esate mėgstamiausia moteris, ar jis tiesiog prie jūsų pripratęs?
Vyras gali gyventi su moterimi dėl įvairių priežasčių. Iš pradžių taip, meilė ir trauka dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tačiau bėga metai. Ir nebėra taip, kad vyras gyvena su moterimi tik todėl, kad ją nuoširdžiai myli. Galbūt jis tiesiog prie jos pr...

Skaityti daugiau