Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sodas | Kaimas » Sodas

Persodinau braškes, derlius padidėjo

Persodinau braškes, derlius padidėjo

Persodindami braškes turite atsižvelgti į svarbius dalykus, kad derlius būtų gausus. Kaip tinkamai paruošti daigus persodinimui į atvirą gruntą.

Laikas ir dirvos paruošimas

Reikėtų vengti persodinti per karščius, kad išvengtumėte streso, galinčio turėti įtakos augalų augimui.

Norint tinkamai paruošti dirvą, reikėtų pridėti organinių medžiagų, pavyzdžiui, komposto, kad padidėtų dirvos derlingumas ir pagerėtų drenažas, taip sudarant idealias sąlygas braškėms vešėti naujoje vietoje. Dieną prieš persodinant augalus, daigus reikėtų gerai palaistyti, kad būtų lengviau atsargiai perkelti juos iš ankstesnės vietos nepažeidžiant šaknų.

Prieš persodinant braškes svarbu patrumpinti per ilgas ar pažeistas šaknis, nes tai paskatins sveiką augimą ir padės augalams įsitvirtinti naujoje aplinkoje. Po persodinimo kelias dienas krūmus pavėsinkite, kad sumažintumėte stresą ir padėtumėte augalams prisitaikyti prie naujos aplinkos.

Persodinau braškes, derlius padidėjo

Susigrūdimo vengimas ir tinkamas išdėstymas

Persodinant braškes labai svarbu įsitikinti, kad augalai pasodinti tinkamu atstumu vienas nuo kito. Taip išvengsite suspaudimo, kuris gali apsunkinti oro apykaitą ir lemti ligų plitimą tarp augalų.

Prieš sodinimą lysvę reikia kruopščiai paruošti, tręšti ir paruošti vietą. Taip pat svarbu atsižvelgti į tinkamą vietą ir duobučių suformavimą, kad kiekvienas daigas sėkmingai augtų ir vystytųsi.


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.11.2022 laikas 21:25 Erškėtis liaudies medicinoje
Gegužės-birželio mėnesiais kone kiekvienoje sodyboje kvepia erškėtis - tikras rožės brolis. Liaudyje sakoma: sužydėjo erškėtis, pasitik vasarą. O spalio mėnesį, kai ant krūmų pasirodo ryškiai raudoni vaisiai, jis signalizuoja, kad laikas atsisveikinti su vasara....

Skaityti daugiau

24.09.2023 laikas 09:53 Pagrindinės uoginių kultūrų sodinimo taisyklės ir sąlygos
Ruduo - tai augalų ruošimo žiemai, vaisinių, uoginių, dekoratyvinių daugiamečių augalų sodinimo metas. Būtent teisingas ir savalaikis augalų pasodinimas leis jiems išgyventi žiemą ir laiku įžengti į vaismedžių derėjimo laikotarpį. Šiandien pakalbėsime apie svarbiausias taisykles, kurių negalima nepa...

Skaityti daugiau

11.06.2024 laikas 07:29 Ką daryti, kad česnakų ir svogūnų galvutės būtų didesnės?
Kaip užauginti gerą svogūnų ir česnakų derlių? Tai priklauso nuo tinkamai parinktos sodinimo vietos, dirvos paruošimo, priežiūros ir tręšimo.

Skaityti daugiau

05.04.2021 laikas 22:21 Kaštonas: jo gydomosios savybės ir būdai

Kaštonas turi nemažai gydomųjų savybių ir labai svarbus gydant atitinkamas ligas. Jo preparatai didina kapiliarų sienelių ir raudonųjų kraujo kūnelių patvarumą, mažina uždegimą ir patinimus. Jie vartojami gydant koronarines ligas, nes glikozidai plečia koronarinius indus bei gerina miokardo maiti...

Skaityti daugiau

05.07.2024 laikas 11:33 Kodėl agurkų lapai gelsta ir džiūsta ir ką su tuo daryti?
Kodėl agurkų lapai gelsta ir džiūsta lysvėje ir ką tokiu atveju daryti? Dažniausiai agurkų lapai pagelsta dėl netinkamos priežiūros, optimalių auginimo sąlygų pažeidimo. Geltoni lapai taip pat gali rodyti augalo ligą arba "badą"....

Skaityti daugiau