Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sodininkystės Patarimai Pradedantiesiems » Sodas

Persodinau braškes, derlius padidėjo

Persodinau braškes, derlius padidėjo

Persodindami braškes turite atsižvelgti į svarbius dalykus, kad derlius būtų gausus. Kaip tinkamai paruošti daigus persodinimui į atvirą gruntą.

Laikas ir dirvos paruošimas

Reikėtų vengti persodinti per karščius, kad išvengtumėte streso, galinčio turėti įtakos augalų augimui.

Norint tinkamai paruošti dirvą, reikėtų pridėti organinių medžiagų, pavyzdžiui, komposto, kad padidėtų dirvos derlingumas ir pagerėtų drenažas, taip sudarant idealias sąlygas braškėms vešėti naujoje vietoje. Dieną prieš persodinant augalus, daigus reikėtų gerai palaistyti, kad būtų lengviau atsargiai perkelti juos iš ankstesnės vietos nepažeidžiant šaknų.

Prieš persodinant braškes svarbu patrumpinti per ilgas ar pažeistas šaknis, nes tai paskatins sveiką augimą ir padės augalams įsitvirtinti naujoje aplinkoje. Po persodinimo kelias dienas krūmus pavėsinkite, kad sumažintumėte stresą ir padėtumėte augalams prisitaikyti prie naujos aplinkos.

Persodinau braškes, derlius padidėjo

Susigrūdimo vengimas ir tinkamas išdėstymas

Persodinant braškes labai svarbu įsitikinti, kad augalai pasodinti tinkamu atstumu vienas nuo kito. Taip išvengsite suspaudimo, kuris gali apsunkinti oro apykaitą ir lemti ligų plitimą tarp augalų.

Prieš sodinimą lysvę reikia kruopščiai paruošti, tręšti ir paruošti vietą. Taip pat svarbu atsižvelgti į tinkamą vietą ir duobučių suformavimą, kad kiekvienas daigas sėkmingai augtų ir vystytųsi.


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
2022-10-27 laikas 07:11 Patarimai, kaip saugoti rudens derlių
Šviežias rudeninis derlius yra apdovanojimas už visas pastangas šiltuoju sezonu auginant ir prižiūrint daržoves, kurios iki vėlyvo pavasario tarnaus kaip maisto bei vitaminų atsargos. Vis dėlto ar daržovės tikrai peržiemos, priklauso nuo tinkamų laikymo sąlygų. Pavyzdžiui, kartu laikomos bulvės ir s...

Skaityti daugiau

2020-12-26 laikas 17:41 Čiobreliai (Thymus). Liaudies Medicinos Receptai Su Čiobreliais
Čiobreliai, kaip ir bazilikai, kulinarijoje vartojami prieskoniniai augalai. Čiobreliais efektyvu gydyti uždegimines burnos ir gerklės bei viršutiniųjų kvėpavimo takų ligas. Čiobrelių preparatai padeda atsikosėti. Sergantiems peršalimo ligomis naudinga gerklę skalauti čiobrelių arbata ar nuoviru....

Skaityti daugiau

2024-09-11 laikas 17:13 Teisingas tulpių sodinimas: 10 svarbiausių taisyklių
Ruduo – tai ne tik gamtos grožio metas, bet ir puikus laikas pasirūpinti pavasario gėlių žydėjimu. Tulpės, su savo ryškiais žiedais ir įvairiomis spalvomis, gali tapti jūsų sodo puošmena. Norint užtikrinti jų sveiką augimą ir gausų žydėjimą, būtina laikytis teisingų sodinimo taisyklių....

Skaityti daugiau

2020-05-17 laikas 19:30 Gaurometis - sveikas maistas ir unikalus vaistas
Žydėjimo laikotarpiu siauralapis gaurometis traukia akį švytinčiais rausvais žiedais. Šis augalas – ir sveikas maistas, ir unikalus vaistas.

Skaityti daugiau

2021-04-20 laikas 19:05 Pipirmėtės (Mėtos) Prieskonis Liaudies Medicinoje
Rusų liaudies medicina mėtas rekomendavo, gydant skrandžio ir virškinimo trakto susirgimus, kaip centrinę nervų sistemą raminančią priemonę, gydant širdies ligas, kaip stiprinančią priemonę netekus jėgų, gydant vaikų rachitą ir skrofuliozę. Buvo naudojami nuovirai su vandeniu, actu ir lapų milteliai...

Skaityti daugiau