Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal naujienos » Paranormal News » 2020 » Gruodžio » 20

Situation Update, Dec. 20th – The Misdirection Ploy – How to seize everything without using the military

Situation Update, Dec. 20th – The Misdirection Ploy – How to seize eve

(Paranormal) Highlights of the Dec. 20th Situation Update podcast (full embed below):

(Article by Mike Adams republished from NaturalNews.com)

 • Maggie Haberman is a CIA disinfo agent working for the discredited fake news outlet the New York Times.
 • Haberman’s claimed “scoop” about the Trump meeting in the Oval Office only exists because Trump is playing her; he wanted her to report this.
 • Sidney Powell, Gen. Michael Flynn and Rudy Giuliani met with Trump. This comes after Defense Secretary Chris Miller met with Trump the day before.
 • The two parallel paths being considered are: 1) Insurrection Act option (troops seizing ballots and Dominion machines), 2) Special counsel option (the special counsel seizing ballots and Dominion machines, and indicting Democrat criminals).
 • US Army generals accidentally reveal the Insurrection Act plan is real by publicly claiming the Army has no role in determining elections. But they are wrong: These weren’t elections; they were cyber warfare run by an aggressor enemy nation (China). These treasonous generals can be easily court-martialed.
 • Giuliani says Trump’s legal strategy is shifting to a focus on acquiring voting machines to prove algorithmic fraud (forensic audits). Says Trump’s lawyers only need 1-2 days to prove the fraud, overturning the election.
 • Trump’s “surgical” strategy to win the election on January 6th: Sidney Powell appointed special counsel, she seizes Dominion machines, algorithmic fraud is exposed and proven to the public, complicit Dems in the House, Senate are indicted, arrested and removed before Jan. 6th, flipping the House to GOP control. Now the alternate slate of electors can be passed and approved by Congress.
 • A federal judge says evidence of “Scorecard” and “Hammer” is secure.
 • Why We the People must urge Trump to act decisively and invoke the Insurrection Act or have the DOJ appoint a special counsel.
 • Peter Navarro’s bombshell report that proves coordinated, widespread election fraud.
 • Trump says Dominion voting machines might have been breached during the election due to the SolarWinds backdoor vulnerability.
 • Panicked Democrats begin accusing Trump supporters of “treason” if they point out election fraud.
 • Ramsland tells Newsmax of new evidence that will “drastically change the playing field” – this refers to the results of the forensic audit of the Dominion machines in Michigan. This also explains the Giuliani shift to focusing on the machines.
 • A hospital halts covid-19 vaccinations after 4 workers have adverse reactions. Even the doctors are refusing to administer these toxic, experimental vaccines.

Listen to the full podcast episode here:

Brighteon.com/937391ff-1849-49cd-b237-269d980ab75d

For more daily Situation Update podcasts, check the following channel link on Brighteon.com:

https://www.brighteon.com/channels/hrreport

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

avatar
0
1
Gruodžio 20 d. JAV situacijos atnaujinimas - kaip viskuo pasinaudoti nenaudojant kariuomenės?
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.04.2021 laikas 17:34 Ėriuko kumpis orkaitėje

Ėriuko kumpis iškeptas orkaitėje tikrai gali būti ne tik eiliniai, bet ir prabangios šventės pietūs. Mėsa nerealiai skani. Turiu pripažinti, kad ėriuko kumpį su kaulu aš gaminau pirmą kartą, bet sakyčiau, kad pasiskaičius daug receptų internete išsirinkau tinkamą ir pavyko viskas labai gerai. Tad...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 07:36 Naminis veganiškas baltasis šokoladas be glitimo
Veganiškas baltasis šokoladas vis dar ganėtinai sunkiai randamas įvairiuose prekybos centruose, o ir suradus - kaina ganėtinai didelė. Todėl sugalvojau gerą išeitį - iš įvairių internete rastų receptų susidėliojau savąjį ir pasigaminau baltąjį šokoladą savo virtuvėje. Niekada pati nebuvau gaminusi b...

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 05:59 Sočios virtų kiaušinių salotos su rūkyta šonine
Sočios, maistingos ir mūsų šeimai labai patinkančios salotos su virtais kiaušiniais. O jeigu yra kiaušinis, privalo būti ir avokadas. Dar pridėkime rūkytos šoninės ir turime nuostabų rezultatą.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:43 Jei vargina plaukų ir galvos odos ligos, rekomenduoju
Nuo pleiskanų ir riebios galvos odos įtrinti mišinį iš 10 dalių spiritinės medetkų trauktinės ir 1 dalies ricinos aliejaus. Nuo sausos galvos odos medetkų trauktinės ir ricinos aliejaus imti vienodomis dalimis.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:25 Lauro lapų paslaptis ir panaudojimo būdai
Lauriuko laukia vienas kelias: į sriubą arba į antrą patiekalą; taip galvoja daugelis iš mūsų. Tačiau taip manome dėl nežinojimo. Lauro lapai turi daug magiškų ir gydomųjų savybių, žinomų nuo seniausių laikų.

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 19:09 Drebulės žievė nuo vyriškų negalavimų
Dažnai prisimenu, kaip kartą pavasarį ėjome su tėčiu į drebulyną. Ką tik buvo nutirpęs sniegas, pradėjo tekėti medžių sula. O tėtis nuo jaunų drebulės šakelių lupo žievę. Prieina prie medžio, nusilenkia jam, atsiprašo ir lupa....

Skaityti daugiau

19.04.2021 laikas 13:45 Nerimo ženklai: paaiškėjo, kad Grenlandijoje kadaise nebuvo ledo
Pasaulio trijų didžiųjų ledo dangų stabilumas yra vienas svarbiausių klimato mokslininkų klausimų. Bet kuriam iš jų ištirpus, šimtai milijonai žmonių, gyvenančių žemai esančiose vietovėse, turėtų palikti savo namus....

Skaityti daugiau

18.04.2021 laikas 22:34 Didžiažiedė Tūbė Ir Lipikai Nuo Baisių Negalavimų

Kaip puiku, kad mes, žmonės, draugiškai sugyvename su didingais medžiais ir gydomosiomis kvapniosiomis žolelėmis. Juk ir pats žmogus - gamtos dalis. Tai reiškia, kad turime sumaniai ir protingai naudoti dosnias gamtos dovanas savo sveikatos labui.

...

Skaityti daugiau