Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sodas | Kaimas » Aliejai

Abrikosų kauliukų aliejus

Apie produktą:

Abrikosų kauliukų aliejus - švelniai marcipanais kvepiantis gelsvos spalvos bei lengvos tekstūros aliejus, kuriame gausu vitamino A, saugančio odą nuo pleiskanojimo, išsausėjimo, įtrūkimų ir uždegimų, vitamino E  Šiame aliejuje taip pat gausu nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, Omega-6 ir Omega-9, minkštinančių odą, padedančių atkurti jos riebalinį barjerą ir sustiprinti apsaugines odos funkcijas.
Abrikosų kauliukų, aliejus, abrikosų kauliukai

Šis aliejus spaudžiamas iš gerai pažįstamų abrikosų vaisių kauliukų. Tai vienas populiariausių bazinių aliejų, greitai įsigeriantis, tinkantis visiems – kūdikių, vaikų, paauglių, suaugusiųjų ir brandaus amžiaus žmonių odai puoselėti. Naudojamas ne tik kaip kosmetikos priemonė, bet ir vertinamas kaip maistinis aliejus, tinkamas salotoms, šviežiai spaustoms sultims gardinti, gali būti pilamas į kepinius.

Abrikosų kauliukų aliejus dėl savo raminamojo poveikio gali būti naudojamas jautriai odai. Šis aliejus puikiai švelnina ir minkština odą. Lygina, sutvirtina, sulaiko drėgmę. Dėl savo lengvos tekstūros puikiai tinka makiažui valyti, veido ar viso kūno masažui. Gali būti maišomas su kitais aliejais. Dėl savo švelninamojo poveikio tinkamas kūdikių bei vaikų odos priežiūrai. Puiki priemonė plaukams atgaivinti, lūžinėjantiems nagams stiprinti.

Tai labai universali puoselėjimo priemonė, mat kosmetikos pramonėje dažnai naudojama kremų nuo saulės, losjonų, muilų, priemonių sausai, brandžiai odai, kūdikių priežiūros priemonių, masažinių aliejų gamyboje.

Abrikosų kauliukų, aliejus, abrikosų kauliukai

Mūsų patarimai

Raminamasis pavargusių pėdų šveitiklis

Sumaišykite trečdalį puodelio (apie 80 ml) abrikosų kauliukų aliejaus su puodeliu grūstos rupios rožinės Himalajų druskos, vienu valgomuoju šaukštu skysto muilo (pvz., alyvuogių) ir šešiais lašais levandų eterinio aliejaus. Pėdas 5 - 10 minučių pamirkykite kuo karštesniame vandenyje, o po to – gerai ištrinkite paruoštu mišiniu. Praskalaukite švariu vandeniu ir nusausinkite.

Anticeliulitinis masažinis aliejus

Sumaišykite po valgomąjį šaukštą abrikosų kauliukų ir avokadų aliejaus, į mišinį įlašinkite po du lašus apelsinų, kadagių, rozmarinų ir citrinų eterinio aliejaus ir gerai suplakite. Masažuokite reikiamas kūno vietas.

Naminis kremas nuo raukšlių

  • 3 arb. š. simondsijų aliejaus
  • 3 arb. š. abrikosų kauliukų aliejaus
  • 3 arb. š. erškėtuogių sėklų aliejaus
  • 5 lašų morkų sėklų eterinio aliejaus
  • 1 valg. š. tarkuoto bičių vaško
  • 5 arb. š. rožių vandens

Simondsijų, abrikosų kauliukų ir erškėtuogių sėklų aliejų kartu su bičių vašku supilkite į dubenį ir pastatę ant kito indo su verdančiu vandeniu (vandens garų vonelėje), labai pamažu kaitinkite, kol vaškas ištirps. Gerai išmaišykite. Nukelkite nuo kaitros ir švelniai įmaišykite morkų sėklų eterinio aliejaus bei rožių vandens. Supilkite į indelį ir pastatykite į šaldytuvą, kol sustings.

Abrikosų kauliukų, aliejus, abrikosų kauliukai

Kas rytą ir kas vakarą tepkite veido ir paakių odą.

Užpilas salotoms

  • apie ¾ puodelio abrikosų kauliukų aliejaus (puodelis – 240 ml)
  • puse puodelio (apie 120 ml) raudonojo vyno acto
  • 3 valg. š. cukraus
  • 1 arb. š. česnakinės druskos
  • 1 arb. š. smulkios rožinės Himalajų druskos
  • nubraukto šaukštelio džiovinto raudonėlio
  • 1 arb. š. džiovinto baziliko
  • 1 arb. š. malto pankolio
  • maltų juodųjų pipirų pagal skonį

Visus produktus sudėkite į dubenį ir gerai išmaišykite. Naudokite daržovių salotoms arba gardinkite šviežias pjaustytas daržoves.

Svarbu: visa svetainėje pateikta informacija yra rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju. 


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
19.05.2020 laikas 13:48 Paprastasis apynys (Humulus lupulus) ir apynių nauda
Ką vertėtų žinoti apie vaistažoles? Paprastasis apynys (lot. Humulus lupulus) - tai daugiametis iki 6 m. aukščio žolinis augalas. Stiebas briaunuotas, šiurkštus, su kibiais plaukeliais. Paprastasis apynys, apynių nauda, apynių pašalinis poveikis, apynių gerosios savybės, koks apynių poveikis organi...

Skaityti daugiau

18.08.2024 laikas 09:55 Vaistažolių Rinkimas ir Paruošimas: Gydančios Žolelės Namuose
Būtent dabar, prieš baigiantis vasarai, laikas papildyti savo vaistažolių krepšelį natūraliomis gėrybėmis. Sužinokite, kaip rinkti, džiovinti ir naudoti vaistažoles, kad jų savybės būtų išsaugotos ir galėtumėte rūpintis savo sveikata tinkamai....

Skaityti daugiau

03.08.2022 laikas 07:09 Ką reikia žinoti prieš kertant medžius nuosavame sklype
Aplinkos ministerija dažnai sulaukia gyventojų klausimų, ar savo sklype jie gali pjauti medžius ir kokiais atvejais tam reikalingas leidimas.

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 12:07 Vaistiniai augalai renkami pavasarį - Pavasarinės raktažolės (Primula veris)
Pavasarį surinkti vaistiniai augalai praverčia ištisus metus. Jau kovo mėnesio pradžios aktyvūs saulės spinduliai prižadina laukinių augalų šakneles ir sėklas, todėl šie labai greitai žemę padengia žaliu kilimu.

Skaityti daugiau

27.03.2019 laikas 08:20 Juodgrūdžių sėklų (juodųjų indiškų kmynų) aliejus
Juodgrūdžių aliejuje gausu nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, ypač Omega-6 riebalų rūgšties, teigiamai veikiančios plaukų augimą,   gerinančio odos išvaizdą ir spalvą, užkertančio kelią smulkių raukšlelių susidarymui, augalinių sterolių, flavonoidų, aminorūgščių, ir daugybė kitokių biologiškai aktyvių ...

Skaityti daugiau