Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sodas | Kaimas » Daržovės

Kaip tręšti gėles jodu, kad derlius būtų neįtikėtinas: kaimynai pavydės

Kaip tręšti gėles jodu, kad derlius būtų neįtikėtinas

Iš jodo galima pasigaminti paprastą tirpalą, kuriame mirkomi daigai.

Ar žinote, ką reikia daryti, kad gėlės augtų dvigubai greičiau ir nesirgtų ligomis? Jei ne, tuomet turėtumėte perskaityti šiuos patarimus, kurie padės jums sukurti namų botanikos sodą.

Kuriems augalams galima duoti jodo - sąrašas

Maitinti jodu tikrai nebūtina, tačiau jei norite kuo greičiau sulaukti geresnio derliaus, galite į dirvožemį įpilti jodo. Tokiu atveju jodas pakeis azoto trąšas, kurios suaktyvins medžiagų apykaitos procesus ir leis jūsų augalams greičiau augti ir niekada nesirgti.

Jodas idealiai tinka augalams, pvz:

  • pomidorams;
  • agurkams;
  • baklažanai;
  • paprikos;
  • braškes;
  • kopūstai.

Įdomu tai, kad po tokio užpilo daržovės ne tik greičiau augs, bet ir bus saldesnės. Be to, jodas veiks kaip profilaktika ir gydymas nuo fitoftoros.

Be to, jodas ir peroksidas tinka ir kambarinėms gėlėms. Vienam litrui vandens reikės 1 ml peroksido. Tačiau prieš laistydami turėtumėte atsikratyti pageltusių lapų.

Kurie kambariniai augalai mėgsta jodą - yra tik du

Jodą galite naudoti fikusams, taip pat jodas tinka ir spatifilams. Dėl to jie žydi labai ilgai. Kitų augalų geriau nelaistyti, nes kyla pavojus, kad jie žus.

Kaip atskiesti jodą vandeniu gėlėms laistyti - svarbu žinoti

Į dvi stiklines vandens įlašinkite lašą vaistinio jodo. Pamirkykite daigus šiame tirpale 6-8 valandas ir tada galite pradėti sodinti. Prieš sodinant daigus taip pat galima duoti jodo po šaknimis. Tačiau tai galima daryti tik vieną kartą.

Svarbu: tirpalą ruoškite tik nurodytomis proporcijomis, kitaip jis taps nuodais augalams ir sukels nepataisomų pasekmių.

Jei laikysitės pirmiau pateiktų patarimų, turėsite gausų derlių. Kaimynai jums pavydės ir klausinės, kaip jums pavyko sukurti vešlų namų botanikos sodą.


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.04.2021 laikas 19:05 Pipirmėtės (Mėtos) Prieskonis Liaudies Medicinoje
Rusų liaudies medicina mėtas rekomendavo, gydant skrandžio ir virškinimo trakto susirgimus, kaip centrinę nervų sistemą raminančią priemonę, gydant širdies ligas, kaip stiprinančią priemonę netekus jėgų, gydant vaikų rachitą ir skrofuliozę. Buvo naudojami nuovirai su vandeniu, actu ir lapų milteliai...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 13:19 Pirmasis sodas: kaip pasirinkti gėles pradedantiesiems
Pradėti savo sodą – tai ne tik smagus, bet ir kūrybingas užsiėmimas. Pirmasis sodas gali tapti ne tik dekoratyvia erdve, bet ir vieta, kurioje galėsite išmokti sodininkystės pagrindų. Tinkamų gėlių pasirinkimas ir jų priežiūra padės jums sukurti žydinčią oazę, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir mėga...

Skaityti daugiau

12.07.2024 laikas 19:42 Pomidorai blogai perneša karščius. Ką daryti?

Pomidorai gerai auga ryškioje saulėje ir šiltoje temperatūroje. Tačiau kai temperatūra tampa per aukšta, o saulė - per stipri, augalai pradeda išgyvenimo režimą.

Skaityti daugiau

10.11.2022 laikas 19:15 Naudingos vaistažolės - debesylai (gydymo būdai)
Apie gydomąsias šių augalų savybes žinojo dar Avicena, debesylus vadinęs puikiu vaistu. Žolininkai senovėje manė, kad jų šaknys turėjo devynias stebuklingas jėgas ir gydo nuo devynių negalavimų, o sveikuosius saugo nuo visų ligų....

Skaityti daugiau

20.06.2021 laikas 17:37 Sukatžolės (Leonurus) Rinkime Birželio-Liepos Mėnesį
Sukatžolės žydi birželio-liepos mėnesiais. Tokiu metu jos subrandina ir vaisius. Kuo anksčiau nukirpsite sukatžolių stiebus, tuo geriau. Geriausiai žaliavą rinkli birželio antroje pusėje, nes tada jų stiebuose būna sukaupta daugiausiai biologiškai aktyvių medžiagų....

Skaityti daugiau