Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kaimo naujienos » Daržovės

Kaip tręšti gėles jodu, kad derlius būtų neįtikėtinas: kaimynai pavydės

  • 12.05.2023
  • 0.0 Reitingas
  • 241 Peržiūr
  • Aptarti

Kaip tręšti gėles jodu, kad derlius būtų neįtikėtinas

Iš jodo galima pasigaminti paprastą tirpalą, kuriame mirkomi daigai.

Ar žinote, ką reikia daryti, kad gėlės augtų dvigubai greičiau ir nesirgtų ligomis? Jei ne, tuomet turėtumėte perskaityti šiuos patarimus, kurie padės jums sukurti namų botanikos sodą.

Kuriems augalams galima duoti jodo - sąrašas

Maitinti jodu tikrai nebūtina, tačiau jei norite kuo greičiau sulaukti geresnio derliaus, galite į dirvožemį įpilti jodo. Tokiu atveju jodas pakeis azoto trąšas, kurios suaktyvins medžiagų apykaitos procesus ir leis jūsų augalams greičiau augti ir niekada nesirgti.

Jodas idealiai tinka augalams, pvz:

  • pomidorams;
  • agurkams;
  • baklažanai;
  • paprikos;
  • braškes;
  • kopūstai.

Įdomu tai, kad po tokio užpilo daržovės ne tik greičiau augs, bet ir bus saldesnės. Be to, jodas veiks kaip profilaktika ir gydymas nuo fitoftoros.

Be to, jodas ir peroksidas tinka ir kambarinėms gėlėms. Vienam litrui vandens reikės 1 ml peroksido. Tačiau prieš laistydami turėtumėte atsikratyti pageltusių lapų.

Kurie kambariniai augalai mėgsta jodą - yra tik du

Jodą galite naudoti fikusams, taip pat jodas tinka ir spatifilams. Dėl to jie žydi labai ilgai. Kitų augalų geriau nelaistyti, nes kyla pavojus, kad jie žus.

Kaip atskiesti jodą vandeniu gėlėms laistyti - svarbu žinoti

Į dvi stiklines vandens įlašinkite lašą vaistinio jodo. Pamirkykite daigus šiame tirpale 6-8 valandas ir tada galite pradėti sodinti. Prieš sodinant daigus taip pat galima duoti jodo po šaknimis. Tačiau tai galima daryti tik vieną kartą.

Svarbu: tirpalą ruoškite tik nurodytomis proporcijomis, kitaip jis taps nuodais augalams ir sukels nepataisomų pasekmių.

Jei laikysitės pirmiau pateiktų patarimų, turėsite gausų derlių. Kaimynai jums pavydės ir klausinės, kaip jums pavyko sukurti vešlų namų botanikos sodą.


Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.11.2022 laikas 21:30 Naudingos gvazdikėlių savybės
Tikriausiai kiekvienų, namų virtuvėje galima rasti indelį su gvazdikmedžio pumpurais. O ar žinote, kad šis prieskonis įtrauktas į Britanijos žolelių farmakopėją? Ar girdėjote, kad kvapusis gvazdikėlis įeina į žinomo parazitus naikinančio maisto papildo sudėtį? Gal vertėtų naujai pažvelgti į indelį s...

Skaityti daugiau

27.05.2020 laikas 11:47 Bruknė (Vaccinium vitis-idaea) ir Bruknės nauda
Vaistinė augalinė žaliava – Bruknių lapai (Vitis-idaeae folium) skinami anksti pavasarį – balandžio-gegužės mėn. (pernykščiai) ar nurinkus uogas – rugsėjo-lapkričio mėn. (per vasarą užaugę).

Skaityti daugiau

29.10.2022 laikas 13:37 Kaip paruošti serenčių žiedus ir kodėl jie naudingi sveikatai?

Serenčiai - vienmečiai ir daugiamečiai astrinių šeimos augalai, kilę iš Amerikos žemyno, o vėliau paplitę visoje Europoje ir Azijoje. Serenčius, liaudyje dažnai vadinamus gvazdikėliais, galima auginti gėlynuose, soduose, daržuose ne tik dėl jų grožio, bet ir todėl, kad jie vertingi vaistiniai aug...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 13:07 Rugiagėlės žydi ne vien mėlynai

Daugumai daugiamečių augalų būdingas gana trumpas žydėjimo laikotarpis, kuris trunka tik kelias savaites. Žinoma, kai kurios augalų rūšys ir veislės šios taisyklės nesilaiko, jų žydėjimo periodas gali būti ilgesnis.

...

Skaityti daugiau

19.03.2019 laikas 14:00 Inca Inchi (Sacha Inchi) aliejus
Mokslas teigia, jog riebalų rūgštys Omega-3 ir Omega-6 vadinamos nepakeičiamomis, nes žmogaus organizmas jų negamina, todėl jų būtina gauti su maistu. Iš nesočiųjų riebalų rūgščių mūsų organizme sintetinama daug biologiškai aktyvių junginių....

Skaityti daugiau