Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kaimo naujienos » Daržovės

Kaip tręšti gėles jodu, kad derlius būtų neįtikėtinas: kaimynai pavydės

Kaip tręšti gėles jodu, kad derlius būtų neįtikėtinas

Iš jodo galima pasigaminti paprastą tirpalą, kuriame mirkomi daigai.

Ar žinote, ką reikia daryti, kad gėlės augtų dvigubai greičiau ir nesirgtų ligomis? Jei ne, tuomet turėtumėte perskaityti šiuos patarimus, kurie padės jums sukurti namų botanikos sodą.

Kuriems augalams galima duoti jodo - sąrašas

Maitinti jodu tikrai nebūtina, tačiau jei norite kuo greičiau sulaukti geresnio derliaus, galite į dirvožemį įpilti jodo. Tokiu atveju jodas pakeis azoto trąšas, kurios suaktyvins medžiagų apykaitos procesus ir leis jūsų augalams greičiau augti ir niekada nesirgti.

Jodas idealiai tinka augalams, pvz:

  • pomidorams;
  • agurkams;
  • baklažanai;
  • paprikos;
  • braškes;
  • kopūstai.

Įdomu tai, kad po tokio užpilo daržovės ne tik greičiau augs, bet ir bus saldesnės. Be to, jodas veiks kaip profilaktika ir gydymas nuo fitoftoros.

Be to, jodas ir peroksidas tinka ir kambarinėms gėlėms. Vienam litrui vandens reikės 1 ml peroksido. Tačiau prieš laistydami turėtumėte atsikratyti pageltusių lapų.

Kurie kambariniai augalai mėgsta jodą - yra tik du

Jodą galite naudoti fikusams, taip pat jodas tinka ir spatifilams. Dėl to jie žydi labai ilgai. Kitų augalų geriau nelaistyti, nes kyla pavojus, kad jie žus.

Kaip atskiesti jodą vandeniu gėlėms laistyti - svarbu žinoti

Į dvi stiklines vandens įlašinkite lašą vaistinio jodo. Pamirkykite daigus šiame tirpale 6-8 valandas ir tada galite pradėti sodinti. Prieš sodinant daigus taip pat galima duoti jodo po šaknimis. Tačiau tai galima daryti tik vieną kartą.

Svarbu: tirpalą ruoškite tik nurodytomis proporcijomis, kitaip jis taps nuodais augalams ir sukels nepataisomų pasekmių.

Jei laikysitės pirmiau pateiktų patarimų, turėsite gausų derlių. Kaimynai jums pavydės ir klausinės, kaip jums pavyko sukurti vešlų namų botanikos sodą.


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.05.2020 laikas 19:30 Gaurometis - sveikas maistas ir unikalus vaistas
Žydėjimo laikotarpiu siauralapis gaurometis traukia akį švytinčiais rausvais žiedais. Šis augalas – ir sveikas maistas, ir unikalus vaistas.

Skaityti daugiau

09.08.2022 laikas 08:44 Ką daryti su tulpėmis po žydėjimo, kad jos neperaugtų?
Tulpės pavasarį pražysta vienos pirmųjų. Taip malonu išeiti į lauką, pajusti saulės šilumą ir mėgautis ryškiu tulpių grožiu. Po ilgų tamsos ir pilkumos mėnesių visiems to reikia. Tačiau ne visi žino, ką daryti su nužydėjusiomis tulpėmis. Kartais galite nieko nedaryti, o kartais tai gali netgi sugadi...

Skaityti daugiau

09.08.2022 laikas 08:56 Kodėl patyrę sodininkai „sūdo“ svogūnus darže?
Turėti savo žalumynų sode ar bent balkone yra ypatingas malonumas. Visada šviežias ir traškus, paruoštas dėti į salotas arba tiesiog kaip užkandis prie bet kokio patiekalo – svogūnas yra tikrai geras pasirinkimas....

Skaityti daugiau

21.06.2023 laikas 09:57 Kaip galima padidinti pomidorų derlių?
Daržovių priežiūra yra pagrindinė užduotis, turinti įtakos augalų augimui. Pomidorams reikia ypatingų sąlygų, ir tai nėra tik laistymas ar tręšimas. Šiame straipsnyje jums norime patarti, kaip sumažinus pomidorų augimo greitį galima padidinti jų derlių....

Skaityti daugiau

29.06.2020 laikas 20:04 Bijūnas liaudies medicinoje: gydomosios savybės
Bijūnų šaknyse randama eterinio aliejaus, kurį sudaro ne mažiau kaip 30 komponentų (bezaldehidas, metilsalicilatas, peoninas, karvakrolis, benzoino rūgštis ir kt.), peonozido, paeoniflorino, iridoidų, salicilo ir galo rūgščių, flavonoidų, saponinų, sterinų, rauginių medžiagų, cukrų, krakmolo, glikoz...

Skaityti daugiau