Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kaimo naujienos » Vaistažolės

Artemisia annualis «vienmetis pelynas»

  • 24.01.2023
  • 0.0 Reitingas
  • 369 Peržiūrų
  • Aptarti

Artemisia annualis «vienmetis pelynas»

Mano mėgstamiausia vaistažolė nuo vaikystės.

Amerikiečių onkologai kartu su Vašingtono universiteto bioinžinieriais teigia pagaliau atradę būdą, kaip beveik visiškai sunaikinti piktybines ląsteles.

Manoma, kad šis augalas, vadinamas Artemisia Annua, arba tiesiog "vienmetis pelynas", turi gydomųjų savybių.

Tyrimai parodė, kad tam tikros žolėje esančios medžiagos gali kontroliuoti vėžinių ląstelių dauginimąsi ir sunaikinti iki 98 % vėžinių ląstelių. Ir tai be jokios sudėtingos terapijos. "Nužudymo" procesas visai neužtrunka mėnesius ar net metus - pakanka vos 16 valandų. Be to, teigiama, kad Artemisia Annua nedaro neigiamo poveikio sveikoms ląstelėms.

Tyrimo vadovas, Vašingtono valstybinio universiteto chemijos profesorius Tomikasu Sasaki (Tomikasu Sasaki) šio junginio poveikį apibūdino kaip "bombos pataikymą tiesiai į vėžinės ląstelės vidurį". Sunku patikėti, bet pelynas iš tikrųjų padeda atsikratyti vėžio per trumpiausią įmanomą laiką ir užkerta kelią vėžio pasikartojimui, pridūrė jis.

Medžiaga, naudojama maliarijai gydyti. Artemizininas taip pat veiksmingai kovoja su šistosomomis, žmogaus kraujo siurbikėmis, kurios yra antra pagal paplitimą parazitinė infekcija po maliarijos. Artemizininas ir visi jo dariniai veiksmingai veikia helmintus. Vėliau nustatyta, kad artemizininai pasižymi plačiu veikimo spektru prieš daugelį trematodų rūšių.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt


Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.05.2020 laikas 17:40 Paprastoji bitkrėslė (Tanacetum vulgare) ir Bitkrėslės nauda

Paprastoji bitkrėslė (lot. Tanacetum vulgare) - tai daugiametis žolinis augalas, užaugantis iki 1,5 m aukščio. Augalas turi vieną arba kelis stiebus. Jie gausiai lapuoti, šakoti. Lapai pražanginiai, suskaldyti plunksniškai. Žiedai geltonos spalvos.

...

Skaityti daugiau

20.06.2021 laikas 19:09 Paprastoji Lūgnė (Kuphar Lutea) Rinkime Birželio Mėnesį
Teigiama, jog lūgnės - vieni seniausių augalų pasaulyje, pasirodę dar prieš 30 milijonų metų. Paprastosios lūgnės auga stovinčiame ir lėtai tekančiame vandenyje (ežeruose, kūdrose, upių pakrantėse). Neretai paprastosios lūgnės užima didžiulius vandens telkinių plotus....

Skaityti daugiau

18.11.2022 laikas 21:35 Jonažolės - vaistažolės nuo šimto ligų

Jonažolės nuo seniausių laikų yra liaudiška gydomoji priemonė, kurią pripažįsta ir mokslinė medicina. Šiandien naudingos vaistažolės labai plačiai derinamos su kitomis vaistinėmis priemonėmis.

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 21:13 Pelkinis Gailis. Gailio Poveikis Sveikatai (Ledum Palustre)
Pelkinis gailis - Ledum palustre L. - tai nuolat žaliuojantis, daugiametis, iki 1 m aukščio užaugantis krūmas. Lapai lancetiški arba linijiški, blizgančiu paviršiumi. Auga pušynuose, durpynuose, paplitęs visoje Lietuvoje....

Skaityti daugiau

18.02.2021 laikas 19:06 Laukiant Pomidorų Sėjos: Kokius Pomidorus Sodinti?

Artėjant vienos populiariausių daržovių – pomidorų – sėjai, ūkininkės Salvinos Kievinienės teiravomės, ko svarbu nepamiršti prasidedant naujam sezonui, kokių klaidų turėtų vengti augintojai, besitikintys gausesnio derliaus, kokios naujos veislės galėtų sudominti praktiškumu ir skoniu....

Skaityti daugiau