Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Trikertės žvaginės: nežinomi receptai

Trikertės žvaginės: nežinomi receptai

Šie paprasti vaistiniai augalai paplitę įvairiuose kraštuose. Jie pasižymi kraujavimą stabdančiu, hipotenziniu, karščiavimą stabdančiu, tulžies, šlapimo išsiskyrimą skatinančiu, rišančiu poveikiu. Trikerčių žvaginiu antpilai vartojami, gydant skrandžio ir virškinimo trakto, inkstų, šlapimo pūslės ligas, medžiagų apykaitos sutrikimus, podagrą ir reumatizmą, įvairius vidinius kraujavimus ir t.t.

Net hipertonija atsitraukia

Aukštą kraujospūdį turiu beveik visą gyvenimą. įvairiu laiku gydžiausi įvairiai: ir tabletėmis, ir liaudiškais receptais. Ko gero, pats tinkamiausias man gydymo būdas pasirodė beesąs ir pačiu netikėčiausiu. Šį receptą sužinojau atsitiktinai iš atsitiktinės pakeleivės traukinyje, bet nusprendžiau pabandyti. Juk kartais atsitiktiniai dalykai būna patys tinkamiausi.

Kai tik pajuntu, kad kraujospūdis pradeda kilti, išgeriu trikerčių žvaginių žolės antpilo.

Du valgomuosius šaukštus džiovintos žolės, užpilu stikline verdančio vandens, vandens vonelėje pavirinu 15 minučių, nukošiu, paskui tą antpilą praskiedžiu tokiu pačiu kiekiu virinto vandens. Išeina dienos dozė, kurią išgeriu nedidelėmis porcijomis. Geriu tris dienas. Paprastai trijų dienų man pakanka, kad kraujospūdis susitvarkytų. Kartais tenka antpilą vartoti ilgiau, taip nutinka rudenį. Bet per metus antpilą vartoju visada reguliariai ir visada tris dienas iš eilės. Žolės prisirenku pati, tai nėra sunku. Džiovinu, susmulkinu ir laikau popieriniuose paketėliuose. Tai mano pagrindinė priemonė nuo hipertonijos. Pradėjusi naudoti šį receptą, hipertoninių krizių nebebijau, nes kraujospūdis niekada neviršija kritinės ribos.

Kraujavimą stabdantis mišinys moterims

Moterų sveikata patiria pavojingų periodų, kurie lydi ir jaunystėje, ir gimdant vaikus, ir senatvėje. Aš, galimai nerviniu pagrindu, patyriau labai stiprių gimdos kraujavimų per menstruacijas. Tomis dienomis praktiškai negalėjau normaliai gyventi, jaučiausi labai blogai, nusilpusi, skaudėjo pilvo apačią. Siūlė gydytis hormoniniais vaistais, bet aš bijojau tokio gydymo.

Kartą man rekomendavo specialaus mišinio receptą. Jis ne tik padėjo atsikratyti problemų, bet ir atkūrė sveikatą. Teko gydytis kelis mėnesius kursais su pertraukomis. Bet tai pareikalavo kantrybės ir pastangų. Vaistažolių mišinį reikia paruošti iš kelių augalų.

Po lygiai paimkite trikerčių žvaginių žolės, mėlynių uogų, karčiųjų rūgčių žolės, dilgėlių žolės. Vieną valgomąjį šaukštą mišinio užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite maždaug valandą, kad nusistovėtų, nukoškite. Visą paruoštą antpilą išgerkite per dieną.

Aš pradėdavau gerti antpilą pirmą menstruacijų dieną ir gėriau dešimt dienų. Ir taip - kiekvieną mėnesį, kol būklė pasitaisė. Kaskart kraujavo vis mažiau ir galiausiai viskas sunormalėjo. Ginekologė, pas kurią lankiausi, neuždraudė tokio gydymosi, kaip tik atvirkščiai - pritarė tam. Šį receptą galima naudoti, gydant klimaksinius kraujavimus.

Trikertės Žvaginės, vaistažolės, augalai, botanika, liaudies medicina

Gydome sąnarius

Savo nesveikuojančius, reumatizmo paveiktus sąnarius gydau pati, dažniausiai naudoju trikerčių žvaginių žolę. To išmokau labai seniai iš savo senelių Panašaus recepto nesu mačiusi, todėl papasakosiu, ką darau aš. Yra du gydymo variantai.

Pirmasis - paruošti trikerčių žvaginių žolės nuovirą: tris valgomuosius šaukštus džiovintos žolės užpilti dviem stiklinėmis verdančio vandens, termose palaikyti dvi-tris valandas. Tris kartus per dieną vartoti po vieną valgomąjį šaukštą, likusį nuovirą naudoti išoriškai - dėti pavilgus ant skaudančių sąnarių, geriau - prieš naktį.

Antrasis - paimti saują džiovintos žolės, užpilti nedideliu kiekiu karšto vandens, kad išeitų košelė, iššutinti ją, indą įstačius į kitą didelį indą su karštu vandeniu ir uždengus dangčiu. Iššutintą žolę suvynioti į marlę, šiltą dėti ant skaudančių sąnarių, apvynioti polietileno plėvele ir šiltu tvarsčiu.

Procedūras kartoti kas vakarą, kol skausmas praeis. Trikerčių žvaginių nuoviras gerai gydo odos žaizdeles, jį galima naudoti ir nuo sumušimų. Aš nuolat užsiimu įvairiais namų ruošos darbais, todėl pasitaiko įbrėžimų, kraujosrūvų ir pan. Tai ir pagalvojau, kad, jei jau trikertės žvaginės įveikia reumatizmą, tai paprastą sumušimą ar mėlynę irgi turėtų greitai užgydyti. Patikrinau ir įsitikinau - ši vaistažolė padeda ir skausmo, ir pabrinkimo atsikratyti.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar

TAIP PAT SKAITYKITE:
16.05.2020 laikas 19:09 Kvapioji Kalizija (Callisia fragrans)

Kvapioji kalizija priklauso komelininių (lot. Commelinaceae) augalų šeimai, kuri skirstoma j du pošeimius. Šiuos sudaro 40 genčių ir apie 650 rūšių, tarp jų - nemažai dekoratyvinių ir vaistinių augalų.

Skaityti daugiau

27.10.2020 laikas 19:49 Naudingos Gydomosios Uogos Juodavaisės Aronijos
Juodavaisių aronijų uogose labai daug kalio, jodo bei fluoro, boro, molibdeno, B grupės vitaminų, vitaminų C, E, K ir P. Juodavaisių aronijų uogos stiprina kraujagysles, profilaktiškai apsaugo nuo širdies ir kraujotakos sistemos ligų. Šios uogos normalizuoja skydliaukės veiklą, stabdo organizmo senė...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:21 Liaudies Gydytojas: Kuo Naudinga Vaistažolė Skėstalapė Grindelija?

Grindelija žydi nuo liepos iki spalio mėnesio. Auga pakelėse, pagrioviuose. Gydymo tikslais naudojami stiebai, lapai, žiedai ir šaknys. Antžeminės augalo dalys renkamos žydėjimo periodu, šaknys -pavasarį arba rudenį. Augalas pasižymi antibakteriniu aktyvumu.

...

Skaityti daugiau

07.02.2021 laikas 13:52 Paprastieji Čiobreliai (Thymus Serpyllum) Liaudies Medicinoje
Liaudies medicinoje vandeninis čiobrelių antpilas ir nuoviras naudojami kaip prakaitavimą, šlapimo išsiskyrimą skatinanti, atsikosėjimą lengvinanti, raminamoji, skrandį raminanti, kirmėles išvaranti, kraują valanti priemonės. Jais taip pat galima gydyti alkoholizmą....

Skaityti daugiau

29.06.2020 laikas 20:04 Bijūnas liaudies medicinoje: gydomosios savybės
Bijūnų šaknyse randama eterinio aliejaus, kurį sudaro ne mažiau kaip 30 komponentų (bezaldehidas, metilsalicilatas, peoninas, karvakrolis, benzoino rūgštis ir kt.), peonozido, paeoniflorino, iridoidų, salicilo ir galo rūgščių, flavonoidų, saponinų, sterinų, rauginių medžiagų, cukrų, krakmolo, glikoz...

Skaityti daugiau