Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kaimo naujienos » Vaistažolės

Trikertės žvaginės: nežinomi receptai

Trikertės žvaginės: nežinomi receptai

Šie paprasti vaistiniai augalai paplitę įvairiuose kraštuose. Jie pasižymi kraujavimą stabdančiu, hipotenziniu, karščiavimą stabdančiu, tulžies, šlapimo išsiskyrimą skatinančiu, rišančiu poveikiu. Trikerčių žvaginiu antpilai vartojami, gydant skrandžio ir virškinimo trakto, inkstų, šlapimo pūslės ligas, medžiagų apykaitos sutrikimus, podagrą ir reumatizmą, įvairius vidinius kraujavimus ir t.t.

Net hipertonija atsitraukia

Aukštą kraujospūdį turiu beveik visą gyvenimą. įvairiu laiku gydžiausi įvairiai: ir tabletėmis, ir liaudiškais receptais. Ko gero, pats tinkamiausias man gydymo būdas pasirodė beesąs ir pačiu netikėčiausiu. Šį receptą sužinojau atsitiktinai iš atsitiktinės pakeleivės traukinyje, bet nusprendžiau pabandyti. Juk kartais atsitiktiniai dalykai būna patys tinkamiausi.

Kai tik pajuntu, kad kraujospūdis pradeda kilti, išgeriu trikerčių žvaginių žolės antpilo.

Du valgomuosius šaukštus džiovintos žolės, užpilu stikline verdančio vandens, vandens vonelėje pavirinu 15 minučių, nukošiu, paskui tą antpilą praskiedžiu tokiu pačiu kiekiu virinto vandens. Išeina dienos dozė, kurią išgeriu nedidelėmis porcijomis. Geriu tris dienas. Paprastai trijų dienų man pakanka, kad kraujospūdis susitvarkytų. Kartais tenka antpilą vartoti ilgiau, taip nutinka rudenį. Bet per metus antpilą vartoju visada reguliariai ir visada tris dienas iš eilės. Žolės prisirenku pati, tai nėra sunku. Džiovinu, susmulkinu ir laikau popieriniuose paketėliuose. Tai mano pagrindinė priemonė nuo hipertonijos. Pradėjusi naudoti šį receptą, hipertoninių krizių nebebijau, nes kraujospūdis niekada neviršija kritinės ribos.

Kraujavimą stabdantis mišinys moterims

Moterų sveikata patiria pavojingų periodų, kurie lydi ir jaunystėje, ir gimdant vaikus, ir senatvėje. Aš, galimai nerviniu pagrindu, patyriau labai stiprių gimdos kraujavimų per menstruacijas. Tomis dienomis praktiškai negalėjau normaliai gyventi, jaučiausi labai blogai, nusilpusi, skaudėjo pilvo apačią. Siūlė gydytis hormoniniais vaistais, bet aš bijojau tokio gydymo.

Kartą man rekomendavo specialaus mišinio receptą. Jis ne tik padėjo atsikratyti problemų, bet ir atkūrė sveikatą. Teko gydytis kelis mėnesius kursais su pertraukomis. Bet tai pareikalavo kantrybės ir pastangų. Vaistažolių mišinį reikia paruošti iš kelių augalų.

Po lygiai paimkite trikerčių žvaginių žolės, mėlynių uogų, karčiųjų rūgčių žolės, dilgėlių žolės. Vieną valgomąjį šaukštą mišinio užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite maždaug valandą, kad nusistovėtų, nukoškite. Visą paruoštą antpilą išgerkite per dieną.

Aš pradėdavau gerti antpilą pirmą menstruacijų dieną ir gėriau dešimt dienų. Ir taip - kiekvieną mėnesį, kol būklė pasitaisė. Kaskart kraujavo vis mažiau ir galiausiai viskas sunormalėjo. Ginekologė, pas kurią lankiausi, neuždraudė tokio gydymosi, kaip tik atvirkščiai - pritarė tam. Šį receptą galima naudoti, gydant klimaksinius kraujavimus.

Trikertės Žvaginės, vaistažolės, augalai, botanika, liaudies medicina

Gydome sąnarius

Savo nesveikuojančius, reumatizmo paveiktus sąnarius gydau pati, dažniausiai naudoju trikerčių žvaginių žolę. To išmokau labai seniai iš savo senelių Panašaus recepto nesu mačiusi, todėl papasakosiu, ką darau aš. Yra du gydymo variantai.

Pirmasis - paruošti trikerčių žvaginių žolės nuovirą: tris valgomuosius šaukštus džiovintos žolės užpilti dviem stiklinėmis verdančio vandens, termose palaikyti dvi-tris valandas. Tris kartus per dieną vartoti po vieną valgomąjį šaukštą, likusį nuovirą naudoti išoriškai - dėti pavilgus ant skaudančių sąnarių, geriau - prieš naktį.

Antrasis - paimti saują džiovintos žolės, užpilti nedideliu kiekiu karšto vandens, kad išeitų košelė, iššutinti ją, indą įstačius į kitą didelį indą su karštu vandeniu ir uždengus dangčiu. Iššutintą žolę suvynioti į marlę, šiltą dėti ant skaudančių sąnarių, apvynioti polietileno plėvele ir šiltu tvarsčiu.

Procedūras kartoti kas vakarą, kol skausmas praeis. Trikerčių žvaginių nuoviras gerai gydo odos žaizdeles, jį galima naudoti ir nuo sumušimų. Aš nuolat užsiimu įvairiais namų ruošos darbais, todėl pasitaiko įbrėžimų, kraujosrūvų ir pan. Tai ir pagalvojau, kad, jei jau trikertės žvaginės įveikia reumatizmą, tai paprastą sumušimą ar mėlynę irgi turėtų greitai užgydyti. Patikrinau ir įsitikinau - ši vaistažolė padeda ir skausmo, ir pabrinkimo atsikratyti.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.07.2020 laikas 18:50 Liaudies Gydytojas: Kuo Naudinga Vaistažolė Lapinės Garstyčios?
Sergant peršalimo ligomis, garstyčių vonios sužadina kraujotaką, pagilina kvėpavimą, palengvina atsikosėjimą. Lakūs garstyčių garai turi antimikrobinių savybių. Garstyčių aliejaus vietinio poveikio kriterijus yra atsirandantis deginimo pojūtis toje vietoje, kur jis uždėtas. Iš garstyčių miltelių nam...

Skaityti daugiau

20.06.2021 laikas 18:58 Šilkažiedė Gaisrena (Lychnis Flos-Cuculi) Rinkime Birželio Mėnesį

Šilkažiedės gaisrenos - neįprasti daugiamečiai žoliniai augalai, kuriu žiedai ir žolė pasižymi gydomosiomis savybėmis.

Skaityti daugiau

29.06.2020 laikas 20:04 Bijūnas liaudies medicinoje: gydomosios savybės
Bijūnų šaknyse randama eterinio aliejaus, kurį sudaro ne mažiau kaip 30 komponentų (bezaldehidas, metilsalicilatas, peoninas, karvakrolis, benzoino rūgštis ir kt.), peonozido, paeoniflorino, iridoidų, salicilo ir galo rūgščių, flavonoidų, saponinų, sterinų, rauginių medžiagų, cukrų, krakmolo, glikoz...

Skaityti daugiau

05.07.2021 laikas 09:15 Kodėl birželį gelsta svogūnai?
Birželį gelstantys svogūnų laiškai daržininkams kelia didelį susirūpinimą – vasaros pradžioje taip neturėtų būti. Ar įmanoma išgelbėti gelstančius svogūnus?

Skaityti daugiau

17.07.2023 laikas 21:52 Pakeičiau tik vieną dalyką ir dabar visi manęs klausia, kokia mano rožių paslaptis

Galvojate, ką sodinti šalia savo rožių? Nepalikite kaimynystės atsitiktinumui. Atminkite, kad kai kurie augalai gali skatinti rožių vystymąsi, o kai kurie - jį stabdyti. Pasakysime, kokia kaimynystė geriausiai tinka rožėms.

...

Skaityti daugiau