Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sodas | Kaimas » Aliejai

Varnalėšų Aliejus ir naudojimo būdai

Varnalėšų aliejuje yra rauginių medžiagų, vitaminų, mineralinių druskų, proteino, gamtinio inulino, palmitino ir stearino rūgščių. Šis aliejus naudojamas ir grynas, ir kremuose bei kaukėse riebiai odai, preparatuose nuo inkštirų, regeneruojančiuose kremuose vystančiai odai, plaukų šampūnuose, balzamuose bei kondicionieriuose.

Varnalėšų Aliejus Ir Naudojimo Būdai

Varnalėšų aliejus efektyviai stiprina ir atkuria nusilpusius nagus. Pakanka įtrinti jį į kutikulę ir nago plokštelę 2-3 kartus per dieną iki visiško pasveikimo. Varnalėšų aliejaus vonelę galima įtraukti į kasdienio manikiūro procedūrą.

Varnalėšų aliejus - puiki blakstienų priežiūros priemonė. Jį galima tepti ant blakstienų su vatos tamponu ar šepetėliu. Pirmuosius rezultatus pastebėsite jau po 1-2 savaičių. Blakstienos ims geriau augti, pailgės ir sutankės.

Varnalėšų aliejus naudingas odai, naudojamas prieš vonią ar dušą.

Ant odos užtepkite truputį aliejaus.

Ištrinkite visą kūną, ypatingą dėmesį skirkite vietoms su grubia suragėjusia oda (alkūnėms, kojų padams). Priemonėse vonioms varnalėšų aliejus dažnai naudojamas kaip priedas, kuris valo, stiprina ir ramina.

Galvos odos ir plaukų priežiūrai varnalėšų aliejus taip pat yra nepakeičiama ir labai efektyvi priemonė. Jis stiprina kapiliarių kraujotaką, atkuria medžiagų apykaitą galvos odoje, maitina ir stiprina plaukų šaknis bei struktūrą.

Rekomenduojama naudoti tokiais atvejais: jei plaukai slenka, jei reikia paskatinti plaukų augimą, jei galva plinka, jei yra pleiskanų, galvos oda sausa ir niežti, jei reikia atkurti pažeistą plaukų struktūrą, jei plaukų galiukai šakojasi ir skilinėja, jei plaukai praranda blizgesį.

Naudojimo būdai

Pirmiausia išplaukite plaukus šiltu vandeniu ir apdžiovinkite su rankšluosčiu. Varnalėšų aliejumi įtrinkite plaukų šaknis ne mažiau kaip 15 minučių, plaukus atskirdami skyrimais. Paskui tolygiai paskirstykite aliejų per visą plaukų ilgį. Venkite staigių ir intensyvų judesių, nes taip plaukai lūžinėja ir ir slenka. Uždėkite ant galvos specialią dušo kepurėlę arba maišelį, tada galvą apvyniokite kilpiniu rankšluosčiu, palaukite 1 valandą. Varnalėšų aliejumi nuplaukite su šampūnu. Procedūrą baikite su skalavimo balzamu. Šią procedūrą galima daryti bet kokio tipo plaukams 1-2 kartus per savaitę. Rekomenduojamas 10-12 procedūrų kursas, paskui reikalinga dviejų savaičių pertrauka. Galbūt jums pasirodys, kad nuplauti varnalėšų aliejų nuo plaukų ir galvos odos yra sudėtinga. Pavyzdžiui, galima varnalėšų aliejų sumaišyti su kiaušinių tryniu. Tai padeda lengviau išplauti galvą, o ir pats trynys yra naudingas plaukams.

Varnalėšų aliejus naudojamas ir senoms žaizdoms, egzemai, inkštirams ir kitiems odos susirgimams gydyti. Sergant mastopatija, gydytojai rekomenduoja varnalėšų aliejumi įtrinti krūtinę. Padeda jis ir nuo radikulito. Varnalėšų aliejų derinant su kitais augaliniais komponentais, galima pagaminti efektyvias gydomąsias ir kosmetikos priemones. Vaistinėse galima rasti varnalėšų aliejaus su ramunėlėmis, dilgėlėmis, bičių pikiu, eteriniais aliejais, kininių simondsijų aliejumi, kviečių gemalais, apynių spurgomis, beržų pumpurais ir t.t.

paranormal.lt


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.02.2023 laikas 10:53 Pomidorų liga, kuria serga dažnas daržininkas
„Pomidorligė“ daržininkus kamuoja ištisus metus. Net žiemą, kai lauke spaudžia minusas ir apie ryškiaspalvius pomidorus būtų galima tik susapnuoti, daržininkai jau rikiuoja sėjos planus, renkasi veisles, apžvelgia praėjusių sėkmes ir pralaimėjimus lysvėse....

Skaityti daugiau

02.06.2024 laikas 13:43 Tobulas receptas užtikrinti gausesnį česnakų derlių?
Atsakingi sodininkai retai perka trąšas česnakams specializuotose parduotuvėse. Išmintingi sodininkai jau seniai pastebėjo, kad česnakai užaugina aukščiausios klasės derlių net ir nenaudojant jokių cheminių medžiagų....

Skaityti daugiau

12.07.2024 laikas 19:55 Kaip išgelbėti rožes nuo tripsų?
Jei rožių pumpurai be jokios aiškios priežasties pradeda vysti ir juoduoti žiedlapių kraštai, o patys žiedai, atsivėrę, atrodo netvarkingai ir „apgraužtai" - sveikiname, jūsų rožyną užpuolė tripsai. Tai ne jūsų kaltė: šie vabzdžiai yra labai atkaklūs kenkėjai, o gamtoje jų yra daugiau kaip 6 tūkst. ...

Skaityti daugiau

12.11.2022 laikas 13:33 Ką turi žinoti mėsinių galvijų, avių ir ožkų augintojai

Nors Lietuva ir apsirūpina galvijiena, tačiau aukščiausios kokybės mėsos trūksta. Todėl ateinantį finansinį laikotarpį galvijininkystės sektoriui remti numatytas intervencinių priemonių komplektas (susietoji pajamų parama, ekoschemos, rizikos valdymo bei kaimo plėtros priemonės), orientuotas...

Skaityti daugiau

26.05.2023 laikas 18:27 Aspirinas, skirtas gėlėms laistyti: menkavertė mityba, kuri daro stebuklus
Gražios gėlės ant palangės - kiekvienos namų šeimininkės pasididžiavimas. Visi mėgsta kambarinius augalus. Tačiau pripažinkime, kad ne visi augina tikrai gražius augalus. Kai kurie žmonės po dviejų ar trijų nesėkmių nusprendžia, kad sodininkystė - ne jiems. Kiti bando išsiaiškinti, kas vyksta, ir an...

Skaityti daugiau