Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2019 » Vasario » 19

Kas manyje gyvena?

Sveiki, nesenai sulaukiau pilnametystės ir jaučiu, kad manyje kažkas keičiasi. Gyvenau su mama visą gyvenimą, tėtis paliko. Būdavau labai irzlus vaikas, viskas netikdavo ir jausdavausi kitoks nei kiti.

Nuo 6 metų mama pastebėjo, kad per sapnus kalbu, ne tai, kad kartais, bet kiekvieną naktį ir labai aiškiai, sakė, kad kalbėdavau su dėde kuris dirba ugnies gamykloje (aš jį taip vadindavau).

Na mama galvojo, kad čia mano vaizduote ir t.t. Po kiek laiko viskas susitvarkė ir atrodė gyvenau kaip ir kiti. Kaip ir sakiau sulaukiau pilnametystės. Jaučiu, kad manyje kažkas gyvena, aš nenorėdamas viską nuspėju, tokius paprastus dalykus kaip loterija, valandos, rezultatai.

Draugai juokdamiesi sako: ,,Na, tai kiek dabar valandų?“ Ir visada pasakau tikslų skaičių valandų ir minučių. Vėl naktimis pradėjau kalbėti, mama sako, kad kalbuosi vėl su tuo pačiu vyru, ir aš jam sakau, kad greitai ateisiu. Mama labai išsigandusi, žada mane vesti pas psichologą.

Pamiršau paminėti, kad esu buvęs degančiame name, namas baigė supleškėti, mane be sąmonės išnešė, o aš net aprūkęs nebuvau. Nežinau, tai atsitiktinumai ar kaip, bet bijau pačio savęs. Ieškau bendrakeleivių, kurie gal tą patį jaučia? Sunku pasakyti, jaučiuosi lyg manyje kažkas kitas gyventu.

Atsiuntė: Arūnas

Parašyk savo pasakojimą ir tu. Pasidalink juo su paranormal.lt skaitytojais. Rašyti straipsnį

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.09.2020 laikas 12:54 Meteoroid Bouncing Back Into Space: UFOs Or Just Another NASA Lie?
You ever have seen a “rock from space” that flies above the horizon, then gains height again to disappear back into space? Well, this one does! A meteoroid was recently observed skimming Earth’s atmosphere.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 12:44 Cursed Goddess Of Death: Ancient Statue That Kills Whoever Touches It

This curious limestone statue was unearthed at Lemb (Lempa), Cyprus in 1878. It has earned the nickname ‘Goddess of Death’ but its actual name is the ‘Women from Lemb’.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 12:38 Kagome: War Experiments And Urban Legends
The Nazi reign was famous for its back-door scientists and occult researchers. Special expeditionary divisions of the Reich were often sent out in search of artifacts or locations of occult or religious significance....

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 11:19 Animals And The Paranormal
Can dogs see ghosts? It’s a common question, and something even movies explore. And it may be that animals have unique connections to the paranormal.

Skaityti daugiau

25.09.2020 laikas 11:19 The Haunted Prospect Place In Ohio

There have been many accounts related to the hauntings of Prospect Place in Trinway, Ohio. Noted as one of the most haunted places in Ohio, this elegant structure once served as one of the “stations” of protection during the time of the Underground Railroad that worked to deliver slav...

Skaityti daugiau