Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sodas | Kaimas » Vaistažolės

Plūdena mažoji (Lemna minor), o nauda didelė

Plūdena Mažoji (Lemna Minor), O Nauda Didelė

Papasakosime apie mažąją plūdeną, kuri padeda efektyviai gydyti labai daug ligų.

Šie augalai daro stebuklus ir neturi kontraindikacijų. Jie renkami nuo gegužės iki rugsėjo ekologiškai švariuose vandens telkiniuose, nuplaunami kelis kartus, džiovinami ir iš jų ruošiama gydymui naudojama tinktūra.

Tinktūra naudojama gydant: vitiligo (tinktūrą gerti ir tepti dėmes, vaikams -milteliai į vidų), sąnarių reumatizmą ir podagrą (tinktūra ar milteliai į vidų), geltą (spiritinė tinktūra į vidų), bėrimus ant kūno (tinktūra, milteliai į vidų), kraujavimą iš nosies (milteliai į nosį), traumas (kompresai, šutekliai), pūlingas žaizdas, opas (šviežios sutrintos plūdenos arba milteliai), nėščiųjų tinimus (milteliai į vidų), gyvačių įgėlimus - kaip priešnuodis (tinktūra, milteliai, šviežia žolė), peršalimą ir kosulį (milteliai arba spiritinė tinktūra), laringitą (spiritinė tinktūra į vidų), glaukomą ir mastitą (milteliai į vidų), tiesiosios žarnos iškritimą (pabarstyti milteliais), alergiją, dilgėlinę ir naikinant
kirmėles (milteliai į vidų), apsunkintą šlapinimąsi (tinktūra arba milteliai į vidų), širdies, inkstų kilmės tinimus, taip pat kaip šlapimo išsiskyrimą skatinančią priemonę (tinktūra, milteliai į vidų), tulžies pūslės ligas (tinktūra, milteliai į vidų).

Mažoji Plūdena, Lemna Minor, vaistažolės, liaudies medicina, sveikatos

Tinktūra ruošiama taip: 2 valgomuosius šaukštus smulkintų, gerai nuplautų šviežių mažųjų plūdenų užpilti 0,5 l degtinės, laikyti 7 dienas, kartkartėmis supurtyti. Gerti po 25-35 lašus, praskiedus 1 valgomajame šaukšto vandens arba tiesiog užgeriant vandeniu. Gerti 3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio.

Milteliai ruošiami taip: gerai nuplauti šviežias plūdenas, džiovinti saulėje arba tiesiog ant popieriaus, susmulkinti. Vartoti po 1 arbatinį šaukštelį plūdenų 3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio, užgerti vandeniu.

Miltelius galima sumaišyti su medumi, daryti 1-2 g rutuliukus. Po 1 rutuliuką praryti 3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio.

paranormal.lt


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.08.2020 laikas 20:13 Vaistinė Gelsvė. Gelsvės Poveikis (Levisticum Officinale)
Vaistinė gelsvė (lot. Levisticum officinale) - tai daugiametis, 100 - 140 cm aukščio žolinis augalas. Šakniastiebis su gelsvai ruda žievele, storas, mėsingas, šakota šaknimi su daugeliu pridėtinių pumpurų. Stiebas stačias, apvalus, tuščiaviduris, plikas, vagotas, smulkiais išilginiais dryžiais. Lapa...

Skaityti daugiau

20.06.2021 laikas 18:58 Šilkažiedė Gaisrena (Lychnis Flos-Cuculi) Rinkime Birželio Mėnesį

Šilkažiedės gaisrenos - neįprasti daugiamečiai žoliniai augalai, kuriu žiedai ir žolė pasižymi gydomosiomis savybėmis.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 13:23 Bruknių nauda organizmui
Kodėl sveika valgyti bruknes? Ką verta žinoti apie bruknes? Bruknių lapų arbata nepatariama piktnaudžiauti ir vyrams – jos perteklius gali pažadinti lėtines šlapimo sistemos organų ligas, neigiamai veikti lytinę funkciją...

Skaityti daugiau

24.07.2024 laikas 12:36 Ką daryti, kad burokėlis augtu ir užaugtu?
Burokėliai yra nepakeičiamas įvairių patiekalų ingredientas, todėl mūsų šalyje juos augina beveik visi. Jo vaisiuose yra vitamino C, vario, vitamino A ir fosforo. Todėl jis naudingas virškinimui ir imunitetui.

Skaityti daugiau

24.04.2019 laikas 14:22 Lauramedžių vaisių aliejus

Lauramedžių aliejus yra ryškiai žalios spalvos, tirštos, tepalo konsistencijos, aromatingas, specifinio, aštroko, šiek tiek laurų lapams būdingo kvapo. Lėtai, bet gerai įsigeria, nepalikdamas riebumo jausmo.

...

Skaityti daugiau