Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kaimo naujienos » Vaistažolės

Plūdena mažoji (Lemna minor), o nauda didelė

Plūdena Mažoji (Lemna Minor), O Nauda Didelė

Papasakosime apie mažąją plūdeną, kuri padeda efektyviai gydyti labai daug ligų.

Šie augalai daro stebuklus ir neturi kontraindikacijų. Jie renkami nuo gegužės iki rugsėjo ekologiškai švariuose vandens telkiniuose, nuplaunami kelis kartus, džiovinami ir iš jų ruošiama gydymui naudojama tinktūra.

Tinktūra naudojama gydant: vitiligo (tinktūrą gerti ir tepti dėmes, vaikams -milteliai į vidų), sąnarių reumatizmą ir podagrą (tinktūra ar milteliai į vidų), geltą (spiritinė tinktūra į vidų), bėrimus ant kūno (tinktūra, milteliai į vidų), kraujavimą iš nosies (milteliai į nosį), traumas (kompresai, šutekliai), pūlingas žaizdas, opas (šviežios sutrintos plūdenos arba milteliai), nėščiųjų tinimus (milteliai į vidų), gyvačių įgėlimus - kaip priešnuodis (tinktūra, milteliai, šviežia žolė), peršalimą ir kosulį (milteliai arba spiritinė tinktūra), laringitą (spiritinė tinktūra į vidų), glaukomą ir mastitą (milteliai į vidų), tiesiosios žarnos iškritimą (pabarstyti milteliais), alergiją, dilgėlinę ir naikinant
kirmėles (milteliai į vidų), apsunkintą šlapinimąsi (tinktūra arba milteliai į vidų), širdies, inkstų kilmės tinimus, taip pat kaip šlapimo išsiskyrimą skatinančią priemonę (tinktūra, milteliai į vidų), tulžies pūslės ligas (tinktūra, milteliai į vidų).

Mažoji Plūdena, Lemna Minor, vaistažolės, liaudies medicina, sveikatos

Tinktūra ruošiama taip: 2 valgomuosius šaukštus smulkintų, gerai nuplautų šviežių mažųjų plūdenų užpilti 0,5 l degtinės, laikyti 7 dienas, kartkartėmis supurtyti. Gerti po 25-35 lašus, praskiedus 1 valgomajame šaukšto vandens arba tiesiog užgeriant vandeniu. Gerti 3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio.

Milteliai ruošiami taip: gerai nuplauti šviežias plūdenas, džiovinti saulėje arba tiesiog ant popieriaus, susmulkinti. Vartoti po 1 arbatinį šaukštelį plūdenų 3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio, užgerti vandeniu.

Miltelius galima sumaišyti su medumi, daryti 1-2 g rutuliukus. Po 1 rutuliuką praryti 3 kartus per dieną, likus 30 minučių iki valgio.

paranormal.lt


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.12.2020 laikas 15:49 Kvapieji bazilikai (Ocinum basillicum) liaudies medicinoje
Žiemą lauke vaistinių augalų nerasite, tačiau kai kuriuos jų galima auginti ant palangių. Vaistiniams augalams nereikia daug vietos: jie puikiai auga vazonuose, įvairių dydžių ir formų dėžutėse. Svarbiausia, kad talpose pakaktų vietos vystytis vaistinių ir prieskoninių augalų šaknims. Ocinum basilli...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:29 Dygliuotasis šaltalankis: šaltalankio uogos liaudies medicinoje

Šaltalankio uogos - sultingos, rūgštoko skonio, su oranžinės ar raudonos spalvos kauliukais, turi labai trumpus stiebelius. Atrodo, kad uogos tiesiog apkibusios šakas. Vaisių aromatas primena citrusinius vaisius.

...

Skaityti daugiau

21.07.2020 laikas 10:01 Apskritalapis Eukaliptas (Eucalyptus Globulus) Eukalipto Nauda
Apskritalapis eukaliptas – (lot. Eucalyptus globulus) - tai nuolat žaliuojantis medis, užaugantis iki 50 metrų aukščio. Lapai odiški, platūs, rutulio formos, išsidėstę šonu į saulės šviesą. Žiedi dideli, balti. Eukalipto tėvynė – Tasmanija. Apskritalapis eukaliptas, eukalipto nauda, eukalipto pašal...

Skaityti daugiau

01.07.2020 laikas 18:21 Liaudies Gydytojas: Kuo Naudinga Vaistažolė Skėstalapė Grindelija?

Grindelija žydi nuo liepos iki spalio mėnesio. Auga pakelėse, pagrioviuose. Gydymo tikslais naudojami stiebai, lapai, žiedai ir šaknys. Antžeminės augalo dalys renkamos žydėjimo periodu, šaknys -pavasarį arba rudenį. Augalas pasižymi antibakteriniu aktyvumu.

...

Skaityti daugiau

13.02.2021 laikas 11:15 Vasariniai Česnakai: Nepavėluokime Pasodinti

Nepastebimai greitai artėjant pavasario darbymečiui, Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Daržo augalų selekcijos ir technologijų skyriaus mokslo darbuotojos dr. Danguolės JUŠKEVIČIENĖS teiravomės, kaip pasirengti vasarinių česnakų sodinimui, kaip juos puoselėti, kad derlius n...

Skaityti daugiau