Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 22

Kokiais mitais apie meilę netiki patyrusios moterys?

Meilė yra šviesus ir tyras jausmas. Dauguma žmonių ne tik sutinka su šiuo teiginiu, bet taip pat yra linkę visa tai romantizuoti.

Žmonės tiki pasakomis apie meilę, ir mano, kad meilė yra amžina. Vis dėlto, tam tikrais dalykais patyrusios moterys nėra linkusios tikėti, todėl naudinga pasidomėti, kokios nuostatos tėra nepagrįsti mitai.

Santykiai nėra darbas

Jaunos merginos mano, kad radusios tinkamą vyrą galės atsipalaiduoti, nes santykiai klostysis savaime. Vis dėlto, tai nėra tiesa.

Meilė – tai darbas, kuris neturi laisvų dienų. Dėl santykių reikia stengtis visur ir visada: kartais tenka nusileisti, kai ką nutylėti, ir, žinoma, visada ieškoti kompromisų.

Tinkamas vyras žino, kaip puoselėti santykius

Ne, tai taip pat nėra tiesa. Jis tikrai nežino, ko iš tiesų reikia moteriai. Sėkmingi santykiai bus tik tada, kai moteris pati bus laiminga, ir vyras ją pakankamai gerai pažins.

Meilė yra viskas, ko reikia santykiams

Sunku ginčytis su tuo, kad meilė ir švelnūs jausmai yra kiekvienų santykių pagrindas. Vis dėlto, santykiai gyvuos tik tada, jei partneriai išsikels bendrus tikslus, ir viso to sieks kartu.

Gyvendami kartu jie turės ieškoti kompromisų ir kartu priimti sprendimus. Visa tai leis jiems pažinti vienas kitą ir užmegzti stiprų emocinį ryšį.

Meilė nugali viską

Meilė gali įkvėpti, suteikti stiprybės ir tikėjimo savo jėgomis, tačiau nereikėtų tikėtis, kad ji taps vaistu nuo visų ligų. Jei partneriai nepasiruošę keistis ir stengtis vienas dėl kito, meilė jiems tikrai nepadės.

Patyrusios moterys netiki šiais mitais. Jos puikiai žino, kad santykiai yra sunkus darbas, kuris reikalauja daugybės pastangų, ir, žinoma, abipusiškumo.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau