Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kaimo naujienos » Sodininkas

Kaip dažnai laistyti orchidėjas: nurodyti konkretūs terminai?

Kaip dažnai laistyti orchidėjas: nurodyti konkretūs terminai?

Augalas nemėgsta ir laistymo, ir išdžiūvimo.

Egzotinis kambarinis augalas orchidėja paprastai yra nereiklus, tačiau jam reikia ypatingos priežiūros. Ji nemėgsta būti užliejama ir nemėgsta išdžiūti. Taigi turėtumėte žinoti, kaip dažnai gražuolę laistyti ir kaip suprasti, kad ji trokšta.

Tinklaraštininkė iš TikTok's "Orchidėjų pasaulis" paaiškina gėlės laistymo taisykles.

Kaip dažnai reikia laistyti gėlę

Žinoma, kad orchidėjos sodinamos permatomuose vazonuose, pro kuriuos matyti augalo šaknys. Tai parodo, kada laikas laistyti. Tačiau jei abejojate, galite vadovautis taisykle, kad orchidėją reikia laistyti kartą per savaitę.

Atkreipkite dėmesį, kad šaknys turėtų pasidaryti pilkos, tačiau neleiskite joms sudžiūti. Po laistymo šaknys taps žalios.

Tinkamas laistymo būdas

Augalą laistykite panardindami.

  1. Į atskirą vazą ar skardinę įpilkite pasenusio kambario temperatūros vandens.
  2. Įmerkite vazą su orchidėja taip, kad ji būtų 1/3 apsemta vandeniu. Palikite augalą kelioms valandoms (2-3 val.). Tada ištraukite ir padėkite į nuolatinę vietą.
  3. Taip laistykite dėl durpių indo, kuris yra beveik visų vazų, kurias perkate iš gėlininkų ar parduotuvėse, viduje.
  4. Augimo sezono metu (aktyvus lapų ar stiebų prasiskleidimas) orchidėjas laistykite trąšomis: 2-3 kartus palaistykite trąšomis, o po to paprastu vandeniu.

Netręškite žydėjimo laikotarpiu, nes žiedai paprasčiausiai nuvysta.

paranormal.lt


Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.03.2024 laikas 09:25 Kada sodinti ridikėlius į atvirą dirvą pagal 2024 m. Mėnulio kalendorių?

Ridikėliai auga greitai, praėjus tiesiog mėnesiui po sėjos jau galima nuimti derlių. Be to, tai šalčiui atspari kultūra, sėklos dygsta esant 2 - 3 °C dirvos temperatūrai, daigai pakenčia šalčius iki -2 - 3 °C. Ridikėliai turi tokį ribojantį veiksnį kaip dienos šviesos trukmė.

...

Skaityti daugiau

12.07.2020 laikas 20:33 Liaudies Gydytojas: Kuo Naudinga Vaistažolė Didysis Debesylas
Tai daugiametis žolinis augalas, užaugantis iki 1,5 m aukščio. Turi trumpą, storą, šakotą šakniastiebį su nedaug iš jo išaugančių mėsingų šaknų. Stiebas stačias, jų keletas. Stiebai šakoti, briaunuoti, su plaukeliais. Lapai stambūs, priešiniai, nelygiai dantyti, su plaukeliais....

Skaityti daugiau

28.08.2020 laikas 17:10 Juodavaisė Aronija Pakeičia Polivitaminus

Juodavaisė aronija - tikras vitaminų ir naudingųjų medžiagų sandėlis. Aronijos dar vadinamos juodaisiais šermukšniais, nes jų uogos labai panašios į šermukšnių. Aronijų uogose yra daug biologiškai aktyvių medžiagų, kurios stipriai veikia žmogaus organizmą, užkirs-damos kelią tam tikroms ligoms ar...

Skaityti daugiau

29.12.2020 laikas 09:02 Stebuklingas vaistas – imbieras

Imbieras – gana specifinio skonio daugiametis žolinis augalas. Spėjama, kad lotyniškasis jo pavadinimas „Zingiber“ iš sanskrito kalbos reikštų „raguota šaknis“. natūralūs vaistai, natūrali medicina, imbierai, imbierų savybės, imbierų poveikis, imbieras citrina ir med...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 12:32 Vaistiniai augalai renkami pavasarį - Ankstyvieji šalpusniai (Tussilago farfara)
Po balkšvai pilkšvos monotoniškos žiemos žmogaus žvilgsnis godžiai gaudo visus artėjančio pavasario požymius. Dažniausiai džiaugiamės pamatę verbų ir gluosnių žirginėlius. Taip dažniausiai nutinka tada, kai dar ne visas sniegas būna nutirpęs - kovo mėnesį....

Skaityti daugiau