Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 27

Gydytojai tau nepasakys apie šias sėklas, nes gali pakenkti jų darbui!

Jūs tikrai nustebsite, kai pasakysime, kad vynuogių sėklose yra veiksmingų priešvėžinių savybių turinčių medžiagų (paranormal.lt).

Nesenai atliktas tyrimas patvirtino, kad vynuogių sėklų ekstraktas yra veiksmingesnis už įprastą chemoterapijos kursą, žudant vėžines ląsteles.

vynuogių sėklos, sėklų ekstraktas, vėžines ląsteles, onkologija

Kai tai veikia?

Vynuogių sėklos «nutaikyti» į vėžines ląsteles, kurios yra labai atsparios įprastinei chemoterapijai. Ir geriausias dalykas yra tai, kad vynuogių sėklos nesunaikina sveikų žmogaus ląstelių.

Kaip jau buvo minima, vynuogių sėklų ekstraktas veiksmingai sunaikina vėlesnės stadijos vėžines ląsteles. Medicinos ekspertai mano, kad vynuogių sėklų ekstraktas sukelia oksidacinį stresą, dėl kurio gali būti užprogramuota ląstelių mirtis, taip pat žinoma, kaip apoptozė.

Jums reikės:

1 puodelį vynuogių sėklų
1 stiklinę (su dangteliu)
1 švaraus rankšluosčio.

Naudojimas:

Pirma, jūs turite nuplauti vynuogių sėklas.
Po to, jūs turite panaudoti rankšluostį, kad išdžiovinti jas.
Tada jūs turite palikti jas 2-3 dienas ir leisti joms išdžiūti.
Praėjus 3 dienoms, jas reikia susmulkinti (sumalti).
Miltus supilkite į stiklinį indą ir laikykite vėsioje, tamsioje vietoje.

Kaip vartoti?

Jūs turite naudoti paruoštus miltelius 2-3 kartus per dieną. Tiesiog įdėkite 1 arbatinį šaukštelį šio mišinio į stiklinę vandens ar sulčių. Sumaišykite gerai ir gerkite. Štai ir viskas!

Vaistas turi būti vartojamas 3 mėnesius. Po to turėtumėte padaryti 2 mėnesių pertrauką.

Nerašoma, kokios spalvos vynuogių sėklas vartoti. Bet visada buvo laikoma, kuo spalva tamsesnė tuo vaisius naudingesnis, dėl savo savybių.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
10.04.2020 laikas 14:01 Vakar Kurį Laiką Dingo Žemės Magnetinis Laukas

Visi turbūt skaitytojai supranta, kas yra magnetosfera – tai erdvė, kurioje kosminio kūno magnetinis laukas kontroliuoja kosminių elektringųjų dalelių judėjimą, sulaiko į Žemę sklindančias kosmines daleles.

...

Skaityti daugiau

10.04.2020 laikas 12:28 Penkios Priežastys Prieš Miegą Suvalgyti Šaukštą Medaus

Saldumynus nakčiai valgyti kenksminga, o balto cukraus geriau nevartoti išvis niekada. Tačiau medus yra išimtis. Jis kaip vaistas, mažomis dozėmis turi gydomąjį poveikį organizmui.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 21:06 Kaip galima atsikratyti bet kokio danties skausmo per kelias sekundes
Tokią priemonę nuo skausmo galima lengvai ir greitai pasigaminti namuose. Bet koks danties šaknies pažeidimas sukelia nepakeliamą skausmą. Yra daug papildomo nervų pažeidimo priežasčių.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 19:39 David Icke – Visa Tiesa Apie Koronavirusą

Ką šis medikas rašo trumpai laiške. Tiesiog jis teigia, kad atliekami testai yra tiesiog koronavirusui, bet ne COVID-19. Tokių testu tiek USA neatlieka. Jus suprantate iš kur tokie dideli skaičiai. O, kaip mes žinome koronavirusa yra elementarus gripas, kuri turi kiekvienas žmogus. Kai tik jus su...

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 16:25 Kas Ir Kodėl Pradėjo Skleisti Ultragarsus Miestuose?

Viena iš gana paplitusių sąmokslo teorijų, pasirodžiusi kartu su COVD-19 pandemija, yra tam tikras garso skleidimas, kurio veikimas sukelia ligos simptomus.

Skaityti daugiau

09.04.2020 laikas 13:01 Šnekama, Žmonės Iš Uhano Krosnių Girdėjo Riksmą

Radio Free Asia (RFA) praneša, kad Uhano gyventojai, kur prasidėjo koronaviruso pandemija, girdėjo riksmus, sklindančius iš krematoriumo krosnių. Kai kurie ligoninėse gydyti žmonės tvirtina, kad jie matė, kaip darbuotojai, dar gyvus koronaviruso pacientus dėjo į palaikams skirtus maišus.

...

Skaityti daugiau