- 25.02.2024
- 0.0 Reitingas
- 431 Peržiūr
- Komentarai
Viskas prasidėjo nuo nuotraukos (Stereoskopinis atvirukas Prancūzijos internetiniame senų nuotraukų iš viešųjų ir privačių kolekcijų šaltinyje), darytos Neapolyje 1900-1915 m., kurioje matyti Karaliaus Humberto galerija. Oficialioje istorijoje rašoma, kad ji buvo pastatyta 1890 m. (statybos metai 1887-1890), siekiant pagražinti kelis perpildytus kvartalus, kurie buvo liūdnai pagarsėję. Ji buvo pavadinta antrojo Italijos karaliaus Humberto vardu.
Mane sudomino užrašas ant aukščiau esančio pastato: ANNO DCCCXC, kuris reiškia 890 m.
Puikiai prisimenu, kad kartą rašiau apie Neapolį ir pamačiau šį pastatą, o užrašas buvo kitoks. Patikrinau ir tikrai, šiomis dienomis užrašas stebuklingai tapo: ANNO MDCCCXC, o tai reiškia. 1890.
Nuo 1900-ųjų prie pastato amžiaus vienu ypu buvo pridėta 1000 metų!
Mūsų proseneliams buvo pasakyta, kad šis pastatas pastatytas 890 m., o mums buvo pasakyta, kad jis pastatytas 1890 m. Jie tik pridėjo vieną raidę, o kartu su ja istoriją papildė 1000 metų.
Didelė laimė, kad šis paveikslas saugomas privačioje kolekcijoje, kur nepasiekė ilgos istoriją perrašinėjančiųjų rankos.
Pats pastatas akivaizdžiai priklauso ankstesnei civilizacijai ir nebuvo pastatytas nuo nulio, kaip dabar teigiama:
"Arkados tėvu" laikomas Emanuelis Rokas (Emmanuel Rocco), suprojektavęs legendinį neoklasicistinį pastatą Neapolyje. Kai kuriuos pakeitimus ir pasiūlymus padarė Antonio Curri ir Ernesto di Mauro ir pridėjo neorenesansinių bruožų. Per Antrąjį pasaulinį karą dabartinis prekybos centras labai nukentėjo, tačiau praėjus keleriems metams po karo pabaigos buvo restauruotas. Tačiau šiandien kiekvienas Neapolyje apsilankęs žmogus rekomenduoja aplankyti šią nuostabią galeriją."
Kaip patogu, kad originalus pastatas buvo sugriautas per Antrąjį pasaulinį karą. Ir viskas taip teisingai parašyta, tik bandžiau rasti informacijos apie šį architektą Emanuele Rocco - nieko nėra. Tai tiesiog neegzistuojantis, išgalvotas asmuo.
Apie jį nieko nėra, kas jis toks, iš kokios šeimos kilęs, kur studijavo ir t. t., ir vis dėlto šis "legendinio pastato autorius" apskritai nebeminimas. Jam priskiriamas tik vienas projektas - Umberto galerija. Architektas, pastatęs didžiausią Italijos kūrinį ir neva dar visai neseniai net nesulaukęs garbės būti įrašytas į istoriją? Tai tiesiog išgalvotas architektas, kuris neturėjo nieko bendra su jos statyba.
Ieškodamas, ar jis apskritai egzistavo, radau informacijos, kad šis žmogus apskritai nebuvo architektas, jis buvo filologas. Bent jau taip rašoma itališkoje Vikipedijoje. Ir juokingiausia, kad jam skirtame puslapyje išvardyti jo lingvistiniai nuopelnai, bet nieko nėra apie tai, kad jis pastatė kažką kita.
Vyrukas užsiėmė filologija, o paskui staiga praregėjo ir sukūrė architektūros šedevrą, bet nenusipelnė, kad apie tai būtų užsiminta "naujosios istorijos" platybėse? Tai tiesiog nesąmonė. Jis niekaip nesusijęs su Umberto galerijos statyba ir projektavimu, ir vargu ar pats pastatas buvo sumanytas kaip kokia nors nušiurusi galerija. Tai tiesiog kažkas iš civilizacijos, kuri buvo sunaikinta.
Jie taip pat įtraukė vieną "architektą" Antonio Currie, kuris, jei pradėsite suprasti, visai nėra architektas, o tarsi užsiėmė "pastato puošyba po jo pastatymo", tačiau daugelyje populiarių šaltinių ir žinynų jis vadinamas "vienu iš pastato architektų".
Kuo daugiau ieškote informacijos, tuo daugiau "architektų" atsiranda. Kuriant klaidingą pastato istoriją buvo prigalvota daug absurdų, į kuriuos, tiesa, niekas nekreipia dėmesio. Jie tiki "oficialia istorija".
Beje, visai netoli galerijos "Galleria Umberto" yra galerija "Príncipe Naples". Labai panašios architektūros pastatas. Mažiau žinoma, tačiau oficialioji istorija mus informuoja, kad ji pastatyta 1586 m., t. y. 300 metų anksčiau nei Galleria Umberto. Labiausiai tikėtina, kad ji buvo pastatyta ne 1586 m., o 586 m.
Arkiniai įėjimai ten, aišku, buvo statomi ne nykštukams, o kaip ir visur pasaulyje senuose ikikariniuose pastatuose - didžiuliai.
Umberto galerija yra visiška šiuolaikinės istorijos "baltoji skylė". Informacija klaidinga ir neįtikėtinai išblaškyta. Nėra nei graviūrų, nei piešinių, nei pačios tariamos statybos nuotraukų. Man pavyko rasti vieną nuotrauką, kurioje neva "vaizduojama Umberto galerijos statybos pradžia 1887 m.".
Tai, kas pavaizduota nuotraukoje, visiškai neatitinka sąvokos "statyba", matome pusiau sugriautą ir pusiau užpildytą pastatą. Ir apskritai visa vietovė šioje nuotraukoje, tarsi po kiliminio bombardavimo, nors pagal istorinius duomenis šiuo laikotarpiu Neapolyje net gaisrų nebuvo. Jokių karų, jokių stichinių nelaimių, nieko tais metais toje vietovėje oficialioje istorijoje nebuvo.
1887 m. darytoje aerofotografinėje nuotraukoje ši vietovė stebuklingai užfiksuota, o joje jau yra "Galleria Umberto". Pastatą nesunku atspėti pagal statulas prie įėjimo. Šis pastatas - ten jau buvo 1887 m. Niekas jo nestatė. Po "Pasaulio pertvarkos" jis buvo apleistas, iškastas ir restauruotas, atnaujintas, jam uždėti garsieji stikliniai kupolai.
Apskritai Neapolio istorija yra gerai išvalyta, galima rasti tik gabalėlių, nurodančių į tiesą. Kažkas labai gerai pasistengė, kad būtų pašalintos visos nuotraukos, paveikslai, graviūros su Umberto galerijos perspektyva.
Beje, žvelgdamas į galerijos interjero puošybą, kuri, matyt, buvo pridėta prie esamo pastato jį restauruojant, pamačiau ten Dovydo žvaigždę. Kaip ji susijusi su Neapoliu. Įdomus klausimas. Pagal oficialią istoriją ją pastatė karalius, tai buvo tik prekybos centras. Neapolyje. Ir puošia jį Dovydo žvaigždė?
1890 m. Neapolyje buvo ne daugiau kaip 900 žydų. Ši žvaigždė neturi nieko bendra su žydais. Greičiau tai kažkoks šventas, mistinis jėgų simbolis, kurios po senojo pasaulio sunaikinimo perrašė istoriją.
Remiantis: https://paranormal.lt/
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau