Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Gruodžio » 4

Turkijoje iškrito iki 50 centimetrų sniego

Į Turkiją oficialiai atkeliavo žiema - keliuose šalies miestuose iškrito pirmasis šio sezono sniegas. Rytuose, Mušėje, kur sniego danga siekė 50 cm, dėl gausaus nakties snygio buvo uždaryti keli keliai į gyvenvietes.

Šiek tiek į vakarus, Tunčelio miesto Pulyumur rajone iškrito pirmasis šių metų sniegas: miesto centrą ir kalvas padengė balta danga, o aukštesnėse vietose iškrito iki 15 cm sniego.

Dėl snygio devyniuose automobiliuose įstrigusius žmones Van Bachčezarai greitkelyje vėliau išgelbėjo savivaldybės komandos.

Transporto priemonės įstrigo Karabeto perėjoje 3 000 metrų aukštyje esančiame greitkelyje po gausaus snygio. Ekipažai nuvalė apsnigtą kelią, kad įstrigę žmonės galėtų pasiekti miestą.

Regioninė meteorologijos tarnyba įspėjo, kad naktį ir ryte regione gali susidaryti plikledis ir šaltis.

Tikimasi, kad aukščiausia temperatūra provincijų centruose bus 5 laipsniai Celsijaus (41 laipsnis Farenheito) Hakkario mieste, 4 laipsniai Celsijaus Mušo ir Vano miestuose ir 2 laipsniai Celsijaus Bitliso mieste.

Šiaurėje, Rize miesto Chamliemshin vietovėje, sniego danga dideliame aukštyje vietomis siekė daugiau nei 30 cm. Nors Rize miesto centre lijo smarkios liūtys, Chamlihemshin vietovėje buvo pastebėtos pavienės snaigės.

Be pūgos, virš rytinės Juodosios jūros regiono dalies toliau tvyro šalti ir lietingi orai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau