Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Gruodžio » 10

Rekordinis sniego kiekis Austrijoje

Sniego lygis visoje šalyje pasiekė beveik dešimties metų aukštumas, Karintijoje nutrūko elektros energijos tiekimas, o Burgenlande iškrito iki 30 cm sniego.

Rytų ir pietryčių Austrijos gyventojai šiandien atsibudo nuo gausiausio sniego per pastaruosius devynerius metus, o gruodžio 10 d. po pietų prognozuojama dar daugiau sniego.

Burgenlande per naktį į trečiadienį iškrito iki 30 cm sniego, o Karintijoje Sankt Veit an der Glahn, Spittal an der Drau ir Villach-Land rajonuose, iškritus beveik 40 cm sniego, keli šimtai namų neteko elektros energijos.

Tarptautinės meteorologijos tarnybos "Ubimet" duomenimis, kalnuose iškrito nuo 20 iki 40 cm sniego, o Vorarlberge, Rytų Tirolyje ir Karintijoje jau iškrito nuo 50 iki 60 cm sniego.

Net sostinėje Vienoje iškrito keli centimetrai sniego ir ketvirtadienio rytą buvo sustabdyta daug viešojo transporto maršrutų.

Austrijos nepalankių oro sąlygų centras Vorarlberge, Tirolyje ir Karintijoje paskelbė aukščiausią pavojaus lygį, o į gatves išvažiavo sniego valytuvai, kad keliai būtų tvarkingi.

Laikraštis "Kronen Zeitung" rašo, kad gelbėjimo tarnybos turėjo daug darbo su sniege įstrigusiais automobiliais, nuvirtusiais medžiais ir slidžiose gatvėse nukritusiais pėsčiaisiais.

Prognozuojama, kad penktadienį visoje šalyje, ypač rytuose ir pietryčiuose, snigs vis intensyviau, o vakaruose po pietų snygis turėtų susilpnėti.

Aukštutinė Austrija yra vienintelė šalies dalis, kurioje neprognozuojamas gausus snygis. Pranešama, kad vakarinėje Dunojaus dalyje ir Linco provincijoje iškrito nedidelis sniego sluoksnis, o provincijoje laukiama iki 10 cm sniego.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau