Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Sausio » 11

Aiškiaregys Krzysztofas Jackowskis žada labai baisių dalykų

Daugiau nei dvi savaites, t. y. maždaug nuo katalikiškų Kalėdų pradžios, lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis daug nesirodė eteryje ir kartu su visais lenkais ilsėjosi, nes Lenkija yra katalikiška šalis. Dabar, 2022 m. sausio 11 d., kai Kalėdų šventės buvo perkeltos į Rytus, ponas Krzysztofas išėjo į pasaulį su nauju klipu, kuriame skelbiama:

2022 m. bus proveržio metai, kurie turės didžiulę įtaką pasauliui, tačiau šis proveržis bus blogos krypties. Pasaulyje bus daugybė nerimą keliančių situacijų - besitęsiančios epidemijos, išteklių krizės, kylančios kainos ir pan. JT pradės dirbti su baisiomis pajėgomis, tačiau jų poveikis padėčiai bus nulinis. 

Laisves, kurias turėjome iki 2020 m., galima padėti į istorijos vadovėlių lentyną. Šiais metais taip pat susiduriame su interneto prieigos apribojimais. Tai prasidės šokiruojančiu būdu, kai internetas staiga išnyks visur vienu metu, tačiau palyginti trumpam. Tuomet internetas tarsi sugrįš, bet jis bus kitoks - kažkas ypatingo, laukiamo, bet ne visada suteikiamo. 

Savo ankstesnėse vizijose kalbėjau apie dvi šalis, kuriose gali kilti konfliktas arba revoliucija. Ir nors visi manys, kad tai vietinis ir nelabai reikšmingas įvykis, staiga paaiškės, kad jis labai rimtas. Tai sukels didžiulę sumaištį pasaulyje. 

Nesakiau, kad tai bus Kazachstanas, ir dabar apie tai nekalbu.  Norėčiau priminti, kad tame regione yra ir kitų šalių - Turkmėnija, Uzbekistanas ir Tadžikistanas. Be to, netoliese yra Iranas ir Afganistanas, kuriuos paliko NATO pajėgos, palikdamos Talibanui kalnus ginklų. Žiniasklaida dabar kalbės apie Kazachstaną, bet tuo metu arba netrukus gali įvykti tikras smūgis kitur pasaulyje, ir tada viskas gali sprogti. 

Dabar Rusija vietos lyderio prašymu siunčia karius į Kazachstaną, o tai visi vertina kaip epinę pergalę. Tačiau man susidaro įspūdis, kad Maskva akivaizdžiai daro neteisingus žingsnius, nes kažko labai bijo ir nori kažką sau laimėti, kol pasaulyje neprasidėjo labai rimti dalykai. 

Kalbant apie karines grėsmes, man susidaro įspūdis, kad yra planas, kuris kyla ne iš Azijos. Manau, kad tai, kas dabar vyksta Azijoje, yra kontr-konfliktas, kuriuo siekiama sužlugdyti tam tikrą pasaulinį planą.  Nepaisant to, šis visuotinis planas ir toliau įgyvendinamas.  Mes to nepastebime, nes mums to nerodoma.

Artimiausius porą mėnesių pasaulyje nebus jokių rimtų konfliktų, nors matau grupę lėktuvnešių ir daugybę įvairiausių kitų laivų. Mano manymu, tai bus labiau panašu į jėgos demonstravimą nei į veiksmą. Taip, būtent taip, jūroje bus demonstruojama didžiulė jėga, bet nieko neįvyks. Tačiau netrukus po to kitame pasaulio krašte staiga nutiks kažkas labai, labai rimto. 

Ten bus kažkokia sala, iš kurios gims kažkas nepaprasto - kažkas, ko bijos visas pasaulis. Žmonės man dabar komentaruose rašo, kad tai tikriausiai bus Taivanas. Ne, tai bus maža sala ir tikrai ne Taivanas. 

Lenkija turės rimtų problemų. Valdančioji partija atsisakys valdymo, ir šalyje kurį laiką vyraus tam tikras bejėgiškumas. Dėl kažkokių priežasčių iš Lenkijos staiga bus pareikalauta sumokėti didžiules pinigų sumas, kurių neturime. Galbūt tai bus susiję su konfliktu ES viduje. Matau studentų demonstracijas, didžiulius protestus aplink vieną iš universitetų, kuris taps tarsi jų tvirtove.

Ir aš vis tvirtinu, kad galiausiai Lenkija bus padalinta į tris zonas. Susidaro įspūdis, kad mūsų šalis gali atsidurti panašioje bejėgiškoje padėtyje kaip Ukraina 2014 m. Šalis bus suskaldyta, tačiau be atsakomųjų karinių veiksmų.

Dabar apie marą. Dabar, bent jau Lenkijoje, stebime nuolatinę mažėjimo tendenciją ir nieko nerimą keliančio nevyksta. Tačiau mūsų laukia didžiulė nauja banga. Ši banga bus pasaulinė ir apie ją bus kalbama visur.  Pradės vykti dalykai, kurie privers mus drebėti iš baimės.

Balandžio mėnesį mūsų šalyje vyks labai rimti pasiruošimo darbai, susiję su dalykais, kurie turi įtakos mūsų sveikatai. Jie privers visus iš naujo apsvarstyti savo vietą socialiniame ir viešajame gyvenime. Taip, tai įvyks balandžio mėnesį. Tada prasidės maro banga, kurią sudarys trys bangos: staiga padaugės protrūkių, šiek tiek sumažės, vėl padaugės ir taip toliau. 

Ir susiklostys situacija, kad tam tikru metu vyriausybė neparengs pinigų, išmokų, finansinių kompensacijų pramonei ir ištekliams. Susidaro įspūdis, kad tai bus susiję ne tiek su finansais, kiek su sudedamosiomis dalimis ir žaliavomis, kurių dauguma staiga taps neprieinamos. Štai kur prasidės krizė.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

avatar
0
1
Prenumeruokite Paranormal telegram kanalą. Sužinokite ir gaukite pirmi įvairias naujienas...
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau