Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2022 » Birželio » 3

Kokia esate mitinė būtybė pagal Zodiako ženklą?

Ar kada nors įsivaizdavote, kad gyvenate fantazijų pasaulyje? O kas, jei jūsų fantazijos taptų tikrove ir jūs tikrai atsidurtumėte pasakoje, kurioje gyvena mitinės būtybės? Kuri iš jų būtumėte jūs? Žiaurus drakonas? Protingas ir gudrus elfas? O gal visagalis krakenas? Žvaigždės, kaip visada, išsprendė visus klausimus ir gali pasakyti, koks stebuklingos būtybės vaidmuo jums tiktų šimtu procentų!

Avinas – pegasas. Jūs įkvepiate visus, kuriuos sutinkate savo kelyje. Avinai nėra įpratę sėdėti vienoje vietoje, bet kartu visada išlieka tikrais draugais ir ištikimais sutuoktiniais. Jis nepriklausomas, nors pagalbos neatsisakys. Jei Avinas būtų mitinė būtybė, jis neabejotinai įgautų pegaso pavidalą.

Jautis – drakonas. Esate gerbiami, o kartais žmonės jūsų net prisibijo. Savo artimuosius ir tai, ką mylite, saugosite iki pat pabaigos. Jaučius sunku supykdyti, tačiau jei juos supykdote, neturėtumėte laukti pasigailėjimo. Jaučiai, jūs esate tikri drakonai!

Dvyniai – elfas. Jūs esate viena iš labiausiai legendinių ir mitinių būtybių. Elfai yra žinomi dėl savo sumanumo ir grakštumo, tačiau jie yra pernelyg emocingi ir kartais gali padaryti ką nors visiškai nenaudingo. Be to, jie neturi tikslo apgauti žmogaus. Jie tokie permainingi ir nepastovūs kaip ir Dvyniai.

Vėžys – undinėlė. Vėžiams dažniausiai patinka viskas, kas yra susiję su jūra. Taigi, jie tiktų undinėlės įvaizdžiui. Tai labai gražios, protingos būtybės. O jų pusiau žmogiška, pusiau jūrinė prigimtis padeda undinėms nežiūrėti į dalykus vienašališkai. Ar atpažįstate save, Vėžiai?

Liūtas – grifonas. Apie grifonus sklando legendos. Visi žino, kad su jais reikia elgtis atsargiai – jie neatleidžia įžeidinėjimų, kaip ir Liūtai, kurie bendraudami gali būti mandagūs, tačiau netoleruos grubumo ir atmestino požiūrio į juos. Liūtas tradiciškai laikomas žvėrių, o grifas (grifonas) – paukščių karaliumi. Viduramžiais grifonas buvo laikomas ypač galinga ir dinga būtybe. Nuo seniausių laikų žinoma, kad grifonai saugo lobius ar kitą vertingą turtą.

Mergelė – fėja. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Mergelės itin kuklios ir drovios, tačiau vėliau jos atsiveria, ir tampa aišku, kokios protingos ir žavios yra šio Zodiako ženklo atstovės. Buvo teigiama, kad fėja gali įgauti gyvūno pavidalą. Taip pat sakoma, kad kerštingos fėjos gali sukelti ligas.

Svarstyklės – vienaragis. Svarstyklės, jūs jau pačios, esate vaikščiojantis stebuklas! Stengiatės visada išlikti pozityvios ir gyvenime matyti tik gėrį. Minios žmonių jus gąsdina, jūs labiau mėgstate vienatvę, o ne triukšmingus vakarėlius. Jei būtumėte mitinė būtybė, neabejotinai įgautumėte vienaragio pavidalą.

Skorpionas – sirena. Skorpionai yra mirtinai gražūs ir pavojingi. Jų sielos gelmėse verda griaunanti aistrų ugnis. O jei kas nors pateks į jo kerų tinklą, turės bėdų. Sirenos įkūnijo žavingą, bet klastingą jūros paviršių, po kuriuo slepiasi aštrios uolos ir seklumos. Iš tėvo sirenos paveldėjo spontaniškumą, o ir motinos – mūzos – muzikalumą ir dievišką balsą.

Šaulys – kentauras. Šauliai yra energingi ir moka džiaugtis gyvenimu. Jūsų netrikdo rūpesčiai, neleidžiate sau gadinti kitiems nuotaikos. Tai nuostabios savybės. Senovės graikų pasaulyje laukiniai, mirtingi padarai su žmogaus galva ir liemeniu ant žirgo kūno, buvo laikomi kalnų ir miško tankumynų gyventojais. Kentaurai lydi vyno dievą Dionisą, išsiskiria žiauriu temperamentu ir nesaikingumu.

Ožiaragis – sfinksas. Senovės Egipto mene ši mitinė būtybė vaizduojama su liūto kūnu, žmogaus arba rečiau sakalo ar avino galva. Esate paslaptingas ir visada vadovaujatės logika. Neturite laiko žmonėms, kurie neatitinka jūsų intelekto lygio. Turite pakankamai kantrybės, bet, kai supyksite, sprogsite ir nušluosite viską savo kelyje.

Vandenis – feniksas. Kaip ir feniksai, Vandenio atstovai pasižymi aistringi charakteriu ir karštu temperamentu. Nepaisant to, Vandeniai stengiasi daryti tik gerus darbus ir rūpintis žmonėmis. Pagal plačiai paplitusią mito versiją, numatęs savo mirtį, feniksas susidegino ir vėl pakilo iš pelenų.

 Žuvys – krakenas. Jūs esate paslaptingos ir turite precedento neturinčią galią! Mėgstate laiką leisti vienas, ir tokiomis aplinkybėmis jums geriau netrukdyti. Žuvys yra pažeidžiamos ir, jei kas nors jas įžeidžia, atsakydamos gali duoti skaudinantį „smūgį”. Žuvys, jūs tikri krakenai!

Priekavos.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 21:36 Klauso Schwabo WEF planuoja cenzūruoti internetą naudodamas dirbtinį intelektą

Klauso Schwabo Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) paskelbė apie planus moderuoti internetą naudojant dirbtinį intelektą, kuris identifikuotų "dezinformaciją", kenksmingą turinį ar bet ką kitą, kas, Klauso Schwabo nuomone, turėtų būti cenzūruojama.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto