Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Rugpjūčio » 30

Siera Leonėje liūtys sukėlė potvynius

Siera Leonės sostinės Freetauno dalyje dėl smarkių liūčių kilus potvyniams ir nuošliaužoms, žuvo mažiausiai šeši žmonės.

Žuvusieji žuvo, kai nuošliauža sugriovė du gretimus namus neoficialioje Looking Town gyvenvietėje, esančioje ant stataus šlaito virš Kissy rajono.

Fritauno merė Yvonne Aki-Savierre aplankė nuo liūčių nukentėjusias vietoves. "Reiškiu nuoširdžią užuojautą šešių žmonių, kurie šiandien žuvo per nuošliaužą Looking City, šeimoms", - sakė meras.

"Kaip ir į daugelį kitų neoficialių gyvenviečių, iki bendruomenės nėra kelio, o iki jos siaurais pėsčiųjų takais reikia eiti 15 minučių. Kai kalbėjausi su išgyvenusiaisiais ir kaimynais, aiškiai mačiau, kad virš bendruomenės pavojingai kybo didžiulis riedulys. Tai skaudus priminimas, kad ši bendruomenė kasdien susiduria su nelaimių pavojumi", - pridūrė M. Aki-Savierre.

2022 m. rugpjūčio 29 d. pareiškime Prezidentas Julius Maada apibūdino situaciją kaip keliančią nerimą ir pareiškė užuojautą aukų šeimoms ir draugams.

Smarkus lietus taip pat paveikė kitas miesto vietoves, įskaitant Kaningo ir Tengbeho miestus. Vietos žiniasklaida pranešė, kad po kelias valandas trukusio lietaus dauguma pagrindinių kelių Freetaune virto srauniomis upėmis, keliančiomis didelę grėsmę gyvybei ir turtui. Daugelis gyventojų evakuoti dėl nuošliaužų ir potvynių grėsmės.

Tai jau antras smarkus lietus Freetaune per pastarąsias 2 savaites. 2022 m. rugpjūčio 17 d. po smarkios liūties buvo užlietos miesto teritorijos, įskaitant Kalverto ir Krou įlanką.

Tikroji žemė - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes Paranormal LT Youtube kanale:

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau