Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Gruodžio » 22

Po potvynių ir nuošliaužų Santa Katarinoje, Brazilijoje, žuvo 2 žmonės

Smarkios liūtys sukėlė potvynius ir nuošliaužas Santa Katarinos valstijoje Brazilijos pietuose.

Valstijos civilinė gynyba pranešė apie lietaus sukeltus sugriovimus, potvynius ir nuošliaužas 6 Jaragua do Sul, Ilhotos, Itapemos, Porto Belo, Penos ir Camborio savivaldybėse. Iš viso beveik 190 žmonių buvo priversti palikti savo namus. Civilinė gynyba teigė, kad dėl sudėtingų oro sąlygų sunku įvertinti padarytą žalą, o nukentėjusių ir perkeltųjų asmenų skaičius greičiausiai dar padidės. Laukiama daugiau stiprių liūčių.

Camboriu savivaldybė yra viena iš labiausiai nukentėjusių teritorijų. Karinės priešgaisrinės tarnybos ir Civilinės gynybos ir apsaugos sekretoriato duomenimis, apie 60 proc. savivaldybės teritorijos yra užlieta. Per 24 valandas iki 2022 m. gruodžio 20 d. iškrito 259,3 mm lietaus.

Ugniagesiai atliko daugiau kaip 200 gelbėjimo operacijų. Apie 90 žmonių yra apgyvendinti avarinėse prieglaudose. Smarkios liūtys taip pat sukėlė daugybę nuošliaužų Morro do Encano ir Tabuleiro bei Monte Alegre vietovėse. Du jauni vyrai žuvo po to, kai nuošliauža palaidojo namą Jardim Alianza mieste. Dar vienas namo viduje buvęs asmuo buvo sužeistas.

Stiprios liūtys ir potvyniai kai kurias valstijos dalis užklupo nuo lapkričio pabaigos. Gruodžio pradžioje pranešta apie du žuvusius žmones. Nuo gruodžio 04 d. nukentėjo 32 savivaldybės, iš kurių 30 paskelbė nepaprastąją padėtį. Iš viso valstijoje nukentėjo 16 350 žmonių, o 1077 žmonės buvo priversti palikti savo namus.

Tikroji Žeme - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanalą:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau