Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Gruodžio » 20

Potvyniai pietų Tailande po neįprastų liūčių

2022 m. gruodžio 18 d. pietų Tailande per 24 valandas iškrito daugiau kaip 500 mm kritulių.

Tailando nelaimių prevencijos ir padarinių švelninimo departamentas (DDPM) pranešė apie potvynius pietinėse Suratthani, Nakhon Si Thammarat, Trang, Phattalung, Satun, Songkhla, Pattani, Yala ir Narathiwat provincijose. Iš viso nukentėjo 49 rajonai ir 51 543 namų ūkiai.

Labiausiai nukentėjo Narathiwat, Nakhon Si Thammarat ir Songkhla provincijos.

Narathiwate trys žmonės žuvo, kai juos nuplovė potvynio vanduo, pranešė DDPM. Nuo potvynių nukentėjo beveik 30 000 namų ūkių 13 rajonų. Nukentėjo šie rajonai: Suhirin, Si Sahon, Rueso, Ra-ngae, Chanaye, Mueang Narathiwat, Cho Airong, Su-ngai Padi, Bacho, Waeng, Su-ngai Kolok, Tak Bai ir Yi ngo.

Nakhon Si Thammarat potvyniai užfiksuoti šešiuose rajonuose: Pak Phanang, Mueang Nakhon Si Thammarat, Sichon, Chaloem Phra Kiat, Chiang Yai ir Chulabhorn, kuriuose nukentėjo 9 820 namų ūkių.

Nuo potvynių Songkhla mieste nukentėjo aštuoni rajonai: Mueang Songkhla, Rattaphum, Khuan Niang, Hat Yai, Na Mom, Chana, Bang Klam ir Ranot, kuriuose nukentėjo 11 616 namų ūkių.

Kitur Pattanyje nukentėjo 455 namų ūkiai, Trange - 448 namų ūkiai, Jaloje - 90 namų ūkių.

Tailando meteorologijos departamentas pranešė, kad per 24 valandas iki 2022 m. gruodžio 18 d. Narativate iškrito 545,4 mm kritulių, Pattanyje - 310,5 mm, o Songkhloje - 401,5 mm.

Nacionalinė bendrovė "Thai Water" pranešė, kad upės patvino maždaug 25 vietose šalies pietuose.

Per pirmąsias dvi gruodžio savaites Phattalung, Songkhla, Pattani, Yala ir Narathiwat provincijose smarkiai lijo ir kilo potvyniai. Nukentėjo apie 15 400 namų ūkių (77 000 žmonių). Songkhla provincijoje pranešta apie vieną žuvusįjį.

Tikroji Žeme - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanalą:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau