Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 27

Kokia turi būti moteris, kad vyras jos nepaliktų?

Kaip vyras nusprendžia, ar palikti moterį, ar ne? Tai ne atsitiktinumas, jis neatsibunda vieną dieną ir neišsiskiria be priežasties. Ne, visada yra priežastis. Kartais net ne sąmoningai, o pasąmoningai. Bet kokiu atveju visada yra keletas priežasčių, kodėl žmogus lieka, ir keletas priežasčių, kodėl žmogus išeina. Šiandien išsamiai kalbėsiu apie tai, kokia turi būti moteris, kad vyras jos nepaliktų.

Pirmiausia kalbėsiu apie intymumą. Ar žinote, kodėl kai kurie žmonės sako, kad meilė trunka trejus metus? Tai reiškia, kad vienas kitą traukia. Jei nuolat miegate vienoje lovoje, nuolat leidžiate laiką vienas su kitu, trejų metų pakanka, kad trauka išnyktų ir vyras galėtų išeiti.

Bet kuriai čia esančiai moteriai patariu laikytis atstumo. Geriausia, jei turite skirtingus kambarius ir, žinoma, skirtingas lovas miegoti. Taip išlaikysite patrauklumą. Tai reiškia, kad kuo rečiau bendraujate, tuo ilgiau trunka trauka. Taip veikia mūsų hormonai.

Tai nereiškia, kad turite vykti į kitą miestą ir pan. Ne, tada vyras taip pat gali išeiti. Turite išlaikyti pusiausvyrą. Kai žmonės liko namuose kartu, tai buvo iškalbinga. Juk padaugėjo skyrybų. Žmonės neturėjo laiko pailsėti nuo žmogaus. Ką dar svarbu žinoti?

Svarbu žinoti, kad vyras neatsitraukia nuo žmogaus, kuris yra labai vertingas. Tai reiškia, kad reikia galvoti apie tai, ką vyras vertina moterį, ką jis nori matyti ir pan. Jei žmogus yra vertinamas, gerbiamas, padedamas, palaikomas, kur jis eis?

Kiekvienas vyras turi savo prašymų rinkinį, bet jei moteris daro bent jau tuos dalykus, kuriuos jau aprašiau aukščiau, tada retas vyras kažkur nueis. Tai paprasta. Jei vyrui moteris patinka, jis lieka, o jei nepatinka, jis išeina. Reikia stebėti žmogaus reakcijas, ką jis sako ir daro.

Iš jo elgesio galima suprasti, ko jis nori. Žinoma, neturėtumėte viso savo gyvenimo skirti vienam vyrui. Turite savų reikalų. Tačiau jei norite išlaikyti vyrą, reikia išlaikyti pusiausvyrą. Tačiau siūlyčiau tiesiog susirasti tą, kuris jums puikiai tinka, todėl jo nelaikykite, tiesiog turėkite jį šalia.

Tačiau ne visiems taip pasisekė. Todėl manau, kad šis straipsnis bus naudingas daugeliui moterų.

Prašome patinka, parašykite komentarą ir prenumeruoti. Dėkojame už dėmesį!

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau