Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 3

Kodėl žmonės prisipažįsta meilę, o paskui jus palieka?

Kodėl žmonės sako, kad jus myli, o paskui palieka? Ar tai nėra meilės prieštaravimas?

Kuo vyresnis tampu, tuo labiau suprantu, kad tai, ką žmonės sako ir daro, yra labiau susiję su jais pačiais, o ne su asmeniu, kuriam tie žodžiai ir veiksmai skirti. Todėl nustojau analizuoti buvusiųjų žodžius.

Kiekvienas žmogus ir kiekviena situacija yra skirtingi. Galbūt tavo buvęs vyras turi fobiją rimtiems santykiams ir, kai pradėjote artimiau bendrauti, jis pabėgo, kad apsaugotų savo širdį ir nenusidegintų. Galbūt tarp jūsų buvo puiki "chemija", bet paskui ji jam dingo. Ir "chemija" yra svarbi. Taip pat svarbu, kad sutariate dėl finansų, vaikų, namų ruošos, atostogų... Visa tai lemia jūsų santykių trukmę. Ir jei jis pajuto, kad kažkur čia nesutampate, net jei tai atrodė nereikšminga, tai galėjo priversti jį išeiti.

Vyras gali sakyti, kad jus myli, o paskui išeiti, bet ne todėl, kad iš tikrųjų jūsų nemyli. Tiesiog jis labiau myli save, todėl priima sprendimus, kurie geriausiai atitiktų jo interesus. Nors ir skaudu, jis taip pat apsaugo jus nuo dar didesnio skausmo, nes nepratęsia santykių, kurie vis tiek baigsis išsiskyrimu.

O gal jis iš tikrųjų nemyli. Taip nutinka ir skauda. Galbūt jis nejautė meilės, bet taip ir sakė. Kas žino kodėl. Galbūt jis jautė spaudimą iš jūsų arba iš jo, galbūt tuo metu bijojo jus prarasti. Sunku suprasti kito žmogaus jausmus, kai jis jais nesidalina. Ir ar apskritai verta tai daryti?

Meilė gali būti ir ne romantiška. Galbūt jis mylėjo, bet ne ta prasme, kaip jūs.

Kad ir kokia būtų situacija ir jo išėjimo priežastis, neleiskite, kad tai trukdytų jums ieškoti savo žmogaus. Jūsų vertę lemia ne tai, ką kažkas pasakė ar padarė, kai išėjo. Nepamirškite to. Jo emocijos buvo laikinos, o jūsų vertė amžina. Dėl to pirmenybę teikite būtent sau.

Nuotrauka iš Getty Images

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau