Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gruodžio » 13

Gubernatorius DeSantis ragina Didžiąją žiuri ištirti su Covid vakcina susijusius sužalojimus (VIDEO)

Floridos gubernatorius Ronas DeSantisas (R) antradienį paragino visą valstiją apimančią didžiąją žiuri ištirti su "Covid" vakcina susijusius sužalojimus.

"Šiandien skelbiu, kad Floridos Aukščiausiajam Teismui teikiu peticiją, kad būtų sudaryta visos valstijos didžioji žiuri, kuri ištirtų visus Floridos neteisėtus veiksmus, susijusius su "Covid" vakcinomis", - sakė R. DeSantis per "Covid" vakcinų atsakomybės apskritojo stalo susitikimą.

"Tikimės, kad gausime tam pritarimą, tai bus kažkas, kas greičiausiai bus sudaryta Tampos įlankos rajone, ir tai bus susiję su teisiniais procesais, kurie leis gauti daugiau informacijos ir užtikrinti teisinę atsakomybę tiems, kurie padarė nusižengimą", - pridūrė DeSantis.

Floridos generalinis chirurgas Džozefas Ladapo (Joseph Ladapo) sakė, kad jo biuras inicijuoja programą, pagal kurią bus tiriami skiepytų žmonių miokardito atvejai.

"Čia, Floridoje, inicijuojame programą, pagal kurią tirsime miokardito atvejų dažnumą stebint mirusių žmonių mirtį per kelias savaites po vakcinacijos nuo Covid-19", - sakė daktaras Josephas Ladapo.

"Tai bus stebėjimo tyrimas, kurio metu bus naudojamasi bendradarbiaujant su kai kuriais Floridos teismo medicinos ekspertais. Taip pat ketiname bendradarbiauti su Floridos universitetu, todėl bus komponentas, kuris turės daugiau mokslinių tyrimų ar mokslinių tyrimų forumo pobūdį, tačiau mes atsakysime į šį klausimą", - sakė jis.

"Tai klausimas, kuris, esu tikras, neleidžia "Pfizer" ir "Moderna" generaliniams direktoriams miegoti vėlai vakare, tikintis, kad niekas niekada nesigilins, bet mes ieškosime čia, Floridoje."

ŽIŪRĖKITE:

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau