Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Sausio » 9

Kuriuos Zodiako ženklus pervers Amūro strėlės 2023 metais

2023-ieji kai kuriems vienišiems Zodiako ženklams žada atnešti lemtingų susitikimų ir netikėtų posūkių asmeniniame gyvenime. Astrologai atskleidė, kam 2023 m. pasiseks sutikti meilę.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas gali tikėtis stiprios aistros. Jau metų pradžioje šis Zodiako ženklas galės užmegzti naujus romantiškus santykius, nes sukels nepaprastą susidomėjimą priešingai lyčiai, kurią trauks savo seksualine energija. Vasarą Avinas sutiks savo sielos draugą, o rudens pabaigoje pagaliau pats apsispręs, kad šie romantiški santykiai turėtų būti apvainikuoti vedybomis, todėl metų pabaigoje jis bus aktyviai užsiėmęs pasiruošimu vestuvėms.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams išsipildys karščiausias meilės noras troškimas. Ankstesni metai šiam ženklui atnešė daug nusivylimų: jis patyrė išdavystę, apgaulę ir sunkų išsiskyrimą su mylimu žmogumi. 2023 m. pagaliau bus galima iš to visiškai išsivaduoti. Žmonės, kurie nenusipelnė vietos Dvynių gyvenime, išeis, o skausmas, kurį teko išgyventi, išnyks, užleisdamas vietą romantikai ir meilei. Vasarą šis ženklas sutiks įdomų žmogų, kuris galbūt ir bus jo tikroji meilė.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Maloni staigmena Liūtui. 2023-ieji jam bus vieni laimingiausių meilės prasme. Liūtas galės suvilioti bet ką, jei, žinoma, norės, bet įsimylės taip, kad visos jo mintys suksis tik apie vieną žmogų. Pažintis su jo gyvenimo meile įvyks neplanuotų atostogų metu. Pasiūlymas pailsėti bus netikėtas ir lemtingas. Šio Zodiako ženklo atstovai iš pradžių nusivils dėl priverstinės profesinės veiklos pauzės, tačiau po to tikrai nesigailės.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Pagaliau išsipildys Svarstyklių noras išgyventi savo meilės istoriją. Šis Zodiako ženklas moka suvilioti, kuo tikrai pasinaudos sutikęs stipriai traukiantį asmenį. Mylimasis suteiks Svarstyklėms tą romantišką stabilumą ir saugumą, apie kurį jos jau seniai svajojo. Meilė nebus naivi, nes abu partneriai jau išanalizavo savo klaidas ir įžvelgė jausmų galią. Tai bus pats aistringiausias romanas, kuriame emocijos tiesiog siaus. Svarstyklės supras, kad joms labai pasisekė, kad praeities santykių gija nenutrūko amžiams. Geriausias laikas vestuvėms – rugsėjo ir spalio mėnesiai.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui meilė tvyro ore! Visi metai bus kupini aistros, drugelių virpėjimo pilve ir jausmų. Priešingos lyties atstovai aktyviai kreips dėmesį į šį Zodiako ženklą, tad kvietimams papietauti ar praleisti laiką kartu nebus galo. Tačiau tikrąją meilę Skorpionas galės sutikti tik rugsėjį. Įvykiai klostysis sparčiai, tad metų pabaigoje šio Zodiako ženklo atstovai jau prabils apie vestuves. Ir partneris palaikys šią idėją. Jų santuoka bus sėkminga.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys atviras naujiems potyriams. Šie metai jam bus kupini meilės nuotykių, ypač kovo ir balandžio mėnesiais. Bet jei Šaulys tam bus nepasiruošęs, Kupidonas gali sugrįžti vasarą. Šis ženklas galės užversti ankstesnių nesėkmingų santykių puslapį ir pradėti iš naujo. Jis turi didžiulę galimybę žengti žingsnį į priekį neatsigręždamas. Svarbiausia parodyti drąsą ir išeiti iš komforto zonos. Pagaliau atsiras žmogus, kuris įžvelgs Šaulio vertę ir pasistengs, kad šis ženklas būtų dar laimingesnis.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Viskas aplink Žuvis 2023 m. bus nuspalvinta romantikos spalvomis. Žuvims reikia dažniau lankytis viešumoje, taip pat dalyvauti įvairiuose socialiniuose renginiuose. Čia galite susitikti su savo sielos draugu. Vasara jums bus meilės ir romantikos metas. Tačiau rudenį gali kilti nesusipratimų su antrąja puse. Gruodžio mėnesį viskas grįš į įprastas vėžes. Santykiuose prasidės naujas ratas, ir visos problemos tiesiog išnyks. Išliks tik abipusis supratimas, meilė ir vienas kito palaikymas tiek džiaugsmo, tiek ir bėdų momentais.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau