Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Balandžio » 12

Marse rasta gyvybė ir vanduo: į roverio kadrą pateko vaivorykštė ir vabzdys

2021 m. balandžio 4 d. NASA roveris gavo gana keistą atmosferos reiškinio vaizdą, kuris Žemėje vadinamas žodžiu „vaivorykštė“:

konspirologija, marsas, NASA

Kadangi Marso paviršiuje nėra vandens ir nėra vandens, ypač atmosferoje, vaivorykštė ten negalima. Todėl socialiniuose tinkluose prasidėjo didelė diskusija šia tema.

Taigi, Elono Musko gerbėjai ėmė įrodinėti, kad tai yra tokia ypatinga „dulkių vaivorykštė“, kurioje smėlio dalelės vaidina lūžio objektyvo vaidmenį, o sąmokslo teoretikai pradėjo juoktis ir sakyti, kad visa tai buvo filmuojama Nevados dykumoje.

Elono Musko gerbėjai buvo mažuma, todėl jiems į pagalbą pasileido „protingi“ NASA darbuotojai, kurie parašė:

Praėjusį sekmadienį, balandžio 4 d., NASA roveris „Perseverance“ nufotografavo nuotrauką, kuri užfiksavo vaivorykštę, besidriekiančią dulkėtame Marso danguje. Stulbinantis vaizdas greitai pasklido socialiniuose tinkluose, kaip ir „vaivorykštės“ paaiškinimas, paskatindamas NASA įsikišti ir papasakoti tikrąją istoriją.

„Daugelis žmonių klausia: ar tai vaivorykštė Marse? Ne. Vaivorykštė čia negalima. Vaivorykštę sukuria šviesa, atsispindinti nuo apvalių vandens lašelių, tačiau kondensacijai vandens nepakanka, o skysčiui per šalta. Šis lankas yra objektyvo paaštrėjimas".

Kaip matote – nuo objektyvo atspindžiai pastaruoju metu tapo labai populiariu ir net oficialiu paaiškinimu, kurį galima pritaikyti Nibiru, NSO, vaiduokliams ir kitiems pastarojo meto stebuklams. Daugybė stebuklų, bet ne visi:

Vaizdo įrašas nėra labai naujas, jis jau seniai yra tinkle, tačiau iki šiol NASA nepateikė aiškaus paaiškinimo šiuo klausimu. Tai yra, ar musės skraido Marse, ar šis vabzdys įstrigo paleidimo momentu ir sugebėjo išgyventi pakilimą, skrydį į kosmosą, saulės spinduliuotę ir net nusileidimą į atmosferą. O gal tai ir objektyvo atspindžiai?

Kol kas nėra atsakymų į šiuos deginančius klausimus, todėl stebime įvykių eigą. O ką jūs manote apie tai? Pasidalinkite savo nuomone.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
12.05.2021 laikas 18:07 Pastebėta Grupė NSO Danguje Virš JAV, Naujosios Meksikos Valstijos

Pastarosiomis dienomis JAV, pietvakariuose, Naujosios Meksikos valstijoje, vietiniai gyventojai stebėjo didelių NSO grupių skrydžius tiek dieną, tiek naktį. Rio Rancho - miestas JAV pietvakariuose, Sandoval apskrityje, Naujojoje Meksikoje.

...

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 11:47 Nuojauta – realesnė, nei atrodo

Širdies balsas, vidinis kuždesys, šeštasis pojūtis – nuojauta vadinama įvairiais vardais. Konkrečiai apibūdinti šį neapčiuopiamą reiškinį sudėtinga, galbūt dėl to dažnai abejojama, ar ji išvis egzistuoja. Nors ir nematoma, ji reali – tuo jau neabejoja ir mokslininkai.

...

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 22:25 Hipertonija ir fitoterapija. Liaudies medicina rekomenduoja
Hipertonine liga serga maždaug 10 % gyventojų, beveik pusė iš jų yra vyresni kaip 50 metų. Fitoterapija (gydymas vaistažolėmis) yra efektyviausia pradinėje susirgimo stadijoje. Laikina remisija nėra pasveikimo kriterijus, ir tik stabili būsena 3-5 mėnesius gali būti laikoma sėkme....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:57 Pavojingas Kosulys. Kokie Požymiai Perspėja Apie Širdies Priepuolį
Širdies priepuolis yra labai pavojingas. Neretai širdies priepuolis „slepiasi po kitais, net ir netikėtais simptomais. Pavyzdžiui, vienas širdies priepuolio simptomų - rankų, o kai kada ir pečių skausmai.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 20:13 TKS Kamera Užfiksavo NSO Laivyną Žemės Orbitoje
TKS įrengtoje kameroje užfiksuotas NSO flotilės skrydis per žemės orbitą.

Skaityti daugiau

12.05.2021 laikas 13:42 Receptai | Patiekalai Sumuštiniai su tunu ir kiaušiniais
Neįprasti sumuštiniai su tunu aliejuje, virtais kiaušiniais ir avokadais, kuriuos mano šeima labai pamėgo. Visiškai nieko sudėtingo, tačiau labai skanu.

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 21:09 Medical Health VACCIDENT ALERT: Vehicle accidents caused by vaccine side effects happening all over US roads and highways
If you’ve noticed the mayhem on US roads lately, you’re not the only one. People are driving like maniacs, cutting people out of their lane, swerving, speeding, running red lights, texting while driving and causing horrible wrecks....

Skaityti daugiau

11.05.2021 laikas 10:52 Receptai | Patiekalai Kiaušinis keptas bandelėje

Pastaruoju laikotarpiu man toks kiaušinių paruošimo būdas tapo pačiais skaniausiais pusryčiais. Atsikėlusi ryte, net nedvejodama einu gaminti šitaip. Kol kas šeima nesiskundė, tad suprantu, kad ir jiems labai patiko.

...

Skaityti daugiau