Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 13

Naminė Priemonė Nuo Spuogų. Ar Ji Veikia?

Nors dažniausiai su spuogais kovojama veido srityje, ne viena moteris susiduria ir su kita problema – spuogais ant krūtinės. Jie dažniausiai atsiranda užsikimšus poroms, ir nors nėra matomi taip kaip ant veido, tačiau vis tiek yra nemalonu.

Pirmiausia dėmesį reikėtų atkreipti į daugelį dalykų – tinkamą odos priežiūrą, naudojamas kosmetikos priemones ir net dėvimus apatinius. Kai kuriais atvejais neprošal pasikonsultuoti ir su gydytoju, kuris patars, kaip kovoti su spuogais, rašoma healthline.com.

Tačiau sumažinti, o gal net ir visiškai panaikinti spuogus, jei jų nėra itin daug, galima ir namų sąlygomis. Bene geriausiai su tuo kovoti padeda cinamono ir medaus kaukė.

Receptas:

  • Sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį cinamono su 2 šaukštais šviežio medaus.

Tada gautą masę uždėkite ant krūtinės, palaikykite pusvalandį ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Cinamonas pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, o medus veikia kaip puiki priemonė kovojant su bakterijomis. Taigi naudojant juos kartu galima sumažinti bakterijas ir uždegimą, kurie ir sukelia spuogus.

Šią priemonę naudokite kartą per savaitę, arba tada, kai pastebite, kad atsiranda nauji spuogai.

spuogai, liaudies medicina, grožio patarimai, kaukė, cinamonas

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:03 Supergigantė žvaigždė „Betelgeizė“ yra mažesnė, nei buvo manyta
riono žvaigždyne matoma Betelgeizė yra viena ryškiausių nakties dangaus žvaigždžių. Ji yra daug kartų masyvesnė už Saulę ir jau artėja prie gyvenimo pabaigos, o astronomiškai netolimoje ateityje sprogs supernova.

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 22:10 Poros santykiai baigiasi po romantikos. 7 meilės žingsniai. 7 vedybinio gyvenimo etapai

Poros santykiai susideda iš 7 etapų – jei žmonės tai žinotų, nebūtų 80 proc. skyrybų. Santuokinis gyvenimas susidaro iš 7 etapų. Norint pajusti tikrą meilę šeimyniniame gyvenime, reikia vienas kitą pažinti, susidraugauti, o paskui jau pamilti. Daugelis meile laiko pirmą susižavėjimo fazę.

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 19:15 Pagrindinis Rusijos mūšis su COVID prasidės gruodžio 15 dieną?

Kaip praneša MK, 2020 metų spalio 15 d., Sterlitamako mieste, Baškirijoje, pagreitintu tempu buvo pradėta statyti „nauja infekcinių ligų ligoninė“, kuri bus statoma visą parą ir bus baigta iki gruodį. Ne gana to, gruodžio 15 d., ligoninė priims pirmuosius klientus.

...

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 17:35 Liaudiška Išsmintis Nuo Įvairių Negalavimų
Motulė gamta visada turi daugybę receptų nuo įvairių negalavimų. Tik reikia žinoti ir tinkamai naudotis šiais turtais. Ne paskutinę vietą, gydant daug ligų, užima baltažiedės robinijos.

Skaityti daugiau