Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 12

Smarkus lietus sukėlė staigų potvynį Surat Thani, Tailande

Surat Tanio provincijoje siautėjančios vandens srovės nunešė parduotuvės stogą. Dėl smarkaus lietaus vakar Nuea Khlong krioklio vanduo tekėjo nuo kalno ir užtvindė kelis namus Viang Sa rajone.

Pietinėse Tailando dalyse iškrenta daugiausia kritulių - apie 2400 milimetrų per metus, palyginti su centrinėmis ir šiaurinėmis Tailando dalimis. Surat Thani nacionalinė meteorologijos tarnyba pranešė, kad vakarykštė diena bus drėgniausia ateinančios savaitės diena - iškrito apie 7,90 milimetrų arba 0,3 colio kritulių.

Vietos Tailando žiniasklaidos duomenimis, gyventojai ir žmonės socialiniuose tinkluose reiškia susirūpinimą dėl nuo nelaimės nukentėjusių žmonių. Netoli Nuea Khlong krioklių gyvenantys gyventojai buvo įspėti saugotis ir vengti patekti į stiprią srovę. Vietos gyventojai, kurių namai buvo visiškai užtvindyti, paskelbė vaizdo įrašą, kuriame įspėja kitus toje pačioje vietovėje gyvenančius gyventojus būti pasiruošusius ir atsargius.

Kiti kaimo gyventojai vakar socialiniame tinkle "Facebook" rašė, kad jiems miegant į jų namus plūstelėjo vanduo.

Valdžios institucijos dar vakar įspėjo apie smarkias liūtis, kol nuo kalno pasipylė vandens srautas. Vakare, kaip matyti nuo tilto netoli Wat Ban Song, vandens srovė tapo labai stipri.

Surat Thani meteorologijos stotis taip pat įspėja, kad rytoj bus viena vėjuočiausių dienų, nes apie 16 val. vėjo greitis sieks 17 mylių per valandą arba 27 km/h.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 08:37 Gydytoja paaiškina, kas nutinka, kai mirštate ramiai

Paliatyviosios slaugos gydytoja pabandė išsklaidyti tabu, susijusius su mirtimi, ir paaiškino, kas su mumis vyksta vadinamosios "ramios" mirties metu.

Skaityti daugiau

20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau