Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Vasario » 17

Absurdiški reikalavimai, kuriuos galite išgirsti iš šiuolaikinių moterų

Absurdiški reikalavimai, kuriuos galite išgirsti iš šiuolaikinių moter

Moterys visada turėjo reikalavimų vyrams. Norėjau išsakyti savo nuomonę apie tai. Juk šiuolaikinės moterys irgi turi reikalavimų. Yra adekvačių, o yra tikrai juokingų. Aišku, kad tai galima pastebėti ne kiekvienai moteriai, bet tokių reikalavimų esama.

Pirmasis reikalavimas: "Noriu stipraus ir rūpestingo. Kad gatvėje galėtų už mane pakovoti, būtų stiprus, o namuose - švelnus ir rūpestingas". Manau, kad tai vienas absurdiškiausių reikalavimų. Atrodo, kad moterys, kurios to nori, tiesiog susikūrė savo įvaizdį. Ar kada nors gyvenime matėte tokį vyrą? Aš ne, ir esu įsitikinusi, kad yra priešingai.

Net filmų ir serialų herojai nėra tokie. Nes, kaip taisyklė, jei jis stiprus, tai namie turi bėdų. O rūpestį jis taip pat rodo per jėgą, pinigus ir t. t., bet ne per švelnumą. Tai du skirtingi žmonės, todėl juokinga reikalauti mažo, bet didelio automobilio. Tai arba vienas, arba kitas.

Panašiai manau, kad juokinga, kai moteris reikalauja buto ir automobilio. Ir čia yra du dalykai. Ji visada nori, kad tai būtų gražus butas ir brangus automobilis. Antras dalykas, jai nesvarbu, kiek vyrui metų. Jam gali būti dvidešimt penkeri arba neseniai perkopęs trisdešimt. Ir ji nori visko iš karto ir geriausiu būdu.

Kaip sąžiningai užsidirbti pinigų butui ir automobiliui? Be paskolų ir hipotekos. Tai pavieniai atvejai, taip, pasitaiko. Tačiau šis reikalavimas yra dažnesnis, nei galite pagalvoti. Bent jau iš savo patirties žinau, kad taip nutiko ne kartą.

Kitas tokio pobūdžio reikalavimas - moteris nori vyro be psichologinių problemų. Sakysite, kad tai normalus reikalavimas, visi tokių nori. Dabar paaiškinsiu, kodėl tai absurdiškas reikalavimas. Esmė ta, kad tobulų vyrų be problemų nebūna. Kai kurie jų yra nerimastingi, kai kurie pernelyg pasitikintys savimi, kai kurie prisirišę prie tėvų.

Yra daugybė problemų, ir aš niekada nesu sutikęs vyro be problemų. Ir išeina taip, kad moteris pati turi tokių problemų, ieškodama žmogaus, kuris jų neturi. Šiuolaikiniame pasaulyje tai tikrai populiarus prašymas. Tik ne visos moterys, prieš reikalaudamos, nori suprasti problemą. Tokia mano nuomonė.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.09.2018 laikas 08:21 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai siekiant pašalinti nemalonų burnos kvapą
Blogas burnos kvapas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai siekiant pašalinti nemalonų burnos kvapą, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip g...

Skaityti daugiau

16.11.2017 laikas 14:25 Receptai – Patiekalai Svogūnas laringitui gydyti
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: svogūnas, cukrus, vanduo

Skaityti daugiau

18.09.2019 laikas 07:03 Receptai – Patiekalai Avižiniai pyragėliai su braškėmis

Braškes supjaustykite smulkiais kubeliais, berkite ant jų tarkuotą citrinos žievelę, cukrų, kukurūzų krakmolą ir išmaišykite. Šį braškių ruošinį dėkite į kepimo skardą ant jau paruošto pagrindo. Braškes apibarstykite likusiu pa...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau