Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Vasario » 26

6 vyro frazės, kurios reiškia, kad jis jūsų nebemyli

Mylintys vyrai tokių dalykų nesako.....

6 vyro frazės, kurios reiškia, kad jis jūsų nebemyli

Kartais jausmai išblėsta, bet žmonės dar kurį laiką gyvena kartu, dėl įvairių priežasčių neigdami artėjantį santykių žlugimą. Nepaisant to, vyro elgesys keičiasi, žinoma, ne į gerąją pusę savo išrinktosios atžvilgiu...

Jei pastebėjote, kad partneris vartoja bent vieną iš toliau išvardytų frazių, tai gali reikšti, kad meilė iširo.

1. "Atsiprašau, bet esu užsiėmęs"

Susitikimų iniciatorius dažniausiai esate jūs - skambinate, rašote žinutes, tačiau atsakyme išgirstate eilinį sausą: "Esu užsiėmęs". Esate įsimylėjęs, todėl bandote pateisinti mylimosios elgesį, nepastebėdamas akivaizdaus dalyko: vyras, kuriam moteris yra svarbi, visada ras laiko susitikti. Net nepaisant labiausiai užimtos dienotvarkės.

2. "Vėl kišiesi į savo bučinius"

Kai vyras myli, jis pats nori nuolat liesti savo partnerę, progai pasitaikius ir be jos. Jei lytėjimo kontaktas dingsta, jei vyras atstumia nuo savęs, o ant jo veido aiškiai parašyta, kad jam ne per daug malonu, galbūt jis nejaučia jums jokių jausmų.

3. "Esu pavargęs, padarykime tai vėliau"

Šią frazę galima išgirsti įvairiose situacijose, tačiau pirmiausia atkreipkite dėmesį, ar ji netapo vis dažnesne reakcija į jūsų iniciatyvą mylėtis.

Vyras nustoja mylėtis su mylima moterimi tik tada, kai rimtai pavargsta arba suserga. Ir tokiu atveju, jei ji nustojo jį traukti. Žinoma, laikui bėgant trauka poroje gali išblėsti ir lytinių santykių dažnumas sumažėti. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad mylintis vyras yra labiau linkęs atsiliepti į draugės iniciatyvą, nei apsiverkti ant kitos pusės ir pasakyti: "O, ne šiandien, aš toks pavargęs".

4. "Susirask kitą žmogų, jei tau kas nors netinka"

Kai partneris siūlo susirasti ką nors kitą, tai yra blogai. Galbūt jis nesupranta, kad galite turėti visiškai kitokią nuomonę, nors ir nesutinkate su jo. Veikiau tai rodo, kad vyras nebeturi jums švelnių jausmų.

Juk tikrai mylintis vyras bet kuriuo atveju išklausys antrąjį, kad ir ką jis sakytų. Ir net jei jis nesutinka - jis tiesiog išklausys ir priims jūsų poziciją.

5. "Tiesiog daugiau nebekartokime šių pykčio priepuolių"

"Nereikia vėl verkšlenti", "Apsieikime be tų tavo nesąmonių", "Na, ką tu kaip ir mažai" - nieko malonaus šiose frazėse, ypač pasakytose piktu ir susierzinusiu tonu, nėra nieko malonaus, ypač jei jums reikia palaikymo net dėl smulkmenų. Vyrai sunkiai toleruoja moters ašaras. Bet jei nemanipuliuosite jų pagalba ir nuoširdžiai nusiminsite, jis susirinks ir paguos, kaip galės. Žinoma, jei jis myli.

6. "Tai tavo problemos, ne mano"

Jei romantiniai santykiai grindžiami pasitikėjimu, pagarba ir meile, visada bus jaučiamas abipusiškumas. Kodėl dauguma stiprių sutuoktinių porų tiek daug pasiekia? Tokiuose santykiuose vieno sėkmė yra abiejų sėkmė, tas pats ir su problemomis bei gyvenimo iššūkiais. Jei vyras atsiriboja, nes mano, kad jūsų santykiai yra problemiški, tikėtina, kad jis nebemyli.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.09.2018 laikas 08:47 Receptai Liaudiški patarimai sergant onkologinėmis ligomis

Onkologinės ligos liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai sergant onkologinėmis ligomis, receptai nuo onkologijos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis u...

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 20:44 Receptai Purūs kefyriniai paplotėliai
Tokiais puriais paplotėliais dažnai mane lepino močiutė, kepė juos kiekvieną savaitę. Kaip sunku būdavo sulaukti, kol jie nors truputį atauš… Dabar aš gaminu tokius paplotėlius savo artimiesiems, kuo jie neapsakomai džiaugiasi!...

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 19:51 Receptai Liaudiški patarimai Tulžies akmenligės gydymui
Tulžies akmenligė liaudies medicinoje, Tulžies akmenligė, receptai nuo akmenligės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau