Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 14

Užtvankos Sacharos dykumoje. Negali to būti, bet yra

Užtvankos Sacharos dykumoje

Istoriniai žemėlapiai rodo, kad Afrika, ypač Sacharos dykuma ir Arabija, kadaise buvo teritorijos, kuriose buvo daug upių ir daug miestų. Tai patvirtina vandens erozijos ir upių vagų pėdsakai. Visoje šiaurės rytinėje Afrikos dalyje yra senovinių upių deltų ir buvusių ežerų.

Nuotraukoje pavaizduota viena iš daugelio užtvankų. Ji yra 200 metrų ilgio. Ji yra netoli Raudonosios jūros. Apie ją nėra jokios informacijos. Dar keisčiau tai, kad 300 kilometrų spinduliu nėra jokių gyvenviečių.

Šiuo požiūriu žemėlapiai, kuriuose prieš kelis šimtmečius buvo vaizduojama žalia ir žydinti Sachara, atrodo labiau tikėtini nei teiginiai, kad ši vietovė pastaruosius 6 000 metų buvo negyva dykuma.

Kada jie buvo pastatyti - naujaisiais laikais ar praeityje? Jei jie pastatyti neseniai, kas ir kokiu tikslu? Dabar ši vietovė praktiškai be gyvybės, bet jei kažkas dykumoje stato galingas užtvankas, vadinasi, žino kažką, ko nežino kiti. Kam jie ruošiasi?

O, ką jūs manote?

Užtvankos Sacharos dykumoje

Užtvankos Sacharos dykumoje

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.11.2017 laikas 10:36 Receptai Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: medėjančio alavijo lapai, beržo pumpurai, liepos žiedai, medus, alyvuogės.

Skaityti daugiau

09.06.2019 laikas 07:33 Receptai Gardus varškės pyragas
Pasigaminkime labai skanų ir gardų pyragą iš varškės.

Skaityti daugiau

25.03.2018 laikas 17:13 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais

Receptai su juoduoju serbentu. Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais. Juodasis serbentas liaudies medicinoje, juodaisiais serbentais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau