Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 14

Santykiai niekada neatneš jums laimės, jei nesilaikysite vieno punkto

Santykiai niekada neatneš jums laimės, jei nesilaikysite vieno punkto

Iš tikrųjų poroje svarbi kiekviena smulkmena. Taip galima teigti praktiškai viską. Tačiau norėčiau pabrėžti vieną dalyką, kurį daugelis žmonių ignoruoja.

Interesų suderinamumas. Taip, tai paprasta ir aišku. Meilė, aistra, intymumas - visa tai puiku ir nuostabu, tačiau tai nepatenkins jūsų šimtu procentų. Jūs norite bendrauti su žmogumi, o ne su žaisliuku.

Taigi jūs praleidžiate beprotišką naktį kartu, o kas tada? Išeinate į realų pasaulį. Jums reikia bendrauti ir ką nors veikti. O kaip planuojate leisti laisvalaikį, jei vienas iš jūsų nori slidinėti, o kitas svajoja apie muilo operas.

Ne, skirtingi interesai yra lygiai taip pat svarbūs. Negalite būti kartu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tačiau turėtų būti bendrų sąlyčio taškų.

Jei mergina yra sportiška, aktyvi, jai tikriausiai reikia tokio pat vaikino. Kad jų gyvenimo būdas derėtų. Alkoholikas su pilvuku ir ant sofos jai nieko neduos. Jie nuolat priekaištaus vienas kitam dėl to, kad neatitinka jų gyvenimo būdo.

Dėl neaiškaus žodžio meilė aiškinimo žmonės daro šią klaidą. Jie mano, kad šis žodis viską sutvarkys. Veiksmai, pomėgiai, draugystė?

Ne, tiesiog aš tave myliu, ir viskas.

Bet tai niekur nepadės. Tai yra aklavietė, kurioje santykiai nueina į aklavietę. Turite žvelgti į priekį.

Kuo daugiau turėsite bendro, tuo lengviau bus sugyventi. Nesvarbu, ar manote teisingai, ar neteisingai, svarbiausia - ta pati kryptis.

Jei neatsižvelgsite į šį suderinamumą, pora pasmerkta nesėkmei. O jei priėjo iki oficialios registracijos, skyrybų ilgai laukti nereikės.

Daugelis renkasi toleranciją. Atseit, aš myliu, todėl toleruosiu. Bet kas yra tavo meilė? Tame, kad tave tiesiog traukia žmogus, kuris negerbia ir nesidalina tavo skoniu. Esate visiškai svetimi ir abejingi žmonės, kuriuos sieja kažkoks išgalvotas žodis. Tokią tikrovę dabar matome.
Moterys kaltina vyrus ir atvirkščiai. Tačiau viskas prasideda nuo mūsų. Na, kas jus verčia kurti sąjungą su žmogumi, kuris yra toli nuo jūsų?

Taip, jums gali būti sunkiau susirasti partnerį. Bet ne tai yra mūsų gyvenimo tikslas. Mes gyvename ir džiaugiamės savimi bei savo pasauliu. Ir jei prie to galite pridėti į save panašų žmogų, tai yra tiesiog puiku. Tačiau geriau savo vienatvę pasilaikyti iki geresnių laikų, nei kur nors skubėti ir griauti savo harmoniją. Dėl ko? Dėl nesuprantamo statuso, kuris visiškai nieko neduoda.

Tu negali nieko perdaryti, bet gali apie tai pagalvoti. Galbūt problemos santykiuose kilo ne dėl to, kad partneris blogas, o mes netinkamai pasirinkome.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.09.2018 laikas 09:50 Receptai Liaudiški patarimai Nevaisingumo gydymui

Nevaisingumas liaudies medicinoje, Nevaisingumas, liaudiškomis priemonėmis, receptai nevaisingumui gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

03.07.2019 laikas 21:24 Receptai Pyragas kuris tiesiog tirpsta burnoje!
Labai skanus. Tiesiog tirpsta burnoje. Pyragą galima gaminti su uogomis ir vaisiais. Žemiau, išsamus skanaus pyrago paruošimas. Skanaus!

Skaityti daugiau

16.06.2019 laikas 11:10 Receptai Žagarėlių su varške receptas
Šiuos žagarėlius su varške greita ir labai paprasta pagaminami, puiki idėja užsimanius kažko skanaus. Skanaus.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
15.07.2024 laikas 19:50 Keturi Zodiako ženklai, kurie niekada neužauga
Kas daro žmones "vaikiškai" tiesioginius? Ar tai jų plačiai atvertos akys, beribė energija, o gal žaisminga prigimtis? Zodiakas savaip veikia mūsų asmenybes, o kai kurie ženklai iš prigimties yra vaikiškesni už kitus....

Skaityti daugiau

15.07.2024 laikas 19:13 Sustabdykite senėjimą: 5 būdai, kaip palaikyti augimo hormoną
Ar tikite, kad organizmas sensta dėl amžiaus? Iš tikrųjų šį procesą sukelia pilvo riebalų poveikis, mažas fizinis aktyvumas ir nuolatinės stresinės situacijos, sukeliančios hormono kortizolio kiekio padidėjimą.

Skaityti daugiau

15.07.2024 laikas 19:00 Paprastas būdas sumažinti insulino kiekį ir sulieknėti
Angliškas žodis actas (vineger) kilęs iš lotyniško žodžio vinum acer, kuris reiškia "rūgštus vynas". Jei vynas ilgai stovi, jis virsta actu (acto rūgštimi). Antikos žmonės greitai suvokė acto daugiafunkcinę vertę. Šiandien actas vis dar naudojamas ka...

Skaityti daugiau