Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (6.3K) Komentarų: (0) (17.03.2017 - 18:18)

Pašalinkite akmenis iš tulžies pūslės vos per 7 dienas!

Jūs galite turėti akmenų tulžyje, neturint jokių simptomų. Kai skausmas atsiranda, tai etapas, be kurio jau neišvengsime operacijos. Jie taip pat gali sustabdyti skysčio tekėjimą iš tulžies pūslės ir kepenų ir sukelti geltą.

Kinijos daktaras Lai Chiu Nan išrado ypatingą formulę, kuri padeda pašalinti kalcifikacija iš tulžies pūslės. Jo metodas duoda nuostabius rezultatus!

Kodėl reikia plauti kepenis ir tulžies pūslę?

Pašalinkite akmenis iš tulžies pūslės vos per 7 dienas!

Būdas pagal dr. Lai Chiu Nan:

  1. Pirmas penkias dienas reikia gerti keturis puodelius šviežiai spaustų obuolių sulčių (kasdien) arba suvalgyti 4-5 obuolius.
  2. 6 valanda vakaro, 6 dienos, gerkite po 1 arbatinį šaukštelį magnio sulfato su šilto vandens stikline.
  3. 8 valandą, 7 dienos, gerkite 2 puodelius šilto vandens.
  4. 10 valandą ryto, alyvuogių arba sezamo aliejaus šaukštą su citrinos išspaustomis sultimis ir nedideliu kiekiu šilto vandens.

Kitą dieną, jūs pastebėsite, žalius akmenis.

Gydytojas sakė, būna atvejų, kai iš paciento išeina net 40-50 akmenų.

Daktaras Nan, rekomenduoja taip pat atlikti gydymą tiems, kurie neturi problemų su akmenis tulžies pūslėje, kaip prevencija.

Jei turite sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Paranormal.lt

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar