Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Rūšiuoti pagal:
Date · Name · Rating · Comments · Views

Avietėse esantis varis veikia kaip puikus antidepresantas. Todėl valgykite avietes ar gerkite aviečių arbatą, jei nuolat susiduriate su nervine įtampa ... sveikiausios uogos, kuo naudingos avietės, aviečių nauda, kokių vitaminų yra avietėse, aviečių poveikis sveikatai, kodel verta valgyti avieteses, faktai apie avietes, avietės ir sveikata.

Į arbatinuką suberkite truputį džiovintų aviečių lapų. Paruošti vieną puodelį arbatos reikia 1 arbatinio šaukštelio aviečių lapų, juos užpilkite verdančiu vandeniu, leiskite nusistovėti 10-15 minučių. Arbatą supilstykite į puodelius, pagal skonį paskaninkite cukrumi, jei norite ir citrinos skiltele. Aviečių lapų arbata ypač naudinga žiemą, nes padeda gydyti peršalimo ligas.

Liepos mėnesį ima sirpti avietės, kurių uogose gausu vitaminų: B9, D, E, K ir PP. Vitamino C avietėse yra daugiau nei vynuogėse. Svarbu, kad avietėse esančias medžiagas lengvai įsisavina žmogaus organizmas. Avietėse esančios medžiagos žmogaus organizmui padeda perdirbti gyvulinės kilmės organines rūgštis.