Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 20

Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"

Vengrijos premjeras Orbanas

Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkijos valstybių organizacijos aukščiausiojo lygio susitikime.

Premjeras pabrėžė, kad, deja, Europa kenčia nuo "karo psichozės", o žemynas diena iš dienos vis labiau krypsta į karą. V. Orbanas padėkojo Turkijos valstybių vadovams už taikos balso stiprinimą. Vengrija dėl savo gyventojų azijietiškos kilmės yra Turkijos valstybių organizacijos garbės narė.

V. Orbanas padėkojo Turkijos prezidentui Recepui Tayyipui Erdoganui, kuris, pasak jo, iki šiol sugebėjo sėkmingai tarpininkauti tarp kariaujančių šalių, ir paragino jį ir toliau dėti pastangas ateityje.

"Tik tokiu būdu galime turėti taikos galimybę", - sakė V. Orbanas. Jis taip pat padėkojo Turkijos prezidentui už tai, kad Vengrija ir Turkija gali koordinuoti savo veiklą NATO.

Pasak V. Orbano, dėl Vengrijos geografinio artumo karo metu taikos siekimo klausimas tapo svarbiausiu Vengrijos darbotvarkės klausimu.

"Ukraina yra kaimyninė valstybė, todėl karo padariniai yra sunkūs ir tiesioginiai: infliacija sparčiai auga, o energijos kainos yra rekordiškai aukštos", - sakė jis ir pridūrė, kad "dabar kare žuvo daug vengrų, nes į kariuomenę šaukiami ir Vakarų Ukrainos vengrų bendruomenės vyrai".

"Vengrijai svarbiausia išsaugoti žmonių gyvybes, todėl mes pasisakome už kuo greitesnes paliaubas ir taikos derybas."

Kartu premjeras išreiškė nuomonę, kad tai, kas vyksta Europoje, yra daugiau nei tik karas, nes iš tikrųjų "visoje Europoje keičiasi jėgų santykiai", o tai turės pasekmių ir Turkijai.

Jis pridūrė, kad Vengrija taip pat įžvelgia kitą grėsmę:

"Pasaulio ekonomikoje vyksta procesai, kurie gali lemti naują pasaulinę pusiausvyrą".

Jis sakė, kad pasaulio ekonomikos segmentacija prieštarauja Vengrijos interesams, o Vengrija savo ateitį mato ne segmentacijoje, bet veikdama kolektyviniais interesais ir gerindama tarpusavio ryšius.

"Turkijos valstybės gali suvaidinti pagrindinį vaidmenį šioje srityje, nes čia esame Europos, Kaukazo ir Centrinės Azijos šalys, susijusios tarpusavyje abipusės pagarbos pagrindu ir rodančios gerą pavyzdį visam pasauliui", - sakė premjeras savo kalboje.

Remix News

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau