Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Birželio » 8

Kiek vyras gali mylėti savo moterį?

Vyras ir moteris, gyvenantys santuokoje, vienas nuo kito labai smarkiai priklauso. Jie sudaro bendrą energinę sistemą. Pokyčiai vienoje sistemos dalyje neišvengiamai sukelia pokyčius kitoje.

Moteris gyvena labiau viduje, o vyras – išorėje. Moteris linkusi į vidinius išgyvenimus, apmąstymus, jaudinimąsi. Jai būdingas polinkis pasinerti į savo vidų, vesti vidinius monologus ir dialogus. Vyrui turi reikšmės jo judesiai, veiksmai, veikla išoriniame pasaulyje.

Vyras ir žmona nuolat glaudžiai sąveikauja. Egzistuoja stiprus ryšys tarp moters būsenos ir vyro veiksmų. Galima sakyti, kad vyras atspindi tą emocinį foną, kurį sukuria moteris.

Jeigu vyrui būdingas PIKTUMAS, tai moteris bus lengvai ĮSIŽEIDŽIANTI. Nuoskaudos jausmas – tai moteriška vyriško tūžmingumo forma. Tai yra viena ir ta pati savybė, tačiau pasireiškianti skirtingai.

Vyriškas PAVYDAS atspindi moterišką UŽDARUMĄ. Pasistenkite prisiminti kokį nors agresyvų, pavyduliaujantį vyrą ir suprasite, kad šalia jo buvo uždara, slapukaujanti moteris. Pavyzdžiui, žmona gali slėpti, kiek kainavo jos nauja suknelė arba kad po darbo ji buvo susitikusi su draugėmis. Tada vyras ima įtarinėti ir pavyduliauti.

ATSAKOMYBĖS VENGIANTIS vyras turės NENUOLANKIĄ žmoną, kuri jam visą laiką prieštaraus ir priešgyniaus, visada elgsis tik taip, kaip patogu jai, negalvodama apie savo sutuoktinį.

BAMBANTIS vyras atitinka GRUBIAI KALBANČIĄ žmoną. Storžievė moteris, kuri nuolat kelia balsą, kritikuoja, šaiposi iš kitų, triukšmauja, konfliktuoja, automatiškai išugdo vyro charakteryje tokias savybes kaip priekabumas ir zyzimas.

Vyro ŽIAURUMAS moters charakteryje pasireiškia tuo, kad ji daug ir dažnai APKALBINĖJA kitus. Kai moteris leidžia sau užsiimti apkalbomis, skleisti gandus, tokiu būdu ji muša žmones, elgiasi su jais žiauriai. Kuo daugiau moteris apkalbinėja, tuo stipriau išsivysto vyro žiaurumas.

Vyro ŠYKŠTUMAS ir GODUMAS atitinka moters MELAGINGUMĄ, pagarbos vyrui stoką. Jeigu vyras yra šykštus, vadinasi, žmona jo negerbia ir nuolat apgaudinėja.

Ir svarbiausia – jeigu vyras GERIA alkoholį, tai jo žmonos ŠIRDIS SAUSA. Širdies sausumas reiškia, kad moteris jaučia meilę vyrui, bet nemoka jos atiduoti jam.

Viena ir ta pati savybė skirtingai pasireiškia vyro ir moters būduose. Pavyzdžiui, vyro gobšumas gali reikšti jo nenorą duoti, o moters atveju – nesugebėjimą pasisotinti, saiko neturėjimą.

Iš viso to galima padaryti išvadą, jog nėra jokios prasmės kelti pretenzijų partneriui dėl kokių nors jo savybių, kurios jums nepatinka. Yra prasmės pirmiausia nukreipti žvilgsnį į save, surasti, kaip ta savybė pasireiškia jumyse, ir pradėti ją keisti. Čia ir slypi vienas svarbiausių bendro poros vystymosi aspektų.

Ir dar vienas dalykas. Vyras myli moterį tiek, kiek ji myli jį. Moteris myli vyrą tiek, kiek ji myli save. Vyras myli moterį tiek, kiek ji myli pati save.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto