Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 23

Tikra meilė ar tik žodžiai? Mes taip dažnai esame apgaudinėjami

Tai labai paprasta. Mylėti žodžiais. Kas gali būti lengviau už plepalus ir regimybę?

O iš tikrųjų myli labai nedaug kas ir nedaug ką. Vien todėl, kad žmonės nežino, net suprasti negali, kas yra meilė.

Meilė visada reiškia rūpinimąsi, pasitikėjimą, darbą kito žmogaus labui, net jei tasai kitas negali ar neturi ko duoti mainais. Meilė – tai rūpinimasis kito jausmais. Troškimas, kad mylimas žmogus būtų laimingas, ir nesvarbu – yra jis šalia mūsų, ar nėra.

Mylintis duoda, padaro ir pamiršta. Jis neišsaugo savo poelgių atmintyje, kad paskui pateiktų mylimajam „sąskaitą faktūrą“ už savo suteiktas paslaugas.

Meilė duoda ir rūpinasi, neišrašydama už tai sąskaitų. Mylintis žmogus supranta, kad priekaištai labai žeidžia, tačiau neduoda jokio rezultato.

Jeigu kažkam skyrei laiko, kažkuo pasirūpinai, o paskui pateikei už tai sąskaitą, reiškia – tai verslas, sandoris, vergija, kas tik norite, bet ne meilė. Meilė – tai visada „darau šiaip sau, nes man tai patinka“. Nes myliu. Todėl jūs ir rūpinatės, ir darote, nes kitaip paprasčiausiai negalite.

Meilė ir kentėti, iškęsti padeda ten, kur kiti pasiduoda. Iškęsti sunkumus ir problemas. Tiesiog todėl, kad tu myli.

Marginali mamytė įrodinėja, kad myli visus savo 12 vaikų, o pati pamiršta juos pamaitinti, gali ilgam laikui išeiti iš namų. Iš jos vaikų juokiasi mokykloje dėl neišskalbtų drabužių. Jos girtuokliavimas trukdo normaliai ruošti namų darbus. Po namus šlaistosi svetimi, nepažįstami žmonės. Ji žino, kad vaikams blogai, tačiau nieko nekeičia savo gyvenime. Ji nieko nemyli.

Arba vyras tvirtina, kad myli savo žmoną, o pats laksto paskui sijonus. Jis taip pat nieko nemyli. Priešingai. Jis bėga nuo savo gilių jausmų. Bijo jų. Tačiau nesuvokia savo bėgimo ir laiko save tikru herojumi. Tačiau jis taip pat labai gerai žino, kad kankina savo antrą pusę. Ar tai meilė? Žinoma, ne.

Močiutė dievagojasi, kad myli anūkus, tačiau gali jų nelankyti ištisus mėnesius ir nesikviesti į svečius, nors gyvena visai šalia. Žodžiais vaikus mylėti paprasčiau, negu su jais realiai bendrauti. „Och, kaip tai vargina, štai mano vaikai buvo visai kitokie!“ Anūkai labai ilgisi močiutės. Jie dar nepamiršo, ką reiškia realiai ir nuoširdžiai mylėti. Tačiau močiutė meilės nebeturi. Yra tik viena meilė, egoistiška – pačiai sau.

Gebėjimas mylėti suteikiamas tik labai išsivysčiusiai dvasine prasme asmenybei. O visiems kitiems visą gyvenimą tik atrodo, kad jie myli. Taip ir pasensta niekada nieko nemylėdami…

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto