Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Civilizacijos Paslaptys » 2022 » Rugpjūčio » 2

Kiek tvanų, Armagedonų ir antikristų turėjo ši planeta?

2021 metų kovo 4 dieną Naujosios Zelandijos rajone nutiko eilinis labai stiprus žemės drebėjimas, kuris kaip visada tokiais atvejais, sujudino forumus, kuriuose žmonės aptarinėja galimą ašigalių pasislinkimą, alternatyviąją chronologiją ir kitus su tvanu susijusius dalykus. Kol viskas ramu ir niekas niekur nejuda, visi kažkaip persijungia į savo reikalus ir kuria ateities planus. Bet kai kur nors labai stipriai sujuda žemė, visi staiga prisimena, kokia trapi žemė po mūsų kojomis ir kad apie Žemės sandarą daugiau kaip 10 kilometrų gylyje niekas nieko gerai ir nežino; beje, žmonės ne ką težino ir dalykus, esančius gerokai mažesniuose gyliuose.

Visame pasaulyje žinomas senovės Romos amfiteatras Koliziejus buvo pastatytas lyg ir pirmame mūsų eros amžiuje, siekiant įamžinti imperatoriaus Vespasiano pergales Judėjoje. Paskui dėl nesuprantamų priežasčių jis buvo apleistas, užpiltas iš dangaus nukritusiomis žemėmis, kurias iš dalies atkasė tik XIX amžiuje, o galutinai išvežė kalnus grunto XX amžiaus pradžioje.

archeologija, hipotezės, architektūra, istorija, kelionės, koliziejus

archeologija, hipotezės, architektūra, istorija, kelionės, koliziejus

Paskutiniaisiais metais šia tema nieko nerašė tik didžiausi tinginiai. Šiandien net ir vaikams aišku, kad Koliziejų palaidojo tvanas. Bet mažai kas kėlė klausimą, ant ko stovi tas Koliziejus? Juk Musolinio laikų fotografijose matyti kažkokie pastatų, stovinčių žemiau amfiteatro rūsio patalpų aukštų, skliautai.

Kiek tvanų, Armagedonų ir antikristų turėjo ši planeta?

archeologija, hipotezės, architektūra, istorija, kelionės, koliziejus

Išeina, kad tas pasaulio stebuklas Koliziejus, į kurio statybas, kaip rašoma, buvo suvaryti 100 000 vergų, stovi vieno iš vidutinių pastatų tvenkinio vietoje, o tas pastatas įėjo į kažkokį grandiozinį kompleksą, ant kurio griuvėsių pastatyta visa “senovės Roma”.

Oficiali legenda pasakoja, kad pirmame mūsų eros amžiuje Romą valdė pagiežingas imperatorius Neronas. Kalbama, kad jis pusryčiams valgydavo krikščionių kūdikius, per pietus žiūrėdavo gladiatorių pjautynes (jiems skirtas amfiteatras kol kas taip ir nerastas), o vakare sukeldavo Romoje gaisrus, kad žmones sudegtų gyvi. Bet, žiūrint objektyviai, po garsiojo gaisro, kuris sunaikino Romą ir kurį neva surengė Neronas, tas blogietis apgyvendino visus būstą praradusius piliečius savo rūmuose, rengė ir maitino juos savo sąskaita. Kai pinigai baigdavosi, siųsdavo savo pasiuntinius į patricijų vilas žvalgyti maisto. Jei patricijai atsisakydavo aukoti, juos pakardavo ant vartų ir konfiskuodavo sunkiu darbu užgyventą turtą valstybės naudai. Kartu legionieriai provincijose vaikščiodavo po vietinių genčių vadų rūmus ir, jei tie nenorėdavo aukoti sostinės atstatymui, legionieriai atimdavo viską.

Dešimtys tūkstančių Nerono rūmuose gyvenusių proletarų pavertė juos laužynu. Neronas pradėjo statyti naujus rūmus - tuos Auksinius namus, Eurazijos pasaulio stebuklą. Rūmų plotas buvo daugiau kaip 100 ha. Prieš juos nublanko net inkų šventyklų kompleksai bei kinų imperatorių rūmai, o tų laikų aukštų lyderių rezidencijos savo plotu negalėjo lygintis net su Nerono tarnų patalpomis. Bet... Neronas, kaip anksčiau Liucijus Kornelijus Sulla, išpjaudavo ne mažiau kaip pusę galerų darbininkų, išdalinęs žemę legionieriams ir smulkiems verslininkams. Ir kartą galerų vergai susivienijo, surengė sąmokslą ir nuvertė Neroną, taip parašydami savo istorijos su geografija versiją. O paskui rūmus užkasė, iš neapykantos, ir jų vietoje pastatė Romos centrą. Tokia oficiali versija.

Kiek tvanų, Armagedonų ir antikristų turėjo ši planeta?

Šiuolaikinėse nuotraukose gerai matyti - iki Koliziejaus dar mažiausiai kokie penki šimtai metrų, o požeminiai skliautai vis iš kažkur tęsiasi. O virš jų kokie trys metrai grunto. Ir tai ne kažkokių požemių belaisviams laikyti arba išėjimų iš tvirtovės skliautai, tai rūmų skliautai.

archeologija, hipotezės, architektūra, istorija, kelionės, koliziejus

Kiek tvanų, Armagedonų ir antikristų turėjo ši planeta?

Taip trumpai apžvelgus po Romos pamatais esančius požemius, kyla klausimas: kiek žmonių turėjo būti čia suvaryta, kad viską užkastų trijų metrų storio žemės sluoksniu tik virš stogų?

archeologija, hipotezės, architektūra, istorija, kelionės, koliziejus

Rašoma, kad Romoje tuo metu gyveno 500 000 žmonių, įskaitant kūdikius. Po tūkstančio metų viduramžių Paryžiuje Dievo motinos katedrą, kuri būtų tilpusi tame tvenkinyje kelis kartus, statė du šimtus metų! Tai kiek vergų landšafto darbams suvarė romėnai? Gal jie atgaivino piramidžių statytojus?

Dar vienas svarbus aspektas - statybinės medžiagos iš apleistų statybviečių ir naujų statybų. Kai bolševikai Rusijoje sprogdino bažnyčias, sovietiniai kolūkiečiai iš tų plytų statė kaimo administracijų pastatus. Kai Britaniją paliko romėnai, britai ištampė jų tvirtovių akmenis ir statė iš jų tvoras. Tokia jau buvo bendra pitekantropų praktika - viską išgriauti, ištampyti ir kažkur panaudoti savo reikmėms.

Todėl nesuprantama, kodėl romėnai nenuėjo tokiu pačiu keliu, o vietoje to užsiėmė neįtikėtinai sunkiu ir daug darbo sąnaudų reikalavusiu darbu. Tos sąnaudos viršijo kelių tokių rūmų statybos poreikius.

Tai visiškai neįmanoma, tai prieštarauja bet kokiai logikai, todėl tai, ką istorijos vadina “Nerono rūmais”, yra prieštvaninė Roma. Tik ne Roma, kurią sunaikino paskutinis tvanas, mulvės sluoksniu užpylęs net Koliziejų, o tvanas, kuris buvo anksčiau. Jį išgyvenę statė savo maudyklas-vištides ant didžiųjų antikinių griuvėsių.

Kiek tvanų, Armagedonų ir antikristų turėjo ši planeta?

Ir panašūs dalykai vyko daug kur pasaulyje: Baalbekas, Šventyklos kalnas, Londonas, Paryžius, Piteris ir t.t. Niekur nėra taip, kad va čia buvo tvanas, o va čia išlindo išgyvenusieji, ir prasidėjo XIX amžius. Tvanai eina sluoksniais, kaip geležies sluoksniai katane. Ir kaskart naujas civilizacijos vingis kažkodėl būna primityvesnis, negu ankstesnis. Taigi, tvanas šiame pasaulėlyje tikrai buvo ne vienas, o mažiausiai du, gal net ir daugiau, todėl vėl kyla klausimas: apie kurį iš jų rašo Biblija? O štai čia pasirodo patys įdomiausi dalykai.

archeologija, hipotezės, architektūra, istorija, kelionės, koliziejus

“Čia išmintis. Kas turi proto, tas lai suskaičiuoja žvėris, nes tas skaičius yra žmonių; skaičius tas šeši šimtai šešiasdešimt šeši”, - rašoma “Apreiškimo Jonui” knygos 13 skyriuje.

Šį fragmentą žino visi eschatologai, tačiau kažin, ar bent vienas procentas iš jų žino, kad “kas turi proto, lai suskaičiuoja” - tai citata iš Romos dainelės, senovinio agitacinio pamfleto.

Šiandien pamfletus prieš valdžią rašo internete. Praėjusiame amžiuje juos rašė ant atsišaukimų ir spausdino pogrindinėse spaustuvėse, o Nerono laikais jas rašė dažais ant sienų ir tvorų. Tas posmelis “kas turi proto, lai suskaičiuoja” kaip tik ir aptinkamas ant tvorų, pastatytų, kaip manoma, Nerono laikais. Keistas sutapimas.

Taip pat įdomu ir tai, kad žodžio Neronas gematrija lygi 666. Iš čia nelabai suprantama - apie kokį iš žvėrių rašo “Apreiškimas”? Dar daugiau - prieš kurią iš pasaulio pabaigų pasirodys tas žvėris, nes tų pabaigų, atrodo, Žemėje buvo ne viena? Tai Biblija parašyta po paskutinio, priešpaskutinio ar priešpriešpaskutinio tvano?

Pasak vienos iš konspirologinių versijų, po valstybinio perversmo Nerono neužmušė, o evakuavo kažkur į pragarą su skraidančia lėkšte ar panašiu aparatu; prieš kiekvieną naują pasaulio pabaigą jį išleidžia kaip svarbiausią ciklo užbaigimo personažą, kuris ir užbaigia tvaną. Todėl arba tas Neronas arba jo reinkarnacija jau gali būti kažkur tarp mūsų, gal jis net kažkam kažkur vadovauja, pavyzdžiui, globaliam pasauliui. Tokiu atveju, kai tik Neroną nuvers, pasaulį nuplaus tvanas, ir prasidės naujas ciklas. Taigi, sekime įvykius.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto