Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Rugpjūčio » 7

Šėtono ženklai ant delno - kaip tai sužinoti? Šėtono linijos ant rankos

Ant žmogaus delno yra velnio linijos. Jie gali daug pasakyti apie tykančias pagundas. Teisingas ir savalaikis tokių funkcijų skaitymas padės išvengti kontaktų su nepageidaujamais žmonėmis, neteisingų veiksmų ir klaidingų veiksmų.

Nereikalingi žmonės

"Kalbantis" delnas šiuo atveju yra nedirbantis delnas (t. y. kairiarankiai turi dešinę ranką, o dešiniarankiai - kairę ranką). Velnio linijos labai nepastovios. Jie gali būti ryškūs arba vos matomi. Jie taip pat linkę išnykti, o po kurio laiko vėl atsirasti. Todėl, jei ištyrus delną nepavyksta rasti velnio bruožų, nenusiminkite. Apžiūrėkite ranką kitą dieną, po savaitės, po mėnesio. Svarbiausia - pagauti akimirką!

Pagal velnio liniją iki širdies linijos (ji prasideda po mažuoju pirštu, eina per delną lygiagrečiai pirštų pagrindui ir baigiasi po rodomuoju pirštu) galite sužinoti, kokių žmonių turėtumėte saugotis. Dabar suraskite bruožus, kurie, atrodo, pereina į širdies liniją. Tačiau mūsų nedomina papildymai per visą širdies linijos ilgį. Širdies liniją mintyse padalykite į dvi lygias dalis. Tarpe nuo pradžios (po mažuoju pirštu) iki vidurio bus matyti tik velnio linijos.

Jei tiek vienoje, tiek kitoje širdies linijos pusėje yra daug bruožų, neturėtumėte tikėtis niekieno globos (1 pav.). Tokių žmonių palaikymas nieko gero neduos - tai tik padidins jūsų būsimas problemas. Tačiau sunku nepasiduoti pagundai. Žmonės, norintys nesavanaudiškai padėti jums išspręsti problemą ar paskatinti karjerą, jūsų gyvenimo kelyje pasirodys pavydėtinai reguliariai. Pasikliaukite tik savimi ir atminkite, kad už viską reikia mokėti.

Jei velnio linija jūsų širdyje yra labiau iš apačios (arčiau delno pagrindo), venkite tų žmonių, kuriems nuolat reikia pagalbos. Svarbu neperžengti ribos. Padėti kitiems ir užsidėti juos ant kaklo yra skirtingi dalykai. Būkite atsargūs šiuo klausimu. Nukelti nuo kaklo yra sunku, ir ne visiems tai patinka. Vakarykščiai bendražygiai gali lengvai tapti priešais.

Variantas, kurio viršuje (arčiau pirštų pagrindo) yra daugiau papildomo požymio, reiškia, kad jūsų bėdos gali kilti dėl žmogaus, kuris jums jaučia neatsakytus jausmus (2 pav.). Jei žinote, kad jūsų aplinkoje yra vyras, kuris į jus linguoja, verčiau su juo bendraukite kuo rečiau. Nesuteikite jam jokių užuominų ar lūkesčių jo naudai.

Veiksmų klausimai

Gelbėjimosi ratas (po rodomuoju pirštu, po nykščiu ir iki pat riešo) - tai įspėjamasis ženklas, įspėjantis apie veiksmus, kurių niekada neturėtumėte imtis, kad ir kaip jus viliotų. Vėlgi atsižvelgiama tik į pusę gyvenimo linijos - nuo pradžios iki proto linijos (esančios delno centre, žemiau širdies linijos). Kaip ir likimo linijos atveju, yra trys galimybės.

Pirmasis - jei velnio bruožai yra maždaug po vienodą skaičių abiejose gyvenimo linijos pusėse (3 pav.). Negalite pasiekti savo tikslų nesąžiningomis priemonėmis. Dažnai teks rinktis: elgtis nesąžiningai ir greitai pasiekti sėkmę arba elgtis taip, kaip liepia sąžinė, bet atidėti norimų tikslų pasiekimą (arba išvis jų nepasiekti). Jei nesąžiningais būdais pasiekėte aukštą padėtį, labai skaudu kristi žemyn. Dėl menkiausios apgaulės ateityje kils rimtų problemų.

Antrasis - jei velnio bruožas yra labiau nykščio pusėje (4 pav.). Stenkitės kuo mažiau žadėti, žiūrėkite, ką sakote. Jūsų žodžiai neturėtų prieštarauti jūsų veiksmams. Suprantama, kad kartais įsiterpia aplinkybės ar kitų žmonių valia, kurių negalite paveikti. Tačiau anksčiau duotų pažadų nevykdymas be objektyvių priežasčių turės neigiamų pasekmių ateityje. Turite išmokti atsispirti norui kalbėti ir negalvoti. Susidarys aplinkybės, kurios bus palankios duoti daug pažadų.

Trečiasis - jei velnias velnias yra labiau proto linijos pusėje. Venkite girtis. Pasakokite viską taip, kaip yra, negražinkite. Nereikia stengtis būti geresniam, nei iš tikrųjų esate, tik žodžiais. Dar viena dažnai kuriama iliuzija - neva aplinkui yra savanaudžių, melagingų žmonių, kurie (priešingai nei jūs) visada klysta. Nesmerkite aplinkinių žmonių veiksmų, neaptarinėkite jų už nugaros ir neskleiskite gandų. Jei atsidūrėte, tarkime, darbo vietoje, kurioje palankiai vertinamas priešingas elgesys, užimkite neutralią poziciją. Be abejo, esate gundomas ir turite tai įveikti.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau