Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugsėjo » 4

Patariu palikti moterį, kuri daro šiuos du dalykus

Tikslios statistikos neturime, bet esu tikras, kad labai daug vyrų gyvena nelaiminguose santykiuose. Idealiu atveju būtų logiška nutraukti santykius, išvykti, pabandyti sukurti kažką naujo. Tačiau kartais gali būti per vėlu. Žmogus yra per daug pripratęs, per daug tingus ką nors keisti ir pan. Todėl svarbu laiku pamatyti kai kuriuos dalykus ir pasitraukti nuo moters.

Jei moteris dažnai kalba apie išvykimą. Tai keistas klausimas, ar ne? Jei moteris grasina išeiti, turite nuo jos pasitraukti, skamba tikrai keistai. Panagrinėkime, kodėl taip yra. Čia yra du veiksniai. Ir taip, nesvarbu, ar moteris iš tikrųjų grasina, ar juokauja.

Pirmasis veiksnys - jei moteris apie tai kalba, vadinasi, ji apie tai galvoja. Ji turi tokią galimybę savo galvoje. Tai reiškia, kad dėl jos negalite būti 100 proc. tikri. Galbūt rytoj ji paskutinį kartą pasakys: "Netrukus tave paliksiu." Ir ji tikrai tai padarys. Ar norite gaišti laiką su žmogumi, dėl kurio nesate visiškai tikri? Sprendimą galite priimti patys.

Antrasis veiksnys - tai manipuliavimas ir žeminimas. Moteris gali jumis manipuliuoti sakydama, pvz: "Jei to nepadarysi, aš tave paliksiu." Ir supraskite, kad jei tai jai pasiteisino vieną kartą, ji naudos tai ir ateityje.

O pažeminimas yra tai, kad moteris tarsi sako: "Tu nesi toks unikalus vyras, aš tavęs tikrai nelaikau. Aš už tave pranašesnis, esu vertingesnis žmogus, laikykis manęs". Pakankamai žeminantis. Juk vyras turi prisitaikyti, būti socialiai prastesnis už moterį. Nenorėčiau su tuo taikstytis visą likusį gyvenimą.

Antras dalykas. Jei moteris nepastebimai prastumia savo sprendimus. Dažniausiai vyras daro tai, ką sako. Daro tai, dėl ko susitarta. Moterų atveju taip nėra. Ji sakė viena, o darė kita. Prisiminkite, kada moteris pirmą kartą pradėjo gyventi su jumis. Kaip greitai ji pakeitė daugelį dalykų jūsų namuose. Prieš tai, kai sužinojote.

Taip yra daugeliu atžvilgių. Su moterimi sutarėte, kad, pavyzdžiui, jums nereikia naujų indų. Kad neverta leisti pinigų. Praeina savaitė, moteris nusiperka vieną puodelį. Vyras užmerks akis. Praėjus dar šiek tiek laiko, moteris nusiperka dar kažką. Galiausiai ji darys tai, ką nori daryti. Ir tai visai ne dėl indų. Turiu omenyje, kad moteris gali tai padaryti kiekviename jūsų gyvenimo aspekte.

Svarbu suprasti, ar norite gyventi su moterimi, kuri daro tai, ko nori, o ne tai, ką sutarėte daryti kartu. Jūsų balsas su tokia moterimi nebus išgirstas.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau