Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Būtybės » 2022 » Rugsėjo » 23

Moteris Airijoje girdi fėjų balsus, viliojančios ją į tankų mišką

Airių moteris papasakojo, kad jos neseniai įvykęs pasivaikščiojimas po mišką pasisuko bauginančiu ir galbūt mistiniu keliu, kai ji pasiklydo miške ir išgirdo bauginančius, bejausmius balsus, kurie, kaip spėjama, buvo fėjos, bandžiusios suvilioti ją nuo kelio. 

2022 m. rugsėjo pradžioje moteris, kurios vardas žiniasklaidoje neskelbiamas, išėjo pasivaikščioti į miškingą vietovę netoli savo namų Meato grafystėje, Airijoje. Viskas klostėsi įprastai, kol kelio gale ji susidūrė su dviem vienodais medžiais.

Eidama tarp medžių, ji palietė juos abu vienu metu ir pastebėjo, kad vienas buvo šiltas, o kitas atrodė drėgnas ir šaltas. Pasukusi į kairę, ji pamatė, kad šis kelias veda į tankų miško tankumyną, kuris jai neatrodė tinkamas.

"Ten iš tiesų buvo apaugęs miškas, kuriame augo labai aukštos piktžolės ir augalai. Žinojau, kad tai nėra tinkamas kelias, nes čia paprastai būna daug žmonių. Tai tikrai populiari vieta. Grįžau atgal ir pagalvojau, kad tai nebuvo pagrindinis takas, todėl turėjau eiti į kitą pusę."

Bet kai ji grįžo prie išsišakojimo ir pasuko į dešinę, šis kelias taip pat niekur nevedė. Paskui, kiek sutrikusi, moteris nusprendė tiesiog eiti keliu atgal ta kryptimi, iš kurios buvo atėjusi, bet dabar visa vietovė jai atrodė nepažįstama. 

Bandymas sužinoti, kur ji yra, naudojantis "Google Maps", pasirodė bevaisis dėl prasto signalo, todėl ji nusprendė tęsti kelionę vienu iš trijų takų, manydama, kad galiausiai kažkur pateks.

Ji pasirinko vieną taką, vedantį į "apaugusį mišką", ir eidama šiuo taku staiga išgirdo labai aukštą moterišką balsą, kviečiantį ją: "Ateik čia!". 

Moteris iš pradžių pamanė, kad tai kokia nors kita vietinė moteris, vaikštinėjanti su vaikais miške ir ją šaukianti. Tačiau jos nuotaika pasikeitė, kai išgirdo, kaip balsas prapliupo lediniu juoku. 

"Niekada gyvenime nejaučiau tokios baimės. Kojos ėmė dilgčioti, o ant kaklo pasišiaušė plaukai." 

Įvykis tapo dar labiau trikdantis, kai moteris vėl išgirdo "nežemišką" balsą ir juoką, tačiau dabar jis sklido iš kitos miško pusės.

"Žinojau, kad kažkas negerai, ir jaučiau, kad jei nieko nedarysiu, man viskas baigsis blogai", - sako moteris.  

Nors pirmas impulsas buvo bėgti iš įvykio vietos, moteris pastebėjo, kad iš tikrųjų ji nežinojo, kuria kryptimi turėtų bėgti. Tada ji prisiminė šiek tiek pasakų apie žmones, kurie miške atsiduria "įkalinti fėjų", ir ėmė išversti marškinėlius į kitą pusę. 

"Man atrodė, kad tai tiesiog beprotiška", - prisipažino ji, bet pabrėžė, kad "tiesiog privalėjau tai padaryti". 

Keista, bet ši taktika pasiteisino. Apsivilkusi marškinėlius išvirkščiąja puse, ji netrukus rado patį išsišakojimą su dviem medžiais, praėjo pro juos, o kai pasuko taku, ją supanti grėsminga tyla išnyko ir ji išgirdo įprastus paukščių ir žmonių garsus.

Fėjos, miškas, Airija, būtybės

Tačiau keistumas nesibaigė. Grįžusi prie automobilio, kuris stovėjo netoli miško, ji pažvelgė į savo fitneso apyrankę ir pamatė, kad kažkokiu neįtikėtinu būdu per trumpą laiką per savo paslaptingas klajones po mišką nuėjo 10 000 žingsnių. 

Nors anksčiau ji skeptiškai vertino pasakų legendas, kurios nuo seno siejamos su Airija, moteris prisipažino, kad ši nerimą kelianti patirtis privertė ją suabejoti tokių istorijų tikrumu. 

Pasidalijusi savo istorija socialiniame tinkle "Twitter", ji sulaukė daugybės komentarų, tarp kurių buvo ir tokių, kuriuose žmonės rašė, kad tai galėjo būti vadinamųjų "klaidžiojančių klajoklių" atvejis - reiškinys, kai žmogus pakliūva į užburtą žolę, dėl kurios jis sutrinka ir pasiklysta.

"Galbūt mes ir netikime tokiais dalykais, bet vis tiek nenorime rizikuoti. Manau, kad man tiesiog nesiseka. Šiuose miškuose esu buvęs ir anksčiau. Žmonės rašė, kad du medžiai ant kelio yra portalas. Neturiu bendros nuomonės, bet nutiko kažkas tikrai keisto. 

Daugelį dalykų kasdien darome instinktyviai. Čia yra atvirų laukų, bet retkarčiais viduryje lauko auga medžiai. Tada jie juos apvažiuos. Net ir su mūsų modernia žemės ūkio technika jie vis dar aria aplink šiuos medžius", - sako moteris.

Esmė ta, kad Airijos laukuose esančios atskiros apskritos medžių grupelės laikomos fėjų giraitėmis ir jų negalima naikinti, kad nesukeltų fėjų pykčio.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau