Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 4

Kas įtakoja moters ir vyro santykių žlugimą?

Laimingų porų sėkmės paslaptis – tarpusavio supratimas. Kai šioje sferoje iškyla sunkumų, prasideda santykių stiprybės išbandymas. Kai kuriems pavyksta jį atlaikyti, o kitiems, deja, ne.

Kaip žinia, praktiškai viskas gyvenime priklauso būtent nuo mūsų pačių ir nuo mūsų elgesio konkrečioje situacijoje. Yra visa eilė elgesio modelių, kurie griauna tarpusavio supratimą ir gali išprovokuoti santykių žlugimą. Pastudijuokite juos ir pripažinkite, kurie modeliai būdingi jūsų elgesiui. Sąžiningai išanalizavę, galite išsaugoti ir atgaivinti santykius.

Taigi. Daugelis psichologų sutinka, kad moterų ir vyrų tarpusavio supratimas gali patirti krachą, jeigu:

Įtarinėjate

Perdėtas įtarumas nužudo netgi stipriausią, didžiausią ir gražiausią meilę. Jei nuolat tardote vyrą klausimais: „Su kuo buvai?“, „Kur buvai?“, jei tyrinėjate jo kišenių turinį, joks normalus žmogus, nepriklausomai nuo jo lyties, neturės jėgų ilgai kentėti tokio brovimosi į asmeninę erdvę, žeminimo ir nepasitikėjimo. Žmones, o ypač mylimus žmones reikia gerbti ir kurti su jais pasitikėjimu pagrįstus santykius. Jei visgi kyla kažkokių įtarimų, vienintelis sprendimas – atvirai pasikalbėti.

Lyginate

Lyginant savo antrąją pusę su kitais/kitomis, ypač ne mylimo žmogaus naudai, iš anksto pasmerkia santykius nesėkmei. Kiekvienas žmogus trokšta, kad jis būtų laikomas ypatingu, todėl stenkitės sustabdyti save tais pavojingais momentais, kai baisiai norisi papriekaištauti.

Skundžiatės

Kai santykiuose iškyla sunkumų, neskubėkite apie tai pasakoti visiems aplinkiniams. Šis punktas skiriamas daugiausiai moterims, kadangi vyrai skundžiasi nepalyginamai rečiau. Visiškai suprantama, kad jums norisi išlieti savo emocijas, kad jūsų pagailėtų, kad jus užjaustų. Tačiau pagalvokite, ar tai padės sureguliuoti santykius? Susidėliokite savo prioritetus. Jei mylimas žmogus jums brangus – reiškia, būtina nusiraminti ir kalbėtis pirmiausia su partneriu, o ne su giminaičiais ar draugais. Niekas, išskyrus jus, nežino, o svarbiausia – nejaučia situacijos, todėl net patys artimiausi žmonės gali jus taip įsiūbuoti ir įkaitinti, kad bus paprasčiausiai neįmanoma ramiai ir objektyviai įvertinti, kas vyksta jūsų santykiuose.

Keliate skandalus

Skandalas – pati „mieliausia“ moteriška silpnybė. Tik nereikia pamiršti, kad vyrai kur kas mažiau dėmesio skiria visokioms smulkmenoms, kurios, moterims, atvirkščiai, įgauna vos ne kosminio masto svarbą. Su tokiais lyčių skirtumais ir ypatumais būtina susitaikyti, priimti kiekvienai lyčiai būdingas psichologines savybes ir nepradėti absoliučiais beprasmiškų karų dėl to, ko neįmanoma pakeisti. Tokia jau vyrų prigimtis – jie labai greitai pavargsta nuo smulkių skandalų, kurie trunka lyg ir kelias minutes, o nuosėdos jaučiamos kelias dienas, o gal ir ilgiau. Nedrumskite santykių harmonijos, išmokite ignoruoti smulkmenas.

Neatleidžiate

Atleidimas – didi galia. To būtina išmokti. Net jeigu konfliktas, iš pirmo žvilgsnio, išsisprendė savaime, geriau ramioje atmosferoje, pašalinus nereikalingas emocijas, pasikalbėti apie problemą, pripažinti savo klaidas ir atsiprašyti. Formalios paliaubos be nuoširdaus atleidimo, kaip ir ankstesniame elgesio modelyje, paliks nuodingas nuosėdas atmintyje, kurios nuolat terš gyvenimą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau