Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Spalio » 9

Vyrai, rūpinkitės savo irzliomis ir triukšmingomis moterimis

Vyrai ieško kvailų, jie ieško savo rūšies moterų pasaulyje. Pasaulyje, kuriame nėra panašių į juos...

Rūpinkitės moterimis...

Ideali moteris vyrams yra rami, tyli, viskam paklūstanti, nedaranti skandalų, niekada nestokojanti blogos nuotaikos. kuris nesigilina į sielą, bet kartu myli pulsą.

Galbūt yra tokių moterų, kurios gyvena tik vyrų fantazijose ir knygose, bet realybėje, tikrame gyvenime, šis idealas - tai veidmainystės ir gudrumo etalonas. Tai velnias Dievo kailyje.

Nėra tokios moters, kuri myli visa širdimi, kiekviena kūno ląstele atiduodama visą save, o mylėdama yra rami ir tyli. Ar kada nors gyvenime girdėjote, kad ugnikalnis išsiveržia tyliai arba žemės drebėjimas yra tylus? Pripažinkite, kad neįmanoma nutildyti gamtos stichijos, o moteris yra tam tikra stichija - ją taip pat valdo Aukštesnioji jėga.

Akimirką įsivaizduokite, kad upeliu tekantis vanduo būtų sunkus. Ar galite jį sukietinti?

Tačiau jei vandenį palygintume su vyriškąja stichija, pats Dievas liepė jiems būti tvirtais. Tylėti ten, kur tyla atrodo neįmanoma...

Vyrų meilė yra tyli. Dažnai net tyli. Tačiau tai nereiškia, kad jis yra silpnesnis. Tylusis griaustinis krinta į žemę su tokia pat jėga kaip ir kurtinantis griaustinis, o gal net ir stipriau.

Vyrai ieško nebylių, jie ieško savo rūšies moterų pasaulyje. Pasaulyje, kuriame nėra nė vieno panašaus į juos.

Žmogui reikia daug laiko, kad suprastų, jog jam primetami idealai yra klaidingi. Ten, kur yra nebyli moters meilė, yra abejingumas ir melas.

Rūpinkitės, vyrai, savo irzliomis ir triukšmingomis moterimis.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau