Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 18

Nyderlandų vyriausybė per ateinančius metus planuoja konfiskuoti iki 600 ūkių

Nepaisant dešimčių tūkstančių ūkininkų protestų, Olandijos vyriausybė kalba apie tai, kad per ateinančius metus valstybė priverstinai išpirks apie 600 ūkių.

Kitaip tariant, Nyderlandų vyriausybė šimtus ūkininkų verčia parduoti savo žemę valstybei.

Politikos apžvalgininkė, laidų vedėja ir buvusi partijos "Forumas už demokratiją" narė Eva Vlaardingerbroek tviteryje pareiškė "Mūsų nusikalstama vyriausybė paskelbė (trečiadienį, spalio 5 d.), kad paspartins mūsų ūkininkų žemės vagystę. Per ateinančius metus 500-600 ūkininkų bus priversti parduoti savo žemę valstybei. Ūkininkai paskelbė apie naujus protestus, tad sekite naujienas".

Ji apibūdino Nyderlandų planą kaip "vagystę".

The Expose praneša: Vyriausybės paskirto tarpininko Johano Remkeso (Johan Remkes) ryškiausias pasiūlymas buvo nukreiptas prieš vadinamuosius "piko krovėjus". Trečiadienį jis paragino 500-600 įmonių, esančių netoli "Natura 2000" saugomų teritorijų ir išmetančių santykinai daug azoto, ypač gyvulininkystės ūkių, per metus užsidaryti arba persikelti - kiek įmanoma, savanoriškai išperkant, bet jei nėra kitos galimybės, per prievartą, pranešė NOS.

"Trumpalaikiam požiūriui nebėra jokių gerų kelių", - sakė Remkesas. "Mažiausiai blogas kelias yra tikslinis 500-600 didžiausių teršėjų uždarymas per metus".

Tačiau Europos Komisija teigia, kad "Natura 2000 nėra griežtų gamtinių rezervatų sistema, iš kurios būtų pašalinta bet kokia žmogaus veikla".

"Ūkininkų nusavinimas turi būti nuimtas nuo stalo", - pareiškė Markas van den Oeveras (Mark van den Oever) iš Ūkininkų gynimo pajėgų po to, kai trečiadienį vyriausybės paskirtas derybininkas Johanas Remkesas (Johan Remkes) paskelbė savo rekomendacijas. "Mes neleisime, kad vyktų priverstinis išpirkimas".

Po kelių dienų Vlaardingerbroek parašė tviteryje: "Olandijos vyriausybė vis intensyviau nusavina mūsų ūkininkus, kai kuriuos iš jų privesdama prie savižudybės. Jie yra nežmoniškai godžių godžių melagių ir vagių gauja, sukūrusi netikrą krizę, kad atimtų iš žmonių jų teises ir nuosavybę."

Interviu "GB News" Vlaardingerbroek paaiškino, kokios, jos nuomone, yra Nyderlandų vyriausybės žemės užgrobimo priežastys: "Nyderlanduose nebėra vietos. Taigi, ką jiems reikės daryti? Jiems reikės užgrobti dalį šių ūkininkų žemės, kad galėtų apgyvendinti naujuosius olandus, atvykėlius į mūsų šalį.   Štai dėl ko iš tikrųjų tai vyksta. Be to, žinoma, yra ir mūsų elito elementas, kuris nenori, kad mes būtume nepriklausomi ar kontroliuotume savo maisto tiekimą, ir, aišku, jie taip pat nenori, kad mes valgytume mėsą.  Taigi, ūkininkai trukdo įgyvendinti jų planus, todėl dabar į juos ir nukreiptas dėmesys.

GB News: Jūs nepatikėsite! Markas Steynas (Mark Steyn) ir Eva Vlaardingerbroek, 2022 m. spalio 10 d. (9 min.) olandija - ne vienintelė Europos šalis, kurioje ūkininkai tampa taikiniu ir žlugdomi, kaip paaiškina toliau pateiktame vaizdo įraše matomas Airijos ūkininkas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau