Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 29

Kas šiuose santykiuose yra pirkėjas?

Atstumas yra emocinio įsitraukimo matas. Kuo labiau domimasi vienas kitu, kuo daugiau džiaugsmo ir naudos, tuo mažesnis atstumas tarp žmonių.

Mes suartėjame su tais, su kuriais saugu, patogu, malonu, įdomu ir pelninga. Tačiau dažniausiai mes tik tikimės malonumo ir naudos, bet iš tikrųjų jų negauname. Norime sutrumpinti atstumą, kad kuo greičiau gautume tai, ko norime! Taip sakant, tempimas.

Jei pažvelgtume į suartėjimo dinamiką per prekybos ir piniginių santykių prizmę, kas nori sutrumpinti atstumą? Žinoma, pirkėjas! Pardavėjas paprastai sėdi ramiai ir neseka pirkėjų, o tik juos vilioja.

  • Pardavėjas gali pasakyti: „Jei nepatinka, neimk“.

  • Pardavėjas gali atsisakyti teikti paslaugą, nepaaiškindamas priežasčių.

  • Pardavėjas diktuoja sąlygas.

Atitinkamai tas, kuris bando sumažinti distanciją, kuris limpa prie kito, peršasi ir prašo – jis yra pirkėjas. Ir jam nelieka nieko kito, kaip tik sutikti su sąlygomis, kurias nustato pardavėjas.

Būtent todėl moterys jaučiasi pažemintos ir įžeistos, kai tenka lakstyti paskui vyrą, įkalbinėti ką nors kartu daryti. Vyrai pradeda elgtis kaprizingai, kelia sąlygas, priekaištauja ir reikalauja ypatingo dėmesio. Mūsų kultūroje vyras turi tobulėti, tapti geresnis ir turtingesnis, kad būtų vertas moters, o ne moteris turi nertis iš kailio, kad užkariautų tinginius, dėl to kyla neteisingumo, neteisybės jausmas.

Neįtikėtinai paprasta taisyklė: kas rodo iniciatyvą, tas ir yra pirkėjas. Kam labiau reikia, tas ir apmoka sąskaitą.

O ką gi mūsuose daro dauguma moterų? Jos persekioja vyrus savo priekaištais, grasinimais, aiškinimais ir įžeidinėjimais. Kartais vaikosi po visą butą, kol tas galiausiai nusiperka kokį garažą arba grįžta slėptis pas mamą.

Įsivaizduokite, mūsų parduotuvėje klientė skaito pardavėjui pamokslus, kad kainos per didelės, aptarnavimas prastas, kad ji čia nėra laukiama ir kad šitoje parduotuvėje nieko neduoda nemokamai! Taip ir norisi kuo greičiau išvyti tokią akiplėšą lauk. Ką dauguma vyrų ir padaro, tyliai padidindami distanciją. Išeidami slėptis į garažą, panirdami į kompiuterinius žaidimus, alkoholizmą ar lakstydami pas meilužę.

Kam labiau reikalingi santykiai, tas ir investuoja.

Norėdama nustoti būti pirkėja santykiuose, turite tapti tiek pat naudinga ir malonia partneriui, kokį naudingą ir malonų norite matyti jį patį. Tai ir yra tasai dalykas, kurį žmonės vadina abipusiškumu.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau