Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 3

Kokie darbai ir veiksmai gali atnešti sėkmę gyvenime?

Kiekvienas nori, kad jam sektųsi, tačiau ne visi žino, koks darbas pritraukia sėkmę. Bioenergetikos ekspertai pasakoja, ką reikia daryti kuo dažniau, kad visada pavyktų.

Vien talismanų nepakanka, kad pritrauktumėte sėkmę. Žmogus, kuriam nuolat padeda sėkmė, yra dvasiškai stiprus ir gyvena pagal taisykles, neprieštaraujančias visatos dėsniams.

Pagalba kitiems

Vienas iš pagrindinių visatos dėsnių sako, kad jei padedame kitiems žmonėms, iš tikrųjų padedame sau. Geri darbai padeda didinti karmą, stiprinti energiją. Asmuo, kuris periodiškai padeda giminaičiui, draugui ar atsitiktiniam pažįstamam, skatina Visatą atleisti jam nuodėmes. Be to, kai kam nors padedame ir išgirstame padėkos žodžius, jaučiame didelį malonumą, nes kiekvienas esame gimę tam, kad žodžiais ir darbais paremtume kitus žmones.

Bendraukite su aukštesniąja jėga

Yra daugybė dvasinių praktikų ir būdų bendrauti su Dievu ir Visata. Labiausiai paplitęs būdas yra malda. Gili, apgalvota malda gali dvasiškai apvalyti žmogų, padaryti jį stiprų, drąsų ir ištvermingą. Tai taip pat padeda išvalyti protą nuo blogų minčių ir baimių, kurios trukdo pasiekti sėkmę. Tas pats pasakytina ir apie meditaciją. Jau kalbėjome apie tai, kaip galima išmokti medituoti. Šis įgūdis bus labai naudingas kiekvienam.

Bendraukite su stipriais ir pozityviais žmonėmis

Stenkitės kuo dažniau bendrauti su žmonėmis, kurie yra geresni už jus, stipresni, protingesni, išmintingesni. Ekspertai rekomenduoja kartkartėmis užmegzti naujas ir naudingas draugystes. Pasistenkite ką nors duoti žmonėms mainais už jų išmintį. Nauji žmonės gali suteikti naujų emocijų ir žinių. Jei jie yra geri žmonės, galite iš jų pasisemti stiprybės.

Būkite geranoriški kitiems ir mokėkite prašyti atleidimo.

Būkite atlaidūs kitiems. Tai turės teigiamos įtakos jūsų likimui ne tik dėl karminio apsivalymo, bet ir dėl to, kad pašalinsite pykčio suformuotus blokus. Atleiskite skausmą ir pasakykite asmeniui, kad jam atleidžiate. Taip pat nepamirškite paprašyti atleidimo ir atsiprašyti už blogus darbus, kuriuos padarėte patys. Darykite tai nuoširdžiai, norėdami pasitaisyti. Jei negalite atlyginti žalos, padarykite ką nors malonaus kitam asmeniui. Tai padarys jus laimingesniu žmogumi.

Išvalykite namus

Net kelių minučių, skirtų sutvarkyti namus, pakanka, kad pagerėtų jūsų nuotaika, o geros nuotaikos būsite labiau linkę siekti sėkmės. Jei turite atlikti namų ruošos darbus, atlikite juos su užsidegimu. Jei neturite nuotaikos valyti, palaukite, kol ją turėsite.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau