Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 6

Vyrui nėra prasmės ieškoti paramos iš moters

Pagalvokite, ką moteriai reiškia būti palaikančia? Tai reiškia, kad be jos paramos vyras suklups ir kris, nesugebėdamas savarankiškai vaikščioti. Ji yra atrama savo stipriam ir drąsiam vyrui. Žodis "parama" negali būti aiškinamas kitaip.

Jei pripažįstate, kad vyrui reikia pagalbos, taip pat turėtumėte pripažinti, kad jis nesugeba susitvarkyti pats, kad jam trūksta vidinės jėgos, kuri padėtų atsikelti ir judėti toliau.

Jei pripažįstate, kad vyrui trūksta jėgų ir jam reikia moters paramos, tai reiškia, kad ir moteris turi tų jėgų. Bet jei ji turi tokią jėgą, kodėl vyras taip pat negalėtų jos įgyti?

Jei moteris sako "tu gali tai padaryti", "tu esi puikus", "aš tavimi tikiu", kai vyras netiki savimi, tai reiškia vieną iš dviejų dalykų: 1) ji netiki savimi, bet meluoja 2) ji randa savyje jėgų tikėti, kai vyras negali.

Abu šie scenarijai yra blogi. Arba paaiškėja, kad šalia jo yra moteris, kuri apgaule bando motyvuoti savo partnerį, arba ji yra stipresnė už jį. Jei ji yra stipresnė už vyrą, jis negali būti tas, kuris vadovauja. Kažkas, į ką kiti gali atsiremti.

Todėl beprasmiška ieškoti paramos pas moteris. Ji gali jus užjausti ir atjausti, liūdėti ir džiaugtis kartu su jumis, bet netikėti jumis labiau nei vyras tiki savimi. Tik motina juo tikėjo labiau nei jis, kai buvo berniukas, bet tas laikas jau seniai praėjo.

Kitas dalykas - kai moteris pati nori palaikyti vyrą ir nuoširdžiai pasakyti jam, kuo ji žavisi ar kuo tiki. Tai svarbu ir gerai. 

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau