Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Gruodžio » 20

Po rekordinio sniego kiekio Japonijoje sniego danga siekia 2,2 metro

Dėl smarkaus šalčio Niigatos prefektūroje Japonijos jūros pakrantėje ir pietiniame Tohoku regione iškrito rekordinis sniego kiekis. Japonijos meteorologijos agentūra įspėja, kad netrukus iškrės daugiau sniego, ir pataria visuomenei būti itin budriai, kad nesutriktų eismas ir nekiltų kitų problemų.

Meteorologų duomenimis, pirmadienį 17 val. vakaro sniego dangos gylis buvo apie 2,2 m Yamagatos prefektūros Ohkuros kaime ir daugiau nei 1,8 m Niigatos prefektūros Wonumos mieste.

Fukušimos prefektūroje esančiame Tadami mieste per 24 valandas iki pirmadienio ryto iškrito rekordinė 1,1 metro sniego danga. Nuo pirmadienio 17 val. sniego kiekis mieste siekė beveik 1,6 metro.

Niigatos Nagaokos mieste taip pat iškrito rekordinis sniego kiekis - 89 cm per 24 valandas. Prie Japonijos jūros esančiame Niigatos mieste per 24 valandas iškrito 43 cm sniego. Abu skaičiai yra gruodžio mėnesio rekordai.

Meteorologai prognozuoja, kad iki antradienio snigs, daugiausia Japonijos jūros pakrantėje, šiaurinėje ir vakarinėje Japonijos dalyje.

Jų teigimu, Niigatos prefektūroje ir kaimyniniame Hokuriku regione dėl virš Japonijos jūros besiformuojančių didelių audros debesų gali gausiai snigti net lygumose.

Meteorologijos agentūra pranešė, kad per 24 valandas iki antradienio popietės Niigatoje ir Tohoku prognozuojama iki 50 cm sniego, o Hokuriku - 35 cm sniego.

Agentūra ragina visuomenę būti budrią ir vengti eismo sutrikimų dėl susikaupusio sniego ir apledėjusių kelių, taip pat būti atsargius nutrūkus elektros energijos tiekimui ir esant lavinoms.

Tikroji Žeme - Pateikiami naujausi oru vaizdo įrašai iš viso pasaulio. Žiūrėkite, stebėkite orus, klimatą, stichines nelaimes, prenumeruokite Paranormal LT Youtube kanalą:

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau