Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Gruodžio » 25

5 dalykai, kuriuos reikia palikti 2022 m

Jūs nusipelnėte būti laimingi!

Atsikratyti įprastų elgesio modelių yra daug sunkiau nei išsivalyti spintą, tačiau toks valymas taip pat yra būtinas. Žinoma, nebent norite sąmoningai perkelti neigiamą požiūrį į kitus metus...

Pirmasis įprotis - stengtis viską kontroliuoti. Įprotis nuolat viską kontroliuoti, viską tikrinti, nes atrodo, kad kažkas gali nutikti ne taip, sukelia nesibaigiantį nerimo jausmą. Tai tiesus kelias į stresą. Atlikite elgesio eksperimentą: pradėkite deleguoti tam tikras pareigas kolegai (jei dalyvaujate viename projekte) arba šeimos nariui ir pažiūrėkite, ar jie gali su tuo susitvarkyti. Galbūt abejojate jais be reikalo.

Antrasis įprotis - toleruoti tai, kas jums nepatinka. Kai toleruojame mums nemalonius veiksnius, savyje kaupiame susierzinimą. Todėl atsiranda apatija ir negebėjimas džiaugtis gyvenimu. Jei kas nors jus įžeidė, nelaikykite to savyje, išliekite emocijas. Nuoširdžiai pasikalbėkite su juos sukėlusiu asmeniu, papasakokite apie juos savo dienoraštyje, sumuškite juos bokso maišu ar paprasta pagalve.

Trečiasis įprotis - nerimauti dėl to, ką apie jus galvoja kiti. Stengdamiesi atitikti kitų žmonių lūkesčius, bijodami nesulaukti jų pasmerkimo, nustojame būti savimi, pradedame vaidinti "patogius", "teisingus", "gerus". Tačiau tokiame žaidime dažnai pamirštami mūsų pačių interesai ir vertybės. Ar verta išduoti save?

Ketvirtasis įprotis - bendrauti su žmonėmis, kurie kenkia mūsų savigarbai. Daugelis žmonių sąmoningai žemina žmogų, kad pakeltų savo savivertę: taip jie siekia įtvirtinti save. Neleiskite, kad kas nors jumis pasinaudotų. Išmokite pasipriešinti kritikui. Sunku? Pirmiausia pasipriešinkite asmeniui, kuris taip pasielgė su jumis, o tada - sau.

Penktasis įprotis - kaupti šiukšles. Šiukšlės - tai daiktai, kurių nenaudojame devynis mėnesius. Išvalykite butą, stalą, telefonų knygą. Atsikratykite visų senų ir nereikalingų daiktų. Gali būti, kad esate ant savo slenksčio malonių permainų, tačiau jūsų gyvenime tam nėra vietos. Pašalinkite seną, ir ateis naujas. Pagal šį dėsnį cirkuliuoja energija.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau