Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 30

Du stebuklingi mygtukai, suteikiantys moteriai galią prieš vyrą

Du stebuklingi mygtukai, suteikiantys moteriai galią prieš vyrą

Vyrai šioje srityje taip pat nėra nepalankioje padėtyje. Jie džiaugiasi, kai mes spaudžiame šiuos mygtukus.

Jei dažnai ginčijatės su savo vyru, o jis dėl jūsų nieko nedaro, turėtumėte sužinoti du stebuklingus vyriškus mygtukus, kurie suteikia moterims galią stipriosios lyties atstovams. Ir vyrai šioje srityje taip pat nėra nepalankioje padėtyje. Jie džiaugiasi, kai mes spaudžiame būtent šiuos mygtukus.

Merginoms ir moterims labai naudinga stebėti vyrus. Tai leidžia suprasti, kaip veikia vyrų psichika. Todėl taip pat suteikia galimybę išmokti juos suprasti ir su jais derėtis.

Vakar buvau sporto salėje, treniravausi ir stebėjau jaunus vaikinus, trenerius. Kai atsisėdau ant treniruoklio, vienas iš jų labai negrabiai ir nerangiai ėmė man padėti.

Po akimirkos dvejonių padėkojau jam. Už ką? Ne už rezultatą: jo nebuvo. Bet už ketinimą. Ir tai pasiteisino, vaikinas liko su manimi visą treniruotę, padėdamas man.

Labai dažnai realiame gyvenime vyras po darbo bėga į parduotuvę su ketinimu palengvinti gyvenimą savo žmonai. O namie jis gauna pylos už tai, kad pavėlavo ir nusipirko ne tą daiktą. Ir daugiau niekur nebėga.

Vertinkite ketinimą, o ne rezultatą.

Mokymų pabaigoje padariau klaidą. Yra pratimas, pats sunkiausias treneriui, kai jis turi stipriai įsitempti, kad duotų man didelį krūvį. Paprastai tai būna ties vaikino riba. Todėl užjaučiau savo asistentą ir palengvinau jam užduotį. Perėmė dalį svorio ir apkrovos ant manęs. Ir iš karto savo jaunojo trenerio veide išvydau: ne! Ne palengvėjimo džiaugsmą. Tai buvo nusivylimas. Aš neleidau vyrui parodyti savo jėgos!!! Turėjau leisti jam padėti ir žavėtis jo jėga.

Deja, tai klaida, kurią mes, moterys, dažnai darome gyvenime. Duodame vyrams tai, ką pačios norėtume gauti: pavyzdžiui, kuriame šeimą kartu su jais ar net vietoj jų. Arba pačios atliekame liūto dalį darbų. Užuot apsimetusios silpnos ir bejėgės, žavimės jais kaip šeimos maitintojais, rūpestingais, stipriais ir išmintingais šeimų vadovais.

Mokėkite būti silpni ir žavėkitės jais!

Psichologo patarimai

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau